SDN Killzone 3 Clanı

Bu konuyu okuyanlar

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
Arkadaşlar geçenlerde killzone 3 oynarken en iyiler kısmında bazı clan lar gördüm birbirleriyle maç falan yapıyorlar.Bizde böyle bir clan kurabilirmiyiz belli bir ücreti varmı.Yani bizde turnuvalara falan katılsak olur mu?
Varmı SDN de kendine güvenen iyi oynayan değişik bir platformda turnuva yapmak isteyen?

Ben bayadır haşır neşirim.Manıtığını oyun stilini öğrendim. Hatta sırf FPS oyunları için özel gamepad aldım.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Bu oyun sadece PS3 yani konsollar için mi var ?

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Ben ps3 de kz3 oynuyorum arkadaşla arada sırada, clanlarına aldı hatta beni ama pek aktif olduğum söylenemez.

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
Ben bu konuyu kz3 sitesinden biraz araştıriyimde eğer bedava ise clan kurulumu, burda profil bilgilerimi paylaşır katılmak isteyen arkadaşlarla birlikte hafta sonlarını güzel bir şekilde değerlendiririz.

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ps3 üzerinden oynanan oyunlarda klan tagı koymak ücretsiz birşey arkadaş listenizde olan kişilerce aynı anda servere girdiğinizde herkesin psn idsi önünde klan tagı yazılı gelir. Uzun süre önce oynamıştım yanlış hatırlamıyorsam oyun içinde ki menüden yapılıyordu. Benzer bir oyun BF3 klan tagları battelog üzerinden yazılır