SecurityLogAgent Güvenlik Bildirimi Sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Ozkan42

Üyecik
SecurityLogAgent Güvenlik Bildirimi

SİSTEM KORUMASI
Yetkisiz eyylemler aldılandı. Bu Eylemleri geri almak için Telefonunuzu yeniden başlatın.

Sürekli Bu Bilidim Geliyor Telefonum Yurt Dışı Güncelledim ve Fabrika Ayarlarına Çevirdim Bunun Üzerine Telefonum "Ağ Bağlantısı Yok" Hatası vermeye Başladı Anlayan Arkadaş Tekrar Firmware attı düzeldi ama Bu Bildirim Hala Geliyor YARDIM.

Cyb3r_K1ng

Bamsı Alp
Onursal Üye
Bu Samsung'un kendi uygulaması. Cihazınızı birisi uzaktan kontrol ediyor olabilir. Daha önce cihazınızın IMEI'sini bir yerde paylaştınız mı, birisi sizden habersiz IMEI'nizi almış olabilir.

Ozkan42

Üyecik
Hayır Paylaşmadım Yanlışlıkla Bir Resim Sildim Telimden ve dr Fone Uygulamasıyla geri getirmek istedim Sonra Telefon Resetlendi zor Açtım Sonrasında Güncelledim Telefonu Ağ Yok Hatası Aldım Telefoncu ya Götürdüm Firmware attı attı Düzeldi fakat sürekli bu bildirim geliyor telefonuma

Cyb3r_K1ng

Bamsı Alp
Onursal Üye
Hayır Paylaşmadım Yanlışlıkla Bir Resim Sildim Telimden ve dr Fone Uygulamasıyla geri getirmek istedim Sonra Telefon Resetlendi zor Açtım Sonrasında Güncelledim Telefonu Ağ Yok Hatası Aldım Telefoncu ya Götürdüm Firmware attı attı Düzeldi fakat sürekli bu bildirim geliyor telefonuma
Görselde paylaştığınız Telefonu Tara deyin. Cihazı taratın.

Telefoncu cihazınızın IMEI'sini almış olabilir mi?

Ozkan42

Üyecik
Telefoncuya ağ bulunama dığı için gitmiştim İMİ klonlanmış ola bilir demişti baktı klonlanma mış fakat zaten imi atılmış yurt dışı olduğu için zaten mümkünse Güncelle ama Hard Reset Felan atma dedi sadece knox dan dolayı bu uyarıyı veriyor dedi bana sadece

Ozkan42

Üyecik
IMEI NUMARASI KAYITLI
İthalat yoluyla kaydedilen IMEI
Üretici: YuHua TelTech (Shanghai) Co Ltd Pazar Adı: DST800 Model Bilgileri: DST800

Ozkan42

Üyecik
Knox u yüklemeye çalıştığımda Google Play dan Sürümünüz Buna Uygun Değil Uyarısı aldım Alternatif Sevure Folders Yükledim Fakat bukezde
Cihaza yetkisiz yazılım yüklendiğinden Güvenli Klasör oluşturulamıyor uyarısı veriyor

Hocam üstte paylaştığım videoyu izledim de şimdi anladım o uyarının nasıl kapatılacağını.
Play Store'dan Disable Application isimli uygulamayı yüklemeniz gerek. Ama bu uygulama anladığım kadarıyla Root gerektiriyor.
Daha sonra ise videodaki gibi bu uygulamadan SecurityLogAgent'ı durdurmanız gerek.

Ozkan42

Üyecik
Rotlanan Telefonda Görülen Bir Durum muş Yani Bildirim Yapan Servisi Durdurdum Bu Uygulamayla Hocam İnşallah Başka Bir Services e Engel Olmaz

Ozkan42

Üyecik
Bekliyorum Şimdi Tekrar Gelecek mi Bildirim Diye Aynısını Yaptım İnşallah Gelmez Root lamadım ama Ben Sadece Uygulamadan Denedim

mthrrn

Üyecik
ozkan bey 4 -5 gündür aynı sorunu note 5 de yaşıyorum.hatanın nedeninin dr fone uygulaması olduğunu düşünüyorum.

mthrrn

Üyecik
uygulamayı silmeme rağmen aynı düzeltme yöntemlerini ve tekrar sıfırlama işlemi yapmama rağmen düzelmedi.

stat counter