Seagate 2TB 7200RPM Expansion 3.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

MetinAtgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar başlıktaki harici hdd'yi almayı düşünüyorum.(http://www.seagate.com/tr/tr/external-hard-drives/desktop-hard-drives/expansion-hard-drive/#) Ama birkaç sorum olucak bilenler beni aydınlatırsa sevinirim.Ben daha çok hdd'yi depoladığım şeyleri bir yere götürmek için değilde pc de sürekli kullanabileceğim hdd istiyordum.Bunun için harici hdd sürekli pc ye takılı kalırsa bir sorun olur ? Ve söylediğim model 3,5" onun yerine 2,5" hdd mi alayım.(3,5" ilerde bir sorun teşkil eder mi ? ) Cevaplarsanız memnun olurum.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Ben olsam 2.5" alırdım ki daha kullanışlı olsun. 2.5 inç ile sadece usb kablosuyla bağlaman yetiyor. 3.5" ise ekstradan güç almak için prize bağlanıyor galiba gösterdiğin.

2.5 inç hem bu açıdan hemde boyut açısından daha iyidir. İster evde ister başka yerde kullan

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Bence harici alma butunlesık ak ben 1Tb segate 7200 rpm aldım dün taktım kurdum gıcır gıcır

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
konuda yazdığın hariciyi daha 3-4 hafta önce aldım ve kullanıyorum,özellik ve fiyatı açısından süper bi depolama aracı ve üstelik öyle diğer 3,5' lere göre de bence daha küçük gibi..

Son mesajlar