Sikayetvar.com Rezaleti!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

şikayetiniz şikayet olacak cep telefonunu bile vermekten çekinen bir adamın şikayetini neden ciddiye alsınlar bu güne kadar iki şikayetim oldu birisi finans bank bir diğeri euroka sigorta anında yanıt aldım anında işim çözüldü. şimdi sana gelelim şikayet ediyorsun ama cep telefonunu vermiyorsun nasıl ulaşacak sana şirket yetkilileri mail mi atacak facebook dan msn den mi ekleyecek seni ?
+1905:cool:

ua23ua

Profesör
yaw zaten orası çok tırt bir site fazla kafaya takmamak lazım bunları:D

Benim en cok zoruma giden, bir is yerini sikayet ediyorsun ve akabinde sirket sorununu bile cozmeden hemen alta bir yazi geciyor, "sirketimiz bilmemne degerlere onem veren bir sirkettir" diye, sorun cozuldu mu cozulmedi mi belli degil. Cizgisinden sapmis bir site olarak goruyorum ben

Uranos

Profesör
O kadar çok saçma şikayet varki sitede firmalarda bıkmıştır Genede çok ilgisiz firmalar var mesela vatanbilgisayar

burns206

Profesör
bence de bu sitelerden baskalari da kurulmali ki rekabet artsin. hep sirketler para verip ustunu kapaticaklarsa da belese olmasin demi yani :p
tekel sistemler cokmeye mahkum eninde sonunda :p

şikayetin varsa ev adresini bile yazacaksın cesaretin yoksa şikayet etmeyeceksin .

Ruzon

Üyecik
şikayetiniz şikayet olacak cep telefonunu bile vermekten çekinen bir adamın şikayetini neden ciddiye alsınlar bu güne kadar iki şikayetim oldu birisi finans bank bir diğeri euroka sigorta anında yanıt aldım anında işim çözüldü. şimdi sana gelelim şikayet ediyorsun ama cep telefonunu vermiyorsun nasıl ulaşacak sana şirket yetkilileri mail mi atacak facebook dan msn den mi ekleyecek seni ?
Doğru, üçüncü parti kimseyle paylaşamazlar sözleşmeleri var. Cep telefonunu bile vermeyen bir kullanıcı var! Ben kullandım, site mail gönderiyor, firma seni telefonla arıyor ve sorununu çözüyor. Sitedeki yoğunluktan dolayı da olabilir bir de bekle babam bekle diyorsun, yarın bak. Hemen öyle sorunun çözülemez tabii ki.

video uydurma haber yapmış.kimin olduğunu kimlerin işlettiğini bilmiyorum ama bu sayede birçok firma ilgili şikayetimi çözmüştüm.yani buraya yazmasaydım şikayet ettiğim firma benı aramaya tenezzül bile etmıyordu.ama son zamanlarda nedense bazı firmalar bu şikayetlere umursamaz oldu

video uydurma haber yapmış.kimin olduğunu kimlerin işlettiğini bilmiyorum ama bu sayede birçok firma ilgili şikayetimi çözmüştüm.yani buraya yazmasaydım şikayet ettiğim firma benı aramaya tenezzül bile etmıyordu.ama son zamanlarda nedense bazı firmalar bu şikayetlere umursamaz oldu
Bende fark ettim artık kurumlar oradan şikayetlere cevap vermiyorlar.