Servisten gelen laptop

Bu konuyu okuyanlar

ertanhaki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi günler bilgisayarımda sıkıntı vardı işlemci çekirdekleri oyuna girerken veya bilgisayarda birşey ararken aşırı ısınıp kapanıyordu lakin bilgisayarda elle raslanır bi sıcaklık olmuyordu servise götürdüm casper servisine alt kapaktada vida yeri bozulmuştu onuda yaptıracaktım lakin 375tl lik masraf çıktı biraz şüphelendim açıkcası neyse yaptırdım bilgisayarı normalde 2gb nvıdia gt840 ekran kartı olan bilgisayar servisden sonra nvıdia adına birşey bulunmuyordu teknik servis raporunda yapılan hizmetler yazılmış ben tam anlamadım :
anakart tamiri yapıldı,soğutucu ayakları onarıldı,alt kasa menteşe bağlantı kısımları onarıldı test edildi hazır. NOT : harici nvıdia ekran kartı daha önceki kapanmalara bağlı olarak zarar görmüş durumda,onboard ekran kartı üzerinen laptop kullanılabilir.
yazıyor serviste onay verirken ne kadar süreceğini ve fiyatın niye bukadar fazla olduğunu sordum bana pazartesiye anca biteceğini zor bir işlem olduğunu söylediler (perşembe 16:38) civarında bende onayladım ertsesi gün yani cuma günü öğlen saatinde mesaj geldi laptop unuz hazır gelip alabilirsiniz diye yani demek istediğim zor bir işlem pazartesiye anca biter dediler ama 8 saat sonra mesaj geliyor insan bi tereddüt ediyor bu işlerden çok fazla anlamıyorum acaba kandırılmış olabilirmiyim nvıdia ekran kartına bağlanamıyorum yani oyunlarda bi eksikliğini görürmüyüm ben servise götürürken eski haline getirmeleri için götürdüm sizce tekrar gidip bunu dile getirsemmi 375 tl ne için alındı onu anlamadım?