SDN Hangi Tarayıcıyı Kullanıyor?

Hangi internet tarayıcısını tercih ediyorsunuz?

• Google Chrome

Kullanılan: 277 56.8%
  • Opera

Kullanılan: 108 22.1%
  • Firefox

Kullanılan: 59 12.1%
  • Safari

Kullanılan: 26 5.3%
  • İnternet Explorer

Kullanılan: 7 1.4%
  • Microsoft Edge

Kullanılan: 31 6.4%
  • Avant Browser

Kullanılan: 1 0.2%
  • Maxthon

Kullanılan: 3 0.6%
  • Yandex Browser

Kullanılan: 11 2.3%
  • diğer (belirtiniz)

Kullanılan: 18 3.7%

• Kullanılan toplam oy
    488

Bu konuyu okuyanlar

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Opera. Çünkü hem hızlı, hem de bütün reklamlarıı engelleyemese de dahili reklam engelleyicisi var. Ve bana göre şık bir tarayıcı. Birazdan Vivaldi isimli Web tarayıcısını da denemeyi düşünüyorum.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Opera. Çünkü hem hızlı, hem de bütün reklamlarıı engelleyemese de dahili reklam engelleyicisi var. Ve bana göre şık bir tarayıcı. Birazdan Vivaldi isimli Web tarayıcısını da denemeyi düşünüyorum.
Sen de benim gibi meraklısın ama emin ol iyi bir şey merak.;)

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
chromedan bi farkı yok ama nedense yandex kullanıyorum

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
İlerde o tecrüben sana yarar sağlayacaktır düşüncesindeyim.:)
Vivaldi güzel tarayıcı fakat sanki Opera'nın kullanımı daha kolaydı ya da ben Opera kullanmaya alıştığım için bana öyle geliyor. :) Ama Vivaldi gerçekten şık. :)

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Dedim ya tadına bakacağım ama başka bir forumdayken duymuştum merak etmiyor değilim.;)
Maraşa gidince hemen geçeceğim resim atarım sana söz.
Resim atmanıza gerek yok. Zaten ben de Vivaldi'yi kullandığım için biliyorum nasıl olduğunu :) .

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Masaüstünde tek tercihim Vivaldi. Artık başkasını kullanamıyorum.

Telefonda da mecburiyetten Chrome. O da Samsung Browser'ın yetersizliğinden. Performans namında aşırı zayıf Sam Browser. Bayılmıyorum Chrome'a.

Phanton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Yeni çıkan OPERA NEON kullanıyorum.Tasarımı olsun işlevliği olsun gayet başarılı yapılmış bir çalışma.Teşekkürler opera <3

Akif52

Profesör
Reaksiyon puanı
110
En mantıklısı Edge. Win 8.1 kullanıyorum kendim ama Win 10'a geçersem Chrome u bırakabilirim yani. şuan Internet Explorer oldukça az ram ve cpu kullanıyor

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
En mantıklısı Edge. Win 8.1 kullanıyorum kendim ama Win 10'a geçersem Chrome u bırakabilirim yani. şuan Internet Explorer oldukça az ram ve cpu kullanıyor
Edge tarayıcı güzel bence Win10'un tek beğendiğim yönü.:)

kocausta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Opera.
İçinde kendi VPN'i ile geliyor, aktif edince her biçimde yasaklanmış yerlere de girilebiliyor.
Ne idüğü belirsiz VPN'lerle, Cyber Ghost gibilerle uğraşmaktan da kurtuluyor insan.
TC artık Wikipedia'yı bile yasaklayınca bu iş elzem oldu.

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Bir süredir Chrome kullanıyorum ve şunu diyebilirim. Chrome var olduğu sürece güçlü yada yeni bir bilgisayara çoğu kişinin ihtiyacı yok. Chrome tek başına bulut tabanlı bir işletim sistemi. Android telefonu olan herkesin bir Google hesabı var. Giriş yapın Google hesabınıza ve senkronizasyondan uygulama mağazasına kadar bakın. Photoshop'da Ofis ihtiyaçlarına kadar her şeyi bulut tabanında yapmak için bir uygulama bulabilirsiniz. En güzel yanı da bunlar bulut tabanlı olduğu için ne satın alma derdi var ne de performans derdi var. Hızlı bir internete hayır demezsiniz tabi ^ω^

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Bir süredir Chrome kullanıyorum ve şunu diyebilirim. Chrome var olduğu sürece güçlü yada yeni bir bilgisayara çoğu kişinin ihtiyacı yok. Chrome tek başına bulut tabanlı bir işletim sistemi. Android telefonu olan herkesin bir Google hesabı var. Giriş yapın Google hesabınıza ve senkronizasyondan uygulama mağazasına kadar bakın. Photoshop'da Ofis ihtiyaçlarına kadar her şeyi bulut tabanında yapmak için bir uygulama bulabilirsiniz. En güzel yanı da bunlar bulut tabanlı olduğu için ne satın alma derdi var ne de performans derdi var. Hızlı bir internete hayır demezsiniz tabi ^ω^
Chrome Webstore zaten baya baya zengin ilerde işletim sistemleri yeni bir döneme girebilir o zaman Chrome'un kendi sesini yükseltme ihtimali var bilmem anlatabildim mi?Bu arada Mod oluyorsun hayırlı olsun.;)

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Chrome Webstore zaten baya baya zengin ilerde işletim sistemleri yeni bir döneme girebilir o zaman Chrome'un kendi sesini yükseltme ihtimali var bilmem anlatabildim mi?Bu arada Mod oluyorsun hayırlı olsun.;)
Öncelikle teşekkürler. Bu dediğine biz düne kadar Chrome OS diyorduk :D Şimdi Android ile Chrome OS birleştirilip masaüstü Androidi yapacaklar. Bence o devrimi Google yapabilir. Hani Windows ile Ubuntu'nun yüzlerine gözlerine bulaştırdıkları...