Selam Herkese

Bu konuyu okuyanlar

painkiller

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba arkadaşlar,

Bir süredir foruma bakıyordum sonra aranıza katılmaya karar verdim:) Yalnız moderatör varsa bir iki şey sormak isterim.

painkiller

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Kullanıcı adı değişikliği ile ilgili sorum olacaktı ama kime ulaşıyoruz veya usül nasıl:)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Kullanıcı adı değişikliği ile ilgili sorum olacaktı ama kime ulaşıyoruz veya usül nasıl:)
Öncelikle hoşgeldiniz.
Kullanıcı adınızı, hesap ayarlardan kişisel detaylar kısmından istediğiniz gibi bir kez değiştirebilirsiniz. :)

painkiller

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Öncelikle hoşgeldiniz.
Kullanıcı adınızı, hesap ayarlardan kişisel detaylar kısmından istediğiniz gibi bir kez değiştirebilirsiniz. :)

Benim almak istediğim kullanıcı adı, tek "L" karakteri ile yazılan painkiller. Küçük harflerle yazılan. Fakat bir arkadaş sanırım bunu almış ama 2008 yılında sadece bir mesaj yazmış ve bir daha kullanmamış. Yani üyelik yapmıyor anladığım kadarıyla. Acaba bu ismi ben alabilir miyim? çünkü her yerde bunu kullanırım ben. Aşağıya arkadaşın linkini bırakıyorum siz de inceleyebilirsiniz. Bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Çünkü bu çok yapay kalıyor:)

https://forum.shiftdelete.net/members/painkiller.30772/

---- Mesajlar birleştirildi ----

Öncelikle hoşgeldiniz.

Benim almak istediğim kullanıcı adı, tek "L" karakteri ile yazılan painkiller. Küçük harflerle yazılan. Fakat bir arkadaş sanırım bunu almış ama 2008 yılında sadece bir mesaj yazmış ve bir daha kullanmamış. Yani üyelik yapmıyor anladığım kadarıyla. Acaba bu ismi ben alabilir miyim? çünkü her yerde bunu kullanırım ben. Aşağıya arkadaşın linkini bırakıyorum siz de inceleyebilirsiniz. Bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Çünkü bu çok yapay kalıyor:)

https://forum.shiftdelete.net/members/painkiller.30772/

---- Mesajlar birleştirildi ----

@by efsane siz ilgileniyor muşsunuz sanırım bu durumla daha çok. @Death Mark siz de ilgilenebilirseniz sevinirim tabi.

Son düzenleme:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Eğer daha önceden alınmış bir kullanıcı adı var ise bunun değişimi imkansızdır. Bilgilerinize.

painkiller

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Eğer daha önceden alınmış bir kullanıcı adı var ise bunun değişimi imkansızdır. Bilgilerinize.
Ama kullanılmayan bir hesap bu. 2008 yılında sadece bir mesaj yazılmış ve bırakılmış. İnceleyin siz de lütfen. Göreceksiniz zaten. Yani foruma bile girilmemiş bir daha. Aktif bir hesap olsa talep etme hakkım bile olmaz haklısınız. Siz moderatör olarak daha rahat inceleyebilirsiniz benden.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Sonuçta kişinin almış olduğu bir kullanıcı adı, daha sonradan giriş yapmayacağı ne malum bunu hiç bir zaman bilemeyiz. Sizin başınıza böyle bir durum gelse ve giriş yapmış olduğunuzda kullanıcı adınızın değişmiş olduğunu görseniz ne düşünürsünüz? O açıdan düşündünüz mü?

Farklı bir kullanıcı adı bulabilirsiniz. Mesela painki||er , paink1ller vs.. vs..
Ama kullanılmayan bir hesap bu. 2008 yılında sadece bir mesaj yazılmış ve bırakılmış. İnceleyin siz de lütfen. Göreceksiniz zaten. Yani foruma bile girilmemiş bir daha. Aktif bir hesap olsa talep etme hakkım bile olmaz haklısınız. Siz moderatör olarak daha rahat inceleyebilirsiniz benden.

painkiller

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Sonuçta kişinin almış olduğu bir kullanıcı adı, daha sonradan giriş yapmayacağı ne malum bunu hiç bir zaman bilemeyiz. Sizin başınıza böyle bir durum gelse ve giriş yapmış olduğunuzda kullanıcı adınızın değişmiş olduğunu görseniz ne düşünürsünüz? O açıdan düşündünüz mü?
2008'den beri hiç girmediğim bir kullanıcı adını mı hatırlayacağım? Ayrıca aktif kullanılmayan? Zor bir ihtimal hatta yok denecek kadar az:)
Farklı bir kullanıcı adı bulabilirsiniz. Mesela painki||er , paink1ller vs.. vs..
Yok teşekkürler.

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Çok saçma bir kural. Herif yalnızca 1 mesaj atıp bırakmış ve artık hiç bir zaman girmeyecek. Büyük ihtimal şifresini bile unutmuştur.

painkiller

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
@painkiller yaşıyorsanız yaşıyorum de...
keşke o ben olsam da yaşıyorum artık diyebilsem:)
Çok saçma bir kural. Herif yalnızca 1 mesaj atıp bırakmış ve artık hiç bir zaman girmeyecek. Büyük ihtimal şifresini bile unutmuştur.
Zaten o yüzden böyle bir istekte bulundum ama bakalım. Geri dönecek olan 2008'den bu yana bekler mi:)
Hoşgeldin tekrardan
Çok teşekkürler hoşbuldum:)

painkiller

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ve sonunda mutlu son istediğimi elde edebildim. İlgilenen herkese ayrıca @by efsane 'ye sonsuz teşekkürler:)

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Profil resmi "ALARM" veriyor :) Tanışalım, görüşelim alanında konu açıyorsun ve sanırsam "adnan oktar" resmi kullanıyorsun... ? Yanlış mıyım acaba?