Sevdiğim kızın yaşı benden büyük

Bu konuyu okuyanlar

onur00610

Asistan
Reaksiyon puanı
27
arkadaslar ben bir kiz seviyorum kiz da beni seviyor ancak kizin yaşı benimkinden büyük ne yapacagim ben ya karar veremiyorum sizin düşünceleriniz nedir lütfen yardim edin

ben:2000
kiz :1997

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Merhaba;

Bu tamamen ikinizin arasındaki uyum ve iletişimle alakalı. Eğer birbirinizi anlıyorsanız, iletişiminizde problem yoksa ve seviyorsanız birbirinizi 3 yaş hiç bir şey.

Aralarında 3-4 yaş olan çiftler var, erkek tarafı dostumdur ve çok mutlu.

Bence hayatını yaşa. Yaşa takılma.

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Kişisel tercih, anlayış durumunuza göre normal karşılanabilir. Benim hayatımda böyle bir şey olmadı olacağını da sanmam, ama olan da becerebiliyorsa ne mutlu... Boy farkı var mı peki aranızda?

onur00610

Asistan
Reaksiyon puanı
27
arkadaslar hepinize teşekkür ederim @sonerooz boy farki kiz benden biraz daha kısa
--- Gönderi Güncellendi ---
ya ben biraz da aile den korkuyorum ne derler acaba diye

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
duyanda Nebahat Çehre'ye aşık oldun sanıcak...
n5.jpg

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
arkadaslar ben bir kiz seviyorum kiz da beni seviyor ancak kizin yaşı benimkinden büyük ne yapacagim ben ya karar veremiyorum sizin düşünceleriniz nedir lütfen yardim edin

Gayet olağan bir durum ve bende çevremde bayanın büyük olduğu evlilikler biliyorum.

Asıl burda farketmediğiniz husus sizin olgun birini seviyor oluşunuzu farketmemiş olmanız. Aynı şekilde onunda yaşa bakmadan yaşının üstünde bir kişiyle birlikte olması sizin yaşınızdan daha olgun bir birey olduğunuzu gösterir.

İş burada karar verip verememe durumu değil çevrem ne der şu ne der bu ne der diye karar almaya çalışıp beyninizi bulandırmayın.

Siz onu severken yaşına göre sevmediğinizi hatırlayın.
Aynı şekilde onun için sorun olsaydı zaten başından olmazdı bu iş
Madem onun için sorun değil sizin bunu sorun etmeniz haksızlık olacaktır.
Gönül işi bu, yap boz oyunu değil. Bu yüzden aranızdaki sevgi ve muhabbetin bugüne dek ne denli yoğun ve
samimi olduğunu adil bir şekilde iyice düşünün, tahlil edin. Seviyorsanz teferruatla boğmayın kendinizi.

Yok başından beri sevgi saygı samimiyette vardı da şıp sevdi tiplerde olduğu gibi
bir başkasına gönül kaymacası yaşıyorsanız bu sizin sorununuz
ve lütfen dürüst olup size gönül vereni yarı yolda bırakmayın. Yok bu savaşta şıpsevdi tarafınız ağır basan taraf olursa zaten bu ilişki biter,
bitmekle kalmaz bir sürü biten ilişkiye gebe kalacak şıpsevdiliğinizle başbaşa kalacaksınızdır.

İyi forumlar ...

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Seçim meselesi normaldir :D Kimisi kendinden biraz daha olgun insanlardan hoşlanır kimisi küçük, kimisi uzundan hoşlanır, kimisi kısadan... 4 yaş ? Birlikteyken eğlendiğiniz sürece sen arkadaşlarının yaşına takılıyor musun ? Şu benden şu kadar yaş küçük büyük diye. He, der işte yok kardeşimle yaşıtsın falan, ilk çocuk olmayaymışın de :D Öyle diyen saftirik gördüm varya aramızda 3-4 yaş anca fark var, kardeşiyle yaşıtmışım, ondan olmazmış :D Kafamı salladım, içimden tamam bunun kafa leyla ben uzayım :p O kadar kafasına bunu takmaz kimse tamam mı ? Sadece ilgilenmiyordur, ondan yaşı bahane edebilir. Reddedilmek de kötü bir şey değil. büyümenin bir parçası. Hiç reddedilmiyorsan hiç denemiyorsun, korkuyorsun demektir ki bu daha kötü. Yok dalga geçilecek falan geçilsin, onlar dalga geçecek yandaki adam bir laf diyecek bir şey diyemeyecekler. Kısaca yine insanlar senin tarafında olacak. Bunu bir düşün :)
Siz onu severken yaşına göre sevmediğinizi hatırlayın.
Aynı şekilde onun için sorun olsaydı zaten başından olmazdı bu iş
Önce tam yılında doğmuş kız bulacaz daa, onunla zaman geçirecez dee, arkadaş olacaz daa, ona sonra aşık olacaz daa, cesaretimizi toplayıp çıkma teklif edecez dee, diyecem yokuşa sürmeyin, ilgilenmiyorsanız direk söyleyin, unutmamız bir arkadaşlarla CS:GO ile bitter çikolataya bir de beraber çıkıp yoldan geçen kızlara 10 üzerinden puan verip, sapıkça şeylerden konuşup birbirimizi utandırarak geyik yapmamıza bakar. Vaktimizi çalmayın, adam olun lan ! :p EN BÜYÜK BİZİZ ! ADAM OLUN LAANN ! GAZA GELDİM :D

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Bence de çevre ne der demeyi bırakın, anı yaşayın, zaten uzun soluklu bir ilişki olacaksa olur, olmazsa da olmaz, bunun hesap kitabı ile yaşanmaz, hele bir ilişki hiç yaşanmaz! Boy farkının olmaması büyük avantaj...

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
İki taraf isterse bal gibi olur, hor görülecek bir durum yok ortada. Burada önemli olan şey karşı taraftan gelen istek, boy sorunu yok ve bu iki kişiye ait bir durum. Dışarıdan müdahale edilmesi de doğru olmaz aşkın yaşı da olmaz, yaş sadece genelde sınırları ve davranışları belirler.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Arkadaşlar boya takmış görüyorum sizi de, ne fark eder ki ortada aşk olduktan sonra? :)

Aşk boya, posa, yaşa, tipe bakar mı? :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
gidipte Babla'ya yürümüyon ki yaşıt sayılırsınız...

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Seni bir BMW'den inerken görünce kadınların en az %70'inin içindeki o güzel insanı göreceğinden hiç şüphem yok :D Parayı bul kardeşim, gerisi yalan :D
O zaman muhabbeti şöyle mizahi bir resimle sonlandıralım :p
19420349_1220116221426246_4239598863736177564_n.jpg

BatuhanKoçak

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Kardeşim sadece kalbinin sesini dinle o sana doğru yolu gösterir.

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Yaşıtlarımız ya büyük oğlanlara, ya da küçük oğlanlara meyil ediyorlar :D O yüzden we are still single :D

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762

Anlaştıktan sonra hiç önemli değil. Hem 3 yaş farkı çok fazla değil :).

onur00610

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Arkadaşlar hepinize teker teker çok teşekkür ederim ve ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım herkese iyi bayramlar...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
kızın başını yakıcaksın kıza sübyancı diyecekler olmaz ki...