Sevdiğim kişi başkasını seviyor

Bu konuyu okuyanlar

Motorcu04200

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet Belki buraya alakasız olacak neyse liseliyim ve sınıfından bir kıza tutuldum kız tam emin değilim ama sınıftan başka biriyle sevgili gibi el ele tutuşma vs yok ama birbirlerinin ağzına düşecek gibiler acayip çıkmazdayım yardım unut demeyin unutamam

tEmptation

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Liseliyimden sonrasını okumadım. Şaka şaka, eğer gerçekten başkasını seviyorsa kendine yeni bir sevgili bulmaktan başka yapabileceğin bir şey yok.

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
Aşk diye bir şey olmadığını çok acı yoldan öğrendim maalesef.
üzülme hacı seni kaçıranlar utansın kaçan balık büyük olur onlar son treni kaçırdı vp güzel sözler var budrumu özetleyen

tEmptation

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
üzülme hacı seni kaçıranlar utansın kaçan balık büyük olur onlar son treni kaçırdı vp güzel sözler var budrumu özetleyen
Keşke şu an yok olsam. Yaşamaya değer hiçbir şey yok bence dünyada.

tEmptation

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Şu an farkettim soruyu soran sen değilsin ahhh dertli olan soruyu soran arkadaş değilmiş ya
Ben yıkık bir insanın tekiyim. Forumda dertleşecek üye arıyordum, senin yazdığını gördüm hemen yazayım dedim.

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
Ben yıkık bir insanın tekiyim. Forumda dertleşecek üye arıyordum, senin yazdığını gördüm hemen yazayım dedim.
Yapma kimse yıkık değildir kendini keşfet bende o çapa içindeyim neyden ağlarım neyi çok iyi yaparım neyi iyi yapabilirim bunları düşünüyorum sende düşün bul benimde üzerimde eziklik pisikolojisi vardı biraz biraz aştım sende yapabilirsin ne bilim spor yap kendini küçük görme.

Son düzenleyen moderatör:

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Dostum istediğin bir şeyi elde edemeyince pes edip kendine haksızlık yapmaya başlamamalısın, ilerleyen zamanlarda anlayacaksın bence sen şimdiden kulaklığı takıp son ses arsız bela aç kendini cezalandırmaya başla sonra geç olur da niye kendime haksızlık etmişim diye üzülürsün. Genelde senin gibi düşünenler 2 Ay sonra gidip fitnessa falan yazılıp ego içinde boğulmaya başlıyor, bu yoldan kontrollü şekilde çık ne egolu ol ne de kendini ezik olarak gör. Tıpkı karşındakiler gibi sıradan bir insansın, onların yapabildiklerini sende yapabiliyorsun. Ne üstünlüğün var ne ezikliğin, kimsenin seni üzmeye hakkı yok seninde kimseyi üzmeye hakkın yok, dünya ve ahiret hayatın boyunca senin yanında olan tek bir kişi var o da Allah'tır ondan gerisini kafana takma senin duygularınla oynamalarına müsaade etme. Kendini çok darlamışsın, git biraz alnını secdeye koy ufkun açılır.

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
Dostum istediğin bir şeyi elde edemeyince pes edip kendine haksızlık yapmaya başlamamalısın, ilerleyen zamanlarda anlayacaksın bence sen şimdiden kulaklığı takıp son ses arsız bela aç kendini cezalandırmaya başla sonra geç olur da niye kendime haksızlık etmişim diye üzülürsün. Genelde senin gibi düşünenler 2 Ay sonra gidip fitnessa falan yazılıp ego içinde boğulmaya başlıyor, bu yoldan kontrollü şekilde çık ne egolu ol ne de kendini ezik olarak gör. Tıpkı karşındakiler gibi sıradan bir insansın, onların yapabildiklerini sende yapabiliyorsun. Ne üstünlüğün var ne ezikliğin, kimsenin seni üzmeye hakkı yok seninde kimseyi üzmeye hakkın yok, dünya ve ahiret hayatın boyunca senin yanında olan tek bir kişi var o da Allah'tır ondan gerisini kafana takma senin duygularınla oynamalarına müsaade etme. Kendini çok darlamışsın, git biraz alnını secdeye koy ufkun açılır.
Reis ne yazdın öylle aklı selim bir kişinin parmaklarından dökülen bu cümleler beni benden aldı sana Allah'ın selamını veriyorum selamın aleyküm kardeş im

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Reis ne yazdın öylle aklı selim bir kişinin parmaklarından dökülen bu cümleler beni benden aldı sana Allah'ın selamını veriyorum selamın aleyküm kardeş im
Aleyküm selam, kendimden bildiğim için arkadaşa en yararlı kurtuluş yöntemini sundum umarım başkaları da uygulamaya başlar.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Çocukluktan erişkinliğe geçişte hep karışık duygular yaşanır. Değerler ve öncelikler değişir ve eski olmazsa olmazlar birden değersizleşir.

Coolumsu

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Başkasını seven birinin peşinde koşman vakit kaybıdır.