Servis çok Fiyat İstiyor

Bu konuyu okuyanlar

ExeRyderS

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Zenfone 2 cihazımı servise gönderdim. Çok yüksek fiyat istediler. Tam 915 TL istediler. Neredeyse telefonun fiyatını söyleyecekler. Telefon durduk yere kendini başlatıyordu. Wifi açılmıyordu falan. İnternette ceptelefonuservisi.com.tr diye bir site gördüm. Bu site 50-150 TL arasında yapıyorlarmış. Sizce siteye güveneyim mi?

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Daha önce kullanmadım bu siteyi ama güvenilir bir siteye benziyor.

alcasar

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Tamir garantisi verip vermediklerini öğren. Gerçi yani telefondan yaparız diyebilirler ama yaparlar mı bilmek zor. Verirken şöyle de : Dediğin fiyat aralığında tamir olursa kabul ediyorum aksi halde ne kadara tamir ettiğinizi söyleyin fiyatı fazla bulursam tamir ettirmem. Ayrıca tamir edemezseniz ürünümü iade edin de. Parçalarını başka cihazlarda kullanmak için ayırabilirler çünkü.

ExeRyderS

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Tamir garantisi verip vermediklerini öğren. Gerçi yani telefondan yaparız diyebilirler ama yaparlar mı bilmek zor. Verirken şöyle de : Dediğin fiyat aralığında tamir olursa kabul ediyorum aksi halde ne kadara tamir ettiğinizi söyleyin fiyatı fazla bulursam tamir ettirmem. Ayrıca tamir edemezseniz ürünümü iade edin de. Parçalarını başka cihazlarda kullanmak için ayırabilirler çünkü.
İlk önce inceleniyormuş. Daha sonra fiyat söyleyip ona göre yapıyorlarmış.