Seçime Bir Gün Kala İyi Bakın İyi Düşünün.

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Dua güzel de koca koca adamın bana böyle direk girmezine şaşırdım neyse bundan sonra demek ki ayrıca diploma fuzuli bir şey olsaydı okullara ne gerek vardı son olarak işin ehline teslimi olsaydı ülke bu duruma gelmezdi daha önceleri dediğimiz gibi onceleri yaptıkları hizmetler güzeldi ancak güç sarhoşluğu yüzünden bırak iş yapmayı milleti ne hale getirdi.Dediğin duaya amin diyorum.Bir daha ne bu forumda ne de başka bir yerde seni görmek dahi istemiyorum. @Mrtaltg açtığı erken seçim konusunda ne olursa olsun bu forumdaki sevginin önüne kimse geçemez diye senden bahsedeyim saygımı belirteyim.Bu yaştaki adam sinirine yenik düşük bir iki troll hesap gibi davransın.Yaygaraymış senin mesajın ferman da bizim haberimiz yok a
Diploması olmayan adam Büyük Şehir Belediye Başkanlığına nasıl seçilmiş ? Üniversite Diploması yoksa, özel bir şirkete müdür olarak dahi atanamıyorsun (İmza sirkülüne kayıt kabul edilmiyor)

MoMoLa

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Dua güzel de koca koca adamın bana böyle direk girmezine şaşırdım neyse bundan sonra demek ki ayrıca diploma fuzuli bir şey olsaydı okullara ne gerek vardı son olarak işin ehline teslimi olsaydı ülke bu duruma gelmezdi daha önceleri dediğimiz gibi onceleri yaptıkları hizmetler güzeldi ancak güç sarhoşluğu yüzünden bırak iş yapmayı milleti ne hale getirdi.Dediğin duaya amin diyorum.Bir daha ne bu forumda ne de başka bir yerde seni görmek dahi istemiyorum. @Mrtaltg açtığı erken seçim konusunda ne olursa olsun bu forumdaki sevginin önüne kimse geçemez diye senden bahsedeyim saygımı belirteyim.Bu yaştaki adam sinirine yenik düşük bir iki troll hesap gibi davransın.Yaygaraymış senin mesajın ferman da bizim haberimiz yok a
Diploması olmayan adam Büyük Şehir Belediye Başkanlığına nasıl seçilmiş ? Üniversite Diploması yoksa, özel bir şirkete müdür olarak dahi atanamıyorsun (İmza sirkülüne kayıt kabul edilmiyor)

83dddfd0838679204b3a2e897afca3cf.png

Üniversite diploması yok denmedi, yüksek okul mezunu denildi.

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Cuma vaktin gelmiş nasılsa size hergün cuma...

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Reaksiyon puanı
2,554
Her seçim akpye veren referanduma bile evet diyen biri olarak nedense bu seçim elim gitmedi inceye bastım oyumu ilk defa farklı oy attım milletimiz ve ülkemiz adına hayırlısı olsun inşallah :)

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Bu ülkede dini kullanıp oy devşirenler kimler herkes biliyor. Alnı secdeye gidenin eteğini öpenlerden dolayı 15 temmuzda az daha ülke elden gidiyordu. Bir kişiyi terör seviciliği ve darbecilikle suçlamadan önce geçmişine bakacaksın.
Seçimlere gelince; bir önceki konuda belirttiğim gibi bu seçimlerde en ufak hile yapan ve buna göz yuman varsa çoluk çocuğundan çıksın.

Son düzenleme:

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Niye ki? CHP Laik sistemi savunan ,Kemalist, kemalist değerlerle haşrolan bir parti değil miydi?

Yıllardır ta Erbakandan bu yana İslamı ,dini alet ediyor diyen CHP liler nasıl oldu da Muharren İnce Musta Kemalin kabrinde ellerini kaldırıp DUA edebilir? Etti mi etti. Ramazan ayında içki içerken yakalanmasına rağmen birden bire ben 50 kere namaz kılarım, cuma kılarım, benim Annem de başörtülü demesi özünde böyle değilken " takiye " yapması DiN TÜCCARI olduğunun kanıtı değil mi?

Bu suçlama değil " HAKİKAT " ama işinize gelmiyor...
Bravo

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Dediğin duaya amin diyorum.Bir daha ne bu forumda ne de başka bir yerde seni görmek dahi istemiyorum.

Ne bu forumda ne başka bir forumda beni görmek istemiyorsun.
Bilmukabele diyecem de gerek görmüyorum, çünkü deymez güzel kardeşim. İnsanlar bunca şey yazdılar, bazılarına olmadık hakaretler ettiniz, onlar size iade ettiler vs. Sana dokunmadı da şu bir mesajım mı sana bu kadar dokundu? Ki, bu kadar kırıcı olabildin?
Başka forumlarda zaten yokum da senden tam altı yıl evvel bu foruma katılmış birini buradan kovma hakkını kendinde nasıl görebildin merak ettim doğrusu. Ha Hakkı ALKAN ile site üzerinde bir ortaklığın varsa bunu söyle bize vallahi tek dakika bile durmam, sorun değil.

Bu arada seçim bitti, sonuçlar aşağı yukarı belli oldu, görüldü ki bu millet kılı kırk yararak ferasetini gösterdi yine. Geriye sizlerin hazım sorunundan kaynaklanan kinleriniz, öfkeleriniz kaldı. Bir diğer husus ben bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da yüce Mevlam ömür bahşettikçe burada olmağa çalışacağım. Allaha emanet ol.

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Ne bu forumda ne başka bir forumda beni görmek istemiyorsun.
Bilmukabele diyecem de gerek görmüyorum, çünkü deymez güzel kardeşim. İnsanlar bunca şey yazdılar, bazılarına olmadık hakaretler ettiniz, onlar size iade ettiler vs. Sana dokunmadı da şu bir mesajım mı sana bu kadar dokundu? Ki, bu kadar kırıcı olabildin?
Başka forumlarda zaten yokum da senden tam altı yıl evvel bu foruma katılmış birini buradan kovma hakkını kendinde nasıl görebildin merak ettim doğrusu. Ha Hakkı ALKAN ile site üzerinde bir ortaklığın varsa bunu söyle bize vallahi tek dakika bile durmam, sorun değil.

Bu arada seçim bitti, sonuçlar aşağı yukarı belli oldu, görüldü ki bu millet kılı kırk yararak ferasetini gösterdi yine. Geriye sizlerin hazım sorunundan kaynaklanan kinleriniz, öfkeleriniz kaldı. Bir diğer husus ben bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da yüce Mevlam ömür bahşettikçe burada olmağa çalışacağım. Allaha emanet ol.
Bizim dediğimiz olmazsa, Cumhuriyet de, demokrasi de, seçim de, halk da fasa fisodur. Bizim dediğimizi kabul etmezsen yaşama hakkın yok

Bunlar iktidar olsa neler olur görmek lazım. Seçmeni seni forumdan, başkanı vatanından eder. Allah bunların eline düşürmesin.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Bizim dediğimiz olmazsa, Cumhuriyet de, demokrasi de, seçim de, halk da fasa fisodur. Bizim dediğimizi kabul etmezsen yaşama hakkın yok

Bunlar iktidar olsa neler olur görmek lazım. Seçmeni seni forumdan, başkanı vatanından eder. Allah bunların eline düşürmesin.
Allah göstermesin bunların iktidarını, Bu millet bildiği için zaten onlara yetki vermiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...