Sıkı durun Oneplus 7 İddialı Geliyor

Bu konuyu okuyanlar

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Yakın zamanlarda tanıştığım ve (kamera olayları dışında) çokça beğendiğim bir firma haline gelen Oneplus; 2019da da iddialı bir şekilde piyasada olacak gibi duruyor. Yeni çıkacak olan amiral gemisi (katili :) ) OnePlus için sızıntılar bir süredir internette dolaşıyor. Yeni nesil cihazların çoğu gibi çentiksiz ve çerçevesiz bir tasarımı benimseyecek olan Oneplus 7 kızaklı tasarımla gelebilir. Buna ek olarak performans konusunda son yıllarda kendini bayağı bir kanıtlamış olan firma, SnapDragon 855'i bu modelde kullanacak. Haberlere göre 5G teknolojisini kullanılmayacağı da öngörülüyor. Batarya kısmında 4000 mAh civarında bir pil kullanılması bekleniliyor. Birkaç yabancı forum sitesinde 3.5 mm jak kulaklık girişinin geri getirileceği söylentilerine da rastladım, bu yönden bir sürpriz gelebilir. Henüz resmi bir açıklama olmasa da cihazın Mayıs 2019da tanıtılması bekleniliyor.

7 ve 7T serisinden umutluyum, OnePlus eğer kamera olayına bir çözüm bulmuş ise yılın en iyi cihazları arasında olması işten bile değil, ki zaten fiyat politikasında OnePlus firması her zaman kullanıcıyı tatmin etmeyi bilmiştir şimdiye kadar :)
İşte OnePlus 7 nin sızdırılan tasarımı. Tabi ki henüz kesin birşey olmadığını da söyleyeyim.
1548714970277.png

Dave Lee Youtube Kanalının OnePlus 7 Hakkındaki Videosu:

Kaynaklar

OnePlus 7 - Price, Full Specifications & Features at Gadgets Now
Merakla beklenen OnePlus 7 görüntülendi! - ShiftDelete.Net

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
İlginç. Bence de 5g kullanılmayacak. Yoksa daha pahalı olurlardı.

3,5mm jack bence de geri dönebilir. Oneplus müşterileri dinleyen şirketlerden birisi,hatta önceki telefonlarda 3,5mm jack hala olduğu için diğerleriyle alay etmişlerdi.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Ben sade 7’den bahsediyordum:)

Ama evet,5g belki 7t’ye gelebilir. Dediğin gibi 7t’nin,normal 7’den farklı olması gerekir

zaten kimse 1gb 15/20 lira olduğu ülkede 5g istemiyor ;
ddr5/ufs 3.0/4 eksen ois'li imx 586 & 5x optik zoom/ gradyen buz mavi-sarı geçişli, süper amoled/hdr 10/dcı p3 100/100 olsun birde üstteki özellikler bana yeter fazlasında gözüm yok fiyatta 500/600$ olursa eh iyi olur.

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
Geniş açilı foto ve video, Usb 3.1 veri aktarımı, ip68, kablosuz şarj,cok daha parlak ekran olmadıkça 7 digerlerinin tekrarı olmaktan öteye gidemeyecek. Pop-up kamera bozuldumu gitti cihaz açılmadan tamir edilebilirse kötü senaryo da o zaman sıkıntı olmaz. 5t de ki enerjiyi 6t de alamadım. 7 de aynısı olur.
(Tabi objektif olursam 5t yi 2000₺-500euro civarına almıştım, 4000 ve üstü TL de hiç sansı yok zaten 6t paralel de giremedi. )

Son mesajlar