Silinmeyen 0 byte dosya

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Sana basit ama etkili birşey sölicem :D:D Dosyayı tut kulağından geri dönüşümün içe fırlat :D:D ve geri dönüşüm kutusunu boşalt:D:D

çok basit bişey söyleyim. dosyayı bir dosyanın içine at ve içine attığın dosyayı sil. o dosyayı silmek içinde unlocker i kullanabilirsin.

GKHNCKR

Profesör
Şimdi bu dosyaya ne oldu? hala duruyor mu? yoksa sildin mi?
silemedinse bizlerde bi şey yazalım.

Merhaba,

Ben Bilgisayar'dan İyi Anlarım Ve Bunun Çözümünüde Biliyorum..

1. Adım : Dosyaya Sağ Tık Yap
2. Adım : Gelişmiş Seçenekler İçinden
3. Adım : Dosyayı Karantinaya Al Yada Dosyaları Temizle Dersen İş Biter Bu Kadar İyi Forumlar ...

ESET NOD32 Virüs Programını Öneririm Bende O Yüklü... :)

Dosya hala var mı bilmiyorum ama :D Unlocker veya Eraser kullanarak bu sorunu halledebilrsiniz.

Hala Unlocker'la - Arşive ekle gibi basit yöntemleri tavsiye ediyorlar ya. Adamlar hayatınızda duymadığınız şeyleri tavsiye etmiş yine işe yaramamış. Adam "dosya çalışıyor, boyutu da var ama 0 bayt görünüyor o yüzden o tür uygulamalar silemiyor" diyor. Siz hala bilmişlik taslıyorsunuz. Aynı sorun benimde başıma geldi şuan ve hayatımda böyle tuhaf bi sorun görmedim. Çözümüne dair en ufak bir şey bile bulamadım. Dosyayı bi kenara atayım dursun öyle diyorsun ama taşınmıyor bile. Çözümünü öğrenemeden ölüp gitmek istemiyorum. Çünkü bir çok bilgisayar uzmanı bile kesin çözüm bulamamış...

Hala Unlocker'la - Arşive ekle gibi basit yöntemleri tavsiye ediyorlar ya. Adamlar hayatınızda duymadığınız şeyleri tavsiye etmiş yine işe yaramamış. Adam "dosya çalışıyor, boyutu da var ama 0 bayt görünüyor o yüzden o tür uygulamalar silemiyor" diyor. Siz hala bilmişlik taslıyorsunuz. Aynı sorun benimde başıma geldi şuan ve hayatımda böyle tuhaf bi sorun görmedim. Çözümüne dair en ufak bir şey bile bulamadım. Dosyayı bi kenara atayım dursun öyle diyorsun ama taşınmıyor bile. Çözümünü öğrenemeden ölüp gitmek istemiyorum. Çünkü bir çok bilgisayar uzmanı bile kesin çözüm bulamamış...
Sorun birebir aynı mıdır bilemiyorum ama, ben de download ettiğim bazı dosyaların sonu . ile biten kopyalarından muzdariptim. Dosyalar 0 byte boyutundaydı ve üzerlerinde kesinlikle hiçbir işlem yapılamıyordu. Herhangi bir işlem yapmaya kalktığımda "Dosya bu konumda değil" mesajı veriyordu. Chkdsk, defrag vb. uygulamalar hiçbir işe yaramadı. Dos ortamından dosyalara erişemedim. Az önce bir üst posttaki Winrar arşivine ekleme işini denedim ve tataaa dosyalar artık yok.:D
O kadar sevindim ki sırf o yüzden cevap yazayım diye üye oldum. Düşün artık...

stat counter