Silinmeyen Dosya [Yardım Edin]

Bu konuyu okuyanlar

Morject

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar Benim Bi Sorunum var Camtasia ile edit videosu yaptım 2 tane oluştu klasör 1 ' inde yaptıgım video var bu normal digeri boş ve silinmiyor , gizlenmiyor , unlocker gibi program işlemiyor Sorunda böyle yazıyor ''Masaüstünde bulunmayan klasör'' felan yazıyor acil yardım

-Konuyu Yanlış Yere Açtıysam Affola , sadece yardım istiyorum .:angry:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ABİ 0 GÖRÜNTÜLENME BİRİ YARDIM ETSİN YA !

Morject

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
klasör boş sayın üstat bey neyini açıyım ?:confused1:

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
masaüstünde F5 yapın bakalım hala orada mı?

Morject

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
25 PARS 1907 moderator bey rest bile attım hala orda

Bu arada Zaten Güvenli Mod ' dayım - denetim masasından baktım

Morject

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
linux felan nasıl yapcam güvenli modda zaten pc denetim masası - güvenlik duvarından baktım ?

Moderator'lar siz yardım edin yaww !

offf ooffff

YARDIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

EDİTOR MODERATOR BİRİ YARDIM ETSİN ?

benim emektar arada yapıyor öyle :) şansımı deneyeyim dedim
Konum Dogrulama diyor ?

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Öncelikle sakin olmakta fayda var panik yaptıkça işler daha da zor ve anlaşılmaz olur.

forumda buna benzer bir çok konu var onlardan faydalanabilirsiniz mesela bu sadece biri diğer durumlar için arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Morject

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle sakin olmakta fayda var panik yaptıkça işler daha da zor ve anlaşılmaz olur.

forumda buna benzer bir çok konu var onlardan faydalanabilirsiniz mesela bu sadece biri diğer durumlar için arkadaşlar yardımcı olacaktır.
mesajın için teşekkürler ama o konuların hepsine baktım kardeşim hiç biri yardımcı olmadı ne gizleniyor nede siliniyor masaüstünde yok diyor

Hârp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Başlat > çalıştır > CMD > komut satırına şunu yaz;

del \?c:klasor adıvarsa alt klasor adı*.*

bu yöntemde olmassa camtasia yı kaldırıp silmeyi dene.

Alcyone

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Boş değildir o klasör sadece dosyalar gizlidir. Masaüstünde bir metin belgesi oluştur ve içine şunları kopyala:

Kod:
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma]echo off[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma]attrib /d /s -h -s -r +a  [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma]echo[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma]pause[/FONT][/COLOR]

Daha sonra farklı kaydet de ve ismin sonuna .bat yazıp bat olarak kaydet ve o klasörün içine atıp çalıştır. İçindeki tüm gizli dosyaları göreceksin eğer doğru yaptıysan.

Morject

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başlat > çalıştır > CMD > komut satırına şunu yaz;

del \?c:klasor adıvarsa alt klasor adı*.*

bu yöntemde olmassa camtasia yı kaldırıp silmeyi dene.
söz dizimi hatalı dedi

Boş değildir o klasör sadece dosyalar gizlidir. Masaüstünde bir metin belgesi oluştur ve içine şunları kopyala:

Kod:
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma]echo off[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma]attrib /d /s -h -s -r +a  
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma]echo[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma]pause[/FONT][/COLOR]

Daha sonra farklı kaydet de ve ismin sonuna .bat yazıp bat olarak kaydet ve o klasörün içine atıp çalıştır. İçindeki tüm gizli dosyaları göreceksin eğer doğru yaptıysan.
Evet Gördüm Dosyaları Ama gene silemiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Klasörün adını değiştirip dener misin bir de yıllar önce başıma buna benzer bişey gelmişti o yöntemle silebilmiştim.

RedDevil

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Advanced system care indirip içinde kilitli dosyaları silme uygulaması ıle dene. Olmadı iobit kaldir araca ile güçlü kaldırma ile de dene

ak47love

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yukardaki arkadas gibi benimde masa ustunde kalıntı dosya kaldı cogu yontemi denedim silinmiyor

silmek istediğimde Masa Üstü Konumunda Değil Öğenin Konumunu Doğrulayıp Tekran Deneyin Hatası Alıyorum

Yardım Edin Lutfen

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Bilgisayarı tam kapat. Yeniden aç.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Klasör seceneklerini ac klasörleri sıfırla de (bu özeligi gösteren tüm dosyalar kaybolur!!!!!) belki silinmez ama ortadan kalkar. (Yalnız oluşabilecek olumsuzlukları göze al sorumluluk kabul etmem..)

kenji

Asistan
Reaksiyon puanı
1
silinmeyen dosyanın üzerinde sağla tıkla özellikler/ güvenlik sekmesine gel
bu sekmede altta kendi kullanıcının üzerine tıkla ve dosya üzerinde ki yetkilerine bak.
eğer kullanıcın yoksa veya dosya üzerinde ki yetkin yalnızca okuma ve yazma ise
a- düzenle kutucuğunu tıkla kullanıcı isminin üzerine gel ve altta bulunan kutuda "tam denetim"kutucuğunu tıkladıktan sonra tamam kutucuğuna tıkla çık ve dosyayı sil.

b-eğer kullanıcı ismin yoksa düzenle kutusunu tıkla açılan sekmeden ekle tuşuna bas
bu sekme de gelişmiş kutusuna bas ve sağda bulunan "şimdi bul" kutucuğuna tıkla, altta kullanıcı ve grupların olduğu liste çıkacak bu listeden kendi kullanıcını seç ve tamam tuşuna tıkla- sekme kapanacak ve bir önceki kullanıcılar gruplar sekmesine döneceksin. bu sekmede kendi kullanıcı ismin çıkacak, tamam tuşuna bastıktan sonra bu sekmede kapanacak ve izinler sekmesine geri döneceksin. izinler sekmesinde tam denetim iznini ver tamam tuşuna bastıktan sonra bu sekmede kapanacak.özellikler sekmesini kapadıktan sonra dosyayı sil.

eğer bunlarda olmazsa 2 seçenek özellikler sekmesinde gelişmiş kutucuğuna tıkla ve dosya üzerinde ki bütün denetim ve hakları kendi kullanıcı üzerine al..