Selam arkadaşlar

Bu konuyu okuyanlar

Warrior_1905

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Yeniyim. 3-4 yıldır aynı telefonu kullanıyorum. Artık telefon beklentilerimin çok altında.Aile bozulana kadar kullan diyor.Bi akıl verinde şu telefonu değiştirmeye ikna edeyim ailemi. Şimdiden teşekkürler. :)

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Merhaba;

Öncelikle hoşgeldiniz. Bir de telefonunuzun modeli nedir? :)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Ne gibi sorunu var?

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Merhaba.

Aleyküm selam iyi bayramlar.

Telefonunuzun ne sorunu var modeli nedir? Bu arada 3-4 kullanmak büyük başarı sanırım temiz kullanmışsınız. Bence de yeni telefon vakti gelmiş.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Mesajı çakmış gitmiş vatandaş.
Sabaha gelir arkadaş.
Merhaba.

Telefonunuzun ne sorunu var modeli nedir? Bu arada 3-4 kullanmak büyük başarı sanırım temiz kullanmışsınız. Bence de yeni telefon vakti gelmiş.
Benim de annemde Samsung S3 Mini var. Aslında millet parçalıyor ama annemin telefonu kasmıyor nedense :) 5 uygulama kullanıyor mesaj, arama, facebook, candy crush, nadiren de instaya bakıyor :D

Warrior_1905

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Merhaba;

Öncelikle hoşgeldiniz. Bir de telefonunuzun modeli nedir? :)
Hoşbulduk.Samsung Galaxy Trend S7560
--- Gönderi Güncellendi ---
Merhaba.

SAmsung galaxxy trend pil ömrü çok kısa kasıyorda hafıza durumu ram vs bütün beklentilerim bitti telefonda.
Merhaba.

SAmsung galaxxy trend pil ömrü çok kısa kası

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Hoşbulduk.Samsung Galaxy Trend S7560

SAmsung galaxxy trend pil ömrü çok kısa kasıyorda hafıza durumu ram vs bütün beklentilerim bitti telefonda.

SAmsung galaxxy trend pil ömrü çok kısa kası

Bütçen ne kadar

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Kendi birikmiş paran varsa birazda uygun bir telefon bul bütçe dostu sonra baba zaten yarısından fazlasını ben verecem arkadaşlar dalga geçiyor kaç zamandır harcamadan biriktirdim gibi şeylerle ikna edebilirsin.

Warrior_1905

Asistan
Reaksiyon puanı
174

Warrior_1905

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Telefonum çok eskidi çok ısınıyor patlamasından korkuyorum çok yavaş ihtiyaçlarımı gidermiyor niyetinde yeni telefon almaya ikna edebilirsin
Denedim hatta gösterdim."Uygulamalar ısıtıyor kapat onları." cevabı aldım."Çalışıyorsa sorun yok"diyorlar hala.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Telefonu suya at :D çok ısındığı için bozuldu çalışmıyor de

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Eski telefona kalma riskide var bu yüzden yapmıyorum.
Ya daha ne kadar eski kullanabilirsinki
Diyecektim ancak daha iki ay öncesine kadar nokia c2_01 kullandığımı hatırlayınca sustum.
Bunu denicem bak. Güzel fikir :D:)
Onlar yokken içini aç bataryayı çıkarttıktan sonra anakartın olduğu yerlerde tornavidayı biraz gezdir güzelce karıştır oraları sonra aman telefon bir anda lgye dönüşmüş ve anakart mı yanmış ne

Warrior_1905

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Ya daha ne kadar eski kullanabilirsinki
Diyecektim ancak daha iki ay öncesine kadar nokia c2_01 kullandığımı hatırlayınca sustum.

Onlar yokken içini aç bataryayı çıkarttıktan sonra anakartın olduğu yerlerde tornavidayı biraz gezdir güzelce karıştır oraları sonra aman telefon bir anda lgye dönüşmüş ve anakart mı yanmış ne
Bunu yaparımda geri toparlayamam telefonu :D:D:D

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Suya atıp kurutmak daha iyi :D hatta çakmakla ekranı yak aşırı ısındığını kanıtla

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Suya atıp ocakta kurutsak nasıl olur hem ekranda ateş izide gözükmez yanlışlıkla olduğu daha inandırıcı olur :D:D:D:D:D:D:D:D

Telefon patlar amanın Telefonu suya atıp çakmakla ekranı yakmak mantıklı ekranı çatlatında patladı diye görünsün

Savasulker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar.
Samsung cihazlar genel olarak darbe aldıklarında iç lcd zarar görüyor.
Bir bez ile cihazı sarıp darbe uygularsanız iç lcd yi bozma ihtimaliniz yüksek. Tabi bunu uygularken kasaya zarar vermeyin. Lcd arızalı olursa genelde yedek parça pahalı olacağı için aileniz yeni cep telefonu alma yoluna gidebilir

Warrior_1905

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Selamlar.
Samsung cihazlar genel olarak darbe aldıklarında iç lcd zarar görüyor.
Bir bez ile cihazı sarıp darbe uygularsanız iç lcd yi bozma ihtimaliniz yüksek. Tabi bunu uygularken kasaya zarar vermeyin. Lcd arızalı olursa genelde yedek parça pahalı olacağı için aileniz yeni cep telefonu alma yoluna gidebilir
Telefonu ranzanın üst katından 3-4 defa alt katından 7-8 defa düşürdüm yetmezmiş gibi 3 metrelik konteynerin tepesinden betona düşürdüm bana mısın demedi

Savasulker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende bir cihaz vardı. Duvara vurdum defalarca tık yok. Elimden 70-80 santimetre yüksekten fayansa düştü ekran gitti. Düşme biçimine göre değişir. Telefonu açma kabiliyetiniz ya da aletiniz varsa, ekranın filmini yakın ya da bir makası ucu içe bir miktar zarar verin o zaman kurtulursunuz. :) gerçi alternatif çok ama benim görüşüm yalansız dürüstçe çözmeniz.

Warrior_1905

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Bende bir cihaz vardı. Duvara vurdum defalarca tık yok. Elimden 70-80 santimetre yüksekten fayansa düştü ekran gitti. Düşme biçimine göre değişir. Telefonu açma kabiliyetiniz ya da aletiniz varsa, ekranın filmini yakın ya da bir makası ucu içe bir miktar zarar verin o zaman kurtulursunuz. :) gerçi alternatif çok ama benim görüşüm yalansız dürüstçe çözmeniz.
Yalanssız 2 yıldır uğraşıyorum.Olmadığı için burda sizlerden fikir istedim.Ama mantıklı bunuda deneyim bi :D:D:D:):)