SDN tüm sorularınızı cevaplıyor! SDN Cevaplıyor #177

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

EnesYazar

Üyecik
abi benim samsung a30um var bazen bildirim geldikten sonra 10 -15 dk sonra tekrar geliyor neden bilginiz var mı???

OmerD.

Üyecik
SDN ekibi olarak YouTube canlı yayınında sorularınızı cevaplıyoruz. Siz de bu konu başlığı altında bizlere sorularınızı iletebilir, canlı yayında cevabı kolayca alabilirsiniz.
İnsanlar Kitaplardan Uzaklaşıyor Sn. Hakkı Alkan Yazılım Alanında Çıkan Yeni Kitaplara da Programlarınızda Yer Verir misiniz ?

OmerD.

Üyecik
İnsanlar Kitaplardan Uzaklaşıyor Sn. Hakkı Alkan Yazılım Alanında Çıkan Yeni Kitaplara da Programlarınızda Yer Verir misiniz ?

DemooK06

Üyecik
Merhaba ben telefonumu değiştirip güncel bir model almak istiyorum fakat kararsızım sizce yeni iphone çıktığı için fiyatı düşeceğinde iPhone XS mi alayım yoksa yeni çıkacak olan iPhone’un çıkıp fiyatının düşmesini beklemek daha mı mantıklı

secsan

Üyecik
iyi yayınlar .. sdn ,,, teknoloji sitesi olarak görüyoruz fakat ağırlıklı telefon muhabbeti dönüyor .. adına uygun :) pc dünyasından daha fazla bilgi paylaşımı rica ediyorum

KeremX

Üyecik
Merhaba Hakkı Abi, liseye yeni geçtim ve ilk telefonum olarak A50 almak için para biriktirmeye başladım bile, iyi veya kötü yönlerinden bahsedermisin?

Saygılarımla...

EnesYazar

Üyecik
Abi çift fanlı iyi ama ucuz notebook soğutucu standı önerir misin?

Son düzenleyen moderatör:

Görkem Say

Suç, toplumun fazla anlayışından çoğalmıştır.
Yönetici
Super Moderator
xiaomi redmi note 7 almalımıyım ? şuanki telefonum gm5plus ve pert. çalışınca ilk almayı düşündüğüm telefon xiaomi. bu arada iyi yayınlar hakkı abi
Redmi 8 Pro bekleyin derim hemen hemen aynı fiyattan çıkacaklar geçenlerde tanıtıldı.

stat counter