Shadow Of The Tomb Raider Türkçe Dil Desteği

Shadow Of The Tomb Raider Türkçe Dil Desteği

• Kullanılan toplam oy
    8

Bu konuyu okuyanlar

SekerGuapo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar Shadow Of The Tomb Raider hakkında size bir sorum olacaktı . Shadow Of The Tomb Raider dillerini görüyoruz Türkçe dil desteği gelecek mi yoksa gelmeyecek mi ? Siziden bu konu hakkında görüşlerinizi bekliyorum. :)
Ekran Alıntısı.PNG

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,265
Türkçe dil desteği geleceğini zannetmiyorum, ancak yama çıkarmak için bazı siteler işe girişecektir.

SekerGuapo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Desteklenmiyor yazdığına göre geleceğini pek sanmıyorum :)
Aslında bu konuyu ben tartışmak için açmıştım sizce hatalı bir durum değil mi günümüzde Türkçe'de eklenmesi gerekmiyormu ???

---- Mesajlar birleştirildi ----

Türkçe dil desteği geleceğini zannetmiyorum, ancak yama çıkarmak için bazı siteler işe girişecektir.
Bence yama yerine kendileri yapsa daha hoş olmaz mı sen bu durum hakkında ne düşünüyorsun ???

Son düzenleme:

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,186
Lehçe var korece var ama Türkçe yok... ayıp etmişler şimdi yine çeviri bekleyeceğiz...

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,265
Bence yama yerine kendileri yapsa daha hoş olmaz mı sen bu durum hakkında ne düşünüyorsun ???
Türkçe desteğinin oyun ile beraber gelmesi için oyun yapım şirketinin Türkçe destek verecek bir şirket ile anlaşma yapması gerekir. Oyunların geneli Türkçe desteği sağlamamakta, bunun sebebi ile korsanı seviyoruz.. :)

Reaksiyon puanı
4