SDN Monster Notebook Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 2, Ziyaretçi & Botlar: 3)

Alperen_T

Üyecik
Bende 2gb ram olan harici ekran kartı olmayan bir bilgisayardan geçtim. Tam geçtim sayılmaz sadece bios bakabildim ama bios'u bile daha hızlıydı yani 😂

Deneyeyim, sağol kral.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi çalışıyor ama çok yavaş hareket ediyor ayarı var mıdır?

Arkadaşlar gece 04:30 gibi PC’yi kapattım fakat yine fan sesi geliyor sinir oldum 40-50 dakikada susmadı en son sustu bir saat sonra sinir etti ne yapacağım

Arkadaşlar 10dk önce PC’yi açtım, Windows yüklenme ekranı geldi ve ekran anında gitti ne olacak ya sizce gitti ve gelmedi ekran tuştan kapattım denedim aynısı oluyor BIOS’a giriyor ama Windows Boot ekranında kalıyor takılıyor açılmıyor tam boot ediyor iken noktalar dönerken ekran bir anda kararıyor. Çözümünü bilmiyorum BIOS sorun yok Windows boot etmiyor

Arkadaşlar shift e basıp boot ettim ekran geldi burada ne yapacağım lütfen yardım eder misiniz?

Çık windows 10 ile devam et bastım mavi ekran verdi

Arkadaşlar gece 04:30 gibi PC’yi kapattım fakat yine fan sesi geliyor sinir oldum 40-50 dakikada susmadı en son sustu bir saat sonra sinir etti ne yapacağım

Arkadaşlar 10dk önce PC’yi açtım, Windows yüklenme ekranı geldi ve ekran anında gitti ne olacak ya sizce gitti ve gelmedi ekran tuştan kapattım denedim aynısı oluyor BIOS’a giriyor ama Windows Boot ekranında kalıyor takılıyor açılmıyor tam boot ediyor iken noktalar dönerken ekran bir anda kararıyor. Çözümünü bilmiyorum BIOS sorun yok Windows boot etmiyor

Arkadaşlar shift e basıp boot ettim ekran geldi burada ne yapacağım lütfen yardım eder misiniz?

Çık windows 10 ile devam et bastım mavi ekran verdi
Arkdaşlar ekran tekrar gitti sürücüyle mi alakalı yoksa donanımsal mı sorun???

Son düzenleme:
stat counter