SDN Hangi Tarayıcıyı Kullanıyor?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hangi internet tarayıcısını tercih ediyorsunuz?

• Google Chrome

Kullanılan: 135 55.8%
  • Opera

Kullanılan: 43 17.8%
  • Firefox

Kullanılan: 34 14.0%
  • Safari

Kullanılan: 9 3.7%
  • İnternet Explorer

Kullanılan: 3 1.2%
  • Microsoft Edge

• Avant Browser

Kullanılan: 0 0.0%
  • Maxthon

Kullanılan: 3 1.2%
  • Yandex Browser

• diğer (belirtiniz)

Kullanılan: 1 0.4%

• Kullanılan toplam oy
    242

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Firefox'un mobil sürümünü yavaş bulanlar var. Ancak Android'te bir süre Firefox'u kullandım. Hız ve stabillik bakımından bir sorunla karşılaşmadım.
Üstelik pc sürümündeki gibi eklenti ekleme özelliğinin olması da çok güzel bir şey. :)

Firefox'un mobil sürümünü yavaş bulanlar var. Ancak Android'te bir süre Firefox'u kullandım. Hız ve stabillik bakımından bir sorunla karşılaşmadım.
Üstelik pc sürümündeki gibi eklenti ekleme özelliğinin olması da çok güzel bir şey. :)
Şu an değil ama yakın bir zamanda tekrar denemeyi düşünüyorum.

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Mobilde chromedan daha hızlı yarayıcı var mı?
Firefox ve Chrome haricindeki diğer Chromium tabanlı tarayıcılar. :)

Chrome kullanmaya alışanlar için Chrome'a alternatif olarak Kiwi Browser'ı öneririm.

Şu an değil ama yakın bir zamanda tekrar denemeyi düşünüyorum.
Açıkcası pek fazla değişmemiş. Brave'ı da tekrar denedim ama nedense forumda yine düzgün çalışmadı. Mozilla Firefox da bazı sitelerde sorun çıkarıyor. Kısacası Yandex Browser'a geri döndüm.

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Açıkcası pek fazla değişmemiş. Brave'ı da tekrar denedim ama nedense forumda yine düzgün çalışmadı. Mozilla Firefox da bazı sitelerde sorun çıkarıyor. Kısacası Yandex Browser'a geri döndüm.
Brave Browser'da sağ üstteki simgeye dokunup javascript'in etkin olduğunu kontrol eder misiniz? Javascript devre dışı olunca neredeyse bütün sitelerde sorun çıkar.

Brave Browser'da sağ üstteki simgeye dokunup javascript'in etkin olduğunu kontrol eder misiniz? Javascript devre dışı olunca neredeyse bütün sitelerde sorun çıkar.
Kalkanları kapatıp denedim, yine aynıydı. Zaten gözlemlediğim kadarıyla tek bu forumda sıkıntı çıkarıyor.

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Bende yok. Ben Firefox 61'i kullanıyorum. Quantum ile bu özellik eklenmemiş gibi.
1532436035290.png

---- Mesajlar birleştirildi ----

Aslında resme bak seçeneği var. Ama benim istediğim Chrome'daki gibi resmi yeni sekmede aç seçeneği yok.