şınav programı

Bu konuyu okuyanlar

ışık inanç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar google play storede bir program buldum ismi runtastic push-ups. şınav programım için bu uygulamayı kullanabilirmiyim ? ne kadar etkili olur ? şimdiden teşekkürler

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
İnceledim kullanışlı geldi. İndirebilirsin. Ben onun koşulu olanını indirdim pek fayda sağlamadı ama Şınav farklı bir şey.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Nike Training Club - Workouts & Fitness Plans - Android Apps on Google Play
Kendi kullandığım, hem App Store hem de Play Store'da bulunan ve muhtemelen karşıma çıkan en iyi program budur. Kolay yorulmayan, antreman beğenmeyen beni 8 dakikada terletmeyi başardılar ya helal olsun bu programı hazırlayanlara. Üstelik hiç görmediğim bir sürü hareket gördüm bu programda. Normalde hiç çalıştırmadığım kasları çalıştırıyorum :)
--- Gönderi Güncellendi ---
İnceledim kullanışlı geldi. İndirebilirsin. Ben onun koşulu olanını indirdim pek fayda sağlamadı ama Şınav farklı bir şey.
Çok fazla çeşidi var. Şınav bence tek başına değil crossfit gibi ne bileyim başka hareketler bütünüyle birleştirilerek vücut ağırlığı ve ivme ile yapılması gereken bir dayanıklılık egzersizidir. Kas çalışması olarak başlangıç seviyesinde ancak uygun, bir noktadan sonra yetmiyor ama. 50 şınav çek, yetmiyor. Ama bir programa sok, dinlendikten sonra bile 2. setin 6. tekrarda soluksuz kalabiliyorsun :)

ışık inanç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
hmm güzele benziyor bi indirelim bakalım :D teşekkürler

yuzugullu

Asistan
Reaksiyon puanı
35
7 minute workout var evde spor yapcaksan bunları yap yeterli olacaktır