Şınav çekerken omzumda ağrı

Bu konuyu okuyanlar

Teknoloji cahili

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar beden hocamız bize şınav çektiriyor . Ben şınav çekerken omzuma bıçak sokuyorlar gibi acıyo (sağ omzum) hoca benden rapor gibi bişey istedi acile gittim öyle bişey vermiyolarmis. Ortapediye gittim büyük bir çıkık olmadığından bişey veremem dedi lütfen yardım edin sağlık ocaklarında böyle bişey varmı Bırakacak hoca ALLAH rızası için...

mervee89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
yanlış hareket yapıyor olabilir misin?

Reaksiyon puanı
40
bıcak sokma gibi keskin ağrılar genelde küçük yırtıklarda oluyor dostum.çok başıma geldi.Kasta küçük yırtılmalar oluyor o bölgeyi zorladığında yırtık yerde keskin ağrılar oluşuyor.Isınmadan kas daha yumuşamadan çok gerilmiş.Benim tahminim bu.Doktora gittiğinde de kas gevşetici krem verir başka bişey yapmaz

Reaksiyon puanı
142
Hareketi doğru şekilde yapamıyor olabilirsin. Aile hekimi filan değil, bir eğitim araştırma hastanesine gidip ortopediye gözük. Film çektir. Nörolojiye de gidip uygun görürse emg (gün verebilirler), kan tahlili, kas güç oranı vs. ölçtür. Ortopedi doktorunda işin bittikten sonra ortopedi doktoruna danışıp da nörolojiye git. Gerek var, yok, sen bilirsin gibi cevap verebilir. Doktorların dedikleri doğrultusunda hareket et. Yaşadığın bu durumları ve rapor olaylarını kesin en başta belirt. Doktor uygun görürse tek ya da üç hekim imzalı rapor verir.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Ben küçükken sakatladım sol omzumu(köprücük kemiği) bende şınav çekemiyorum ağrıyor ve çıtırdıyor