Silinmiş hesapıma 1100 euro para iadesi

Bu konuyu okuyanlar

ozanaks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar ben viyanada yazılım okuyorum.Geçenlerde bir bilgisayar indirime girmişti bende almak istedim sadece paypal ve kredi kartı ile alınıyordu bende paypal hesabı açıp içine bilgisayar için topladığım parayı yani 1100 euroyu koydum sonra bilgisayarı iki gün içinde aldım.Sonra paypal hesabına ihtiyaç duymadığımdan sildim hesabı.Bilgisayarı aldığım aynı gün kendi kendine kapanmaya başladı.Hemen arayıp söyledim geri gönderin sizin paypal hesabınıza paranızı göndereceğiz dediler.Hesabımın silinmiş oldugunu belirttim. tamam o zaman sitedeki hesabınıza parayı aktarırız dediler.Bende tamam dedim çünkü aynı siteden tekrar alışveriş yapacaktım.1 hafta geçti ses yok sonra mail attım .Onlarda biraz uzun süreceğini 6 hafta içinde paypal hesabınıza aktaracaz dediler mailin atıldığı gün hemen geri mail attım telefonda söylediğimi paypal hesabım yok siz bana sitedeki hesabıma atacağız dediniz dedim cevap gelmedi ve bugün hesabıma girdiğimde paypal hesabına para aktarılmışır yazdılar
arkadaşlar benim hesabım yokken hangi hesaba gitti bu ben ne yapacam şimdi tüm param gitti