Selam Gençler

Bu konuyu okuyanlar

eymenbex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Kendimi tanıtayım adım Eymen Öztürk 24 yaşında büyük bir şirkette haber tarzı yazılar&ar-ge ekibinde yardımcı konumunda çalışan saygılı birisiyim

5 aydır çalışmıyordum o vakitte ufak bir hosting şirketinin GELİŞTİRİCİ konumunda çalışıyordum, ekmek parası çıkıyordu..

Yazılımla çok uğraşır, ingilizce çeviri yapmayı severim.

siz kimsiniz :)

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Bende bana php konusunda yardım arayan bir garip kulum :) selamlar

eymenbex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
ne tür bir yardım? bir dilden bahsediyoruz, yapman gerek yazmak neyde sıkıntı çektiğini söylersen sevinirim.

Teşekkürler

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Mesaj attım hocam

eymenbex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Baktım.

Eee başka tanışacak yok mu :)

gdsasdwe2134

Asistan
Reaksiyon puanı
94
13 14 yaşlarımdan beri programlama dilleri ve yazılım geliştirmek ile uğraşıyorum. Okul okumadım sadece 3G desteği olmayan annemin Nokia Xpress Music telefonu ile 2G hızında internette araştırma yaparak öğrendim :) Son zamanlarda iş yüzünden programlamaya vakit ayıramıyorum. Eskiden kod yazarken eğleniyordum. Artık sıkılıyorum. Belki de tek başıma yazıdığım ve bilgimi genişletmediğimi düşündüğüm içindir...

Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum :).... Veeee perde açılsın!

eymenbex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Öncelikle sende azim var o imkanlarla onu yapmak zordur seviyorsun bence devam et, yurtdışı hayalleri kursonra sıkılma sebebin sadece butona tıklayınca mesaj vermekten olmasın? değişik fikirler var. değişik şeyler var..
istersen skype vereyim oradan sana günlük görevler vereyim.. yaparsan sana eğleneceğin şeyler öğreteyim ardından onun üzerinden bir nevi kurs :)

gdsasdwe2134

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Öncelikle sende azim var o imkanlarla onu yapmak zordur seviyorsun bence devam et, yurtdışı hayalleri kursonra sıkılma sebebin sadece butona tıklayınca mesaj vermekten olmasın? değişik fikirler var. değişik şeyler var..
istersen skype vereyim oradan sana günlük görevler vereyim.. yaparsan sana eğleneceğin şeyler öğreteyim ardından onun üzerinden bir nevi kurs :)
skype kullanmiyorum maalesef :( baska bir platform olabilir mi? Telegram gibi.

eymenbex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Discord yoksa da skype yüke.

gdsasdwe2134

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Müsait bir zamanda Discord kuracağım inşAllah. Desteğiniz icin teşekkürler.