Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Halktan Biri

print("Selam Dünyalı")
Yönetici
Moderatör
neden devre dışı bıraksınlar ki? linux kullanıcılarını banlamazlar olur biter.. oyunda banlama var değil mi?
--- Gönderi Güncellendi ---

ölüm maçı'nda smg kullanmak pek bana göre değil ve yine ölüm maçında el bombası kullanmak da gereksiz flash atmanın bir mantığı yok ki frag kasman gerekiyor.
Sizde Zula oynuyor musunuz?Bir de frag nedir?

Halktan Biri

print("Selam Dünyalı")
Yönetici
Moderatör
Bir hile buldum, eğer point blank'i (Game Guard) wine altında çalıştırmayı başarırsam buraya dönüş yaparım. Olmazsa zaten dönmem :p
Bence bizi bu konu hakkında bilgilendirmek için geri dönüş yapın konuya.

Halktan Biri

print("Selam Dünyalı")
Yönetici
Moderatör
Olay banlama değil, hack shield program yapısı olarak wine arayüzünde sıkıntılı bir program. O program yüzünden oyuna geçemiyoruz.
Wine programında Windows'taki gibi görev yöneticisini açabiliyor muyuz?Eğer açabiliyorsak benimde yukarıdaki mesajımın birinden attığım resimde göstedirdiğim şeyi kapatırsak belki Zula çalışır.
@yucesezar ve @eronis Teşekkürler.Frag neymiş öğrendim.

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
Farkettiğim şey ne biliyor musunuz ? Bu programları bypass geçmek içinoyun içinde hile kullanan kişilere benzer araçlar ve method'lar kullanmalıyım ki bu gerçekten ilginç bir durum.
Wine programında Windows'taki gibi görev yöneticisini açabiliyor muyuz?Eğer açabiliyorsak benimde yukarıdaki mesajımın birinden attığım resimde göstedirdiğim şeyi kapatırsak belki Zula çalışır.
O dediğin yapılmış Special Force oyunu ile ama yemez :D Görev yöneticisi yok bizde.

Halktan Biri

print("Selam Dünyalı")
Yönetici
Moderatör
Farkettiğim şey ne biliyor musunuz ? Bu programları bypass geçmek içinoyun içinde hile kullanan kişilere benzer araçlar ve method'lar kullanmalıyım ki bu gerçekten ilginç bir durum.

O dediğin yapılmış Special Force oyunu ile ama yemez :D Görev yöneticisi yok bizde.
Yapma ya.Eğer bu Wine üzerinden görev yöneticisini açabiliyor olsaydık resimde gösterdiğim şeyi kapatabilirdik.Bu da belki işimize yarardı.Ama belki belki belki. :(

stat counter