Setup Was Unable to Create a New System Partitioı Hatası Yardım Lütfen.

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mmrtylmz

Doçent
Reaksiyon puanı
45
Internette yerli yabancı girmediğim site kalmadı yazılan herşeyi yaptım ama olmadı ya da ben beceremedim. Acil yardımlarınızı bekliyorum. Toshiba marka Portege Z935 - P900 model bir ultrabook var. Bir arkadaşıma vermiştim. Win7 Ultimate yüklemiş. Fakat içerisinde lisanslı home premium vardı. Açma tuşu ile 0 a basılı tutarak recovery mode a girmeye çalıştım fakat HDD recovery mode yazıp tekrar açılıyordu. Win7 orjinal home premium iso dosyasını indirip usb ye yazdırdım. Cd rom olmadığından usb format atacaktım. Biostan Usb memory üste aldım. Windows dosyalarını kopyaladı buraya kadar sıkıntı yok. Install dediğimde hdd ikiye bölünmüş hdd yi tek parça haline getirdim. Hepsini sildim formatladım 1 tane kaldı fakat ona da kurmak için next dediğimde Setup Was Unable to Create a New System Partition. See the Setup Log Files for more information hatası alıyorum arkadaşlar. Lütfen yardımcı olun kafayı yemek üzereyim :(

mmrtylmz

Doçent
Reaksiyon puanı
45
Sorunu buldum arkadaşlar. USB 3.0 destekli flash bellek kullanıyordum. 2.0 Kullanarak problem çözülmüş oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...