SDN Yeni Moderatörlerini Arıyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ufuk

majestic casual
Yönetici
Super Moderator
@SomeGuy Formu doldurduysanız değerlendirme altına alınacaktır. Değerlendirme olarak size bilgilendirme yapılır gereği düşünüldüğünde.

@SomeGuy Formu doldurduysanız değerlendirme altına alınacaktır. Değerlendirme olarak size bilgilendirme yapılır gereği düşünüldüğünde.
Merhaba Hocam. Önceki Windows konularda cevaplarım bulunabiliyor. Bugün akşama kadar izinli olabilir miyim? Çünkü telefonla yazmak benim için zor. Şimdi bilgisayarım yok akşama kadar.

MrtAltg

[email protected]ete.net
Onursal Üye
Arkadaşlar ufak bir bilgi yazayım. Sizler forumu doldurup başvuru yaptığınızda bize zaten bilgileriniz geliyor biz bakıyoruz uygun adaylara takip ediyoruz başvurudan önceki ve sonraki durum ve tavırlarına uygunluğuna yani bu sürece adayın durumuna göre uzunda olabilir kısa da ama kesinlikle adaylara uygunsunuz veya değilsiniz diye bir bilgi vermiyoruz. Daha sonra uygun görülen arkadaşlar denenmek için Mod adaylığına başlıyor ve en kısa bir ay veya daha uzun bir sürecte mod adaylığı olarak bakıyoruz. Bu sürec içinde uygun görülürse Mod oluyor adayımız uygun görülmez ise üye olarak devam ediyor.

Arkadaşlar ufak bir bilgi yazayım. Sizler forumu doldurup başvuru yaptığınızda bize zaten bilgileriniz geliyor biz bakıyoruz uygun adaylara takip ediyoruz başvurudan önceki ve sonraki durum ve tavırlarına uygunluğuna yani bu sürece adayın durumuna göre uzunda olabilir kısa da ama kesinlikle adaylara uygunsunuz veya değilsiniz diye bir bilgi vermiyoruz. Daha sonra uygun görülen arkadaşlar denenmek için Mod adaylığına başlıyor ve en kısa bir ay veya daha uzun bir sürecte mod adaylığı olarak bakıyoruz. Bu sürec içinde uygun görülürse Mod oluyor adayımız uygun görülmez ise üye olarak devam ediyor.
Hocam Windows bölümünde yeni konu yok ama önceki konularda cevaplar yazmışımdır.

Administraktör

Master Quality Authenticated
Yönetici
Mod. Adayı
O hayaller suya döküldü. @by efsane . :)
Hayalleri her zaman gerçekleştirmek mümkün.
İnsanoğlu aklına gelebilmeyecek kadar güçlü varlıktır.

Sen hayallerinin peşine koşmazsan hayaller suyun dibinde kuma gömülür.
İnsanoğlu hayalperest bir varlıktır. Dolayısıyla hayal önceliğinizi doğru belirlemelisiniz. Yadeyse yanlış hayaller peşinde koşabilirsiniz

#TheDarkDead

Üyecik
Bende Yazıyım , Ama Büyük İhtimalle Alınmayacağım , Geri Kalanını Allah Bilir . :rolleyes:

Umuda Kelepçe Vuramazsınız ! ;)
Bu yazdıklarımın Hiçbir Kışkırtıcı 1 Etkisi Yoktur Boşyere Kavga Çıkmasın , Rica Ederim :cool:

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bende Bu Konuya Katıldım , İnşallah Seçilirim , Yeterince Aktif Olmaya Çalışacağım
Açıkcası Fazla Umutlu Değilim , Çünkü ; Bu Seçim 1 Kaç yıl Önce Olmuş Ve Beni Alabilseler Bile Almazlar Büyük İhtimalle Ama Şunu Unutmayalım ! :rolleyes::rolleyes::rolleyes::confused2::confused2:

Umuda Kelepçe Vuramasınız !

Son düzenleyen moderatör:

özel.üye

Asistan
Maaş veriyor musunuz bari :) :)
Yoksa çok boş vaktiniz var bari bir bölüm yönetin bizde omuzumuzdaki yüklerden kurtulalım, arka planda da pizza yiyip kola mı içelim demek bu?

PARAzitCELL

Profesör
Maaş veriyor musunuz bari :):)
Yoksa çok boş vaktiniz var bari bir bölüm yönetin bizde omuzumuzdaki yüklerden kurtulalım, arka planda da pizza yiyip kola mı içelim demek bu?
:D Maaş verseler iyiydi, sanal alemde bazı yerlerde üstüne para verilip mod ya da yönetici alımları oluyormuş... Yalnız ne kadar doğru bilmiyorum, kulağıma gelen bilgilerdi... İşin içinde değilim, şahsen bilmiyorum.

ÆSir

"Raporla" Kullanalım, Kullandırtalım.
Yönetici
Moderatör
Moderatör aday adayı olabiliyor muyuz? :rolleyes:
"Başvurunuz alındı, olumlu olması halinde geri dönüş yapılacaktır. Teşekkürlerimizle!"
Es kaza başvurumu yaptım. Bir moderatör 8 yıl içinde admin olabilir.

Son düzenleme:

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Moderatör aday adayı olabiliyor muyuz? :rolleyes:
"Başvurunuz alındı, olumlu olması halinde geri dönüş yapılacaktır. Teşekkürlerimizle!"
Es kaza başvurumu yaptım. Bir moderatör 8 yıl içinde admin olabilir.
Adminlik güven ve iş yönetimi tecrübesi meselesi. :)

Curuk elma

Asistan
Vay vay vay sinan mod olmus

---- Mesajlar birleştirildi ----

En son bu foruma gireli 1 yıl falan oldu

Son düzenleme:

Trucking Turkey

Asistan
Merhaba,
Moderator'lük için herhangi bir post sınırı bulunuyor mu?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter