Bu konuyu okuyanlar

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Gameforge'un yaşayan efsanelerinden biri olan Ogame'yi forumumuzda kaç kişi oynuyor acaba? Ogame'nin eski oyuncularından biri olarak, bu konuyu oluşturma kararı aldım zira yeni açılmış olan Cosmos Evreninde bir hesap oluşturdum halihazırda oynuyorum... Belki forumda öncelerden oynayan, oynamış olan biri çıkar ya da merak sarıp başlamak isteyen olur. Yeni hesap oluşturmak isteyen kişiler için; Ogame, tarayıcı tabanlı bir strateji oyunudur. Kabaca filolarınız, savunma sistemleriniz, binalarınız vardır bunları geliştirirsiniz ve araştırmalar gerçekleştirirsiniz... Bu konu herhangi bir oyun rehberi niteliğinde olmadığı için derin detayıyla bilgilerine değinmeyeceğim sadece bilinmesi açısından bir ön bilgi veriyorum bu yüzden. Kaynağınız bol olsun... İyi forumlar. :)

Son düzenleme:

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
bir ara oynardım hesabı başkasına verdim o zaman için evrendeki en iyi şahıs saldırsa bütün filosunu yok edecek kadar savunma yapmıştım saldırı gücüm fazla değildir ama artık oynamıyorum zaman alıcı bir oyun çünki

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Ben de savunma odaklı oynuyorum daha filo bile çıkarmadım. Görevden gelen hafif avcılar var sadece, onun haricinde şu an için ana üstte 300 civarı hafif, ağır lazer topları, gaus topları, iyon topları var. Biri gezegenlerime saldırdığı zaman illa karşılık vermek zorundaysam bunu gezegenler arası roketlerin yardımı ile yapıyorum. İmpuls seviyem şu an bile hatrı sayılır bir seviyede denebilir. Evet ilgi isteyen bir oyun.