Silinmis fotograflari geri getirmenin rootsuz yolu var mi?

Bu konuyu okuyanlar

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Telefonumdaki bazı fotoğraflar ben silmeden silindi ve önemli fotoğraflardı, geri getirmekiçin 3-4 tane program buldum ama hepsi root istiyor bilgisayardan yada telefondan bu işlemi rootsuz halletmemin bir yolu var mıdır?

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Geri gelebileceginin pek mümkün olduğunu düşünmüyorum. Her zaman söylüyorum dropbox gibi programları kullanın otomatik yedekliyor böyle sıkıntılarla karsilasmazsiniz

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Geri gelebileceginin pek mümkün olduğunu düşünmüyorum. Her zaman söylüyorum dropbox gibi programları kullanın otomatik yedekliyor böyle sıkıntılarla karsilasmazsiniz
Ben de buluttan uzak durmasini tavsiye ediyorum herkesin. Zerre güvenim yok.
Soruyla alakalı gelince rootsuz yolunu ben de bilmiyorum. İnternette biraz araştırdım ama çok meşakkatli ve yeni surumlerle rootsuz imkansiz hale geldi falan deniyor

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
Sistem geri yüklemeyi denedinizmi ? Ben bir program yada oyunu sildiğim zaman sistem geri yükleme yaptığımda sildiğim oyun yada program yerine geliyordu. Bi deneyin belki işe yarar ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
peki bilgisayardan formattan sonra giden fotorafları geri getirme yolu varmı bilgisayara birden fazla format atıldıysa

B

Barisseneker

SDN Okuru
Merhaba Arkadaşım Sana Önerebileceğim En İyi Program Şunlar : Wondershare Dr.Fone for Android & MicroSD Card Recovery Pro Defalarca Kendim Kullandım Müşterilerde Kullandım Pc De kullanılıyor Telefonu Tanıtman Yeter Pc İndireceğin Programlar Craklı versiyon Olursa Tam Faydalanabilirsin Veya Programı Satın Alırsın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Google fotoğraflar en iyi seçenek... şifren kadar güvenli...

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Yorumlarınız için teşekkürler [MENTION=405855]KatyPerry[/MENTION] s3 te sistemi nasıl geri yükleyeceğim [MENTION=278774]Barisseneker[/MENTION] o program root gerektiyor diye hatırlıyorum yanlış mıyım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar note 3 neo kullanıcısıyım. Dün sabah telefona 4.4.2 kitkat yazılımını yükledim. Galerimdeki saklı öğelerin güncellemeden sonra kaybolduğunu gördüm. Telefonu baya bir aradım ama sonuç alamadım. Bu resimleri nasıl geri getirebilirim? Bu arada telefonum rootsuz ve 2 ay oldu daha.

Sally sherla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben dosyalar kısmında bazı fotoğrafları sildim (yanlışlıkla) onları geri getirmem lazim ama ondan sonraki dosyaları da sildim. Telefonum rootsuz. Ne yapabilirim