SDN Hangi Tarayıcıyı Kullanıyor?

Hangi internet tarayıcısını tercih ediyorsunuz?

• Google Chrome

Kullanılan: 277 56.8%
  • Opera

Kullanılan: 108 22.1%
  • Firefox

Kullanılan: 59 12.1%
  • Safari

Kullanılan: 26 5.3%
  • İnternet Explorer

Kullanılan: 7 1.4%
  • Microsoft Edge

Kullanılan: 31 6.4%
  • Avant Browser

Kullanılan: 1 0.2%
  • Maxthon

Kullanılan: 3 0.6%
  • Yandex Browser

Kullanılan: 11 2.3%
  • diğer (belirtiniz)

Kullanılan: 18 3.7%

• Kullanılan toplam oy
    488

Bu konuyu okuyanlar

G1912

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Telefonda Opera PC de Firefox

panzr

Profesör
Reaksiyon puanı
1,483
Ana tarayıcı olarak Google Chrome ama artık ekşi tadı veriyor yani başka bir tarayıcı kullanasım geliyor sıktı artık google chrome

Reaksiyon puanı
8,023
Yeni Microsoft Edge çok başarılı. Chrome sildim her işimi görüyor. En azından aşırı ram tüketimi yok.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Yeni Microsoft Edge çok başarılı. Chrome sildim her işimi görüyor. En azından aşırı ram tüketimi yok.

Edge süper ya 4-5 aydır kullanıyorum hem Beta sürümünü hemde normal sürümünü çok güzel çalışıyor. Şuan sistemimde başka tarayıcı kullanmıyorum. Eskiden Chrome, Mozilla, Opera kullanırdım şuan sadece Edge kullanıyorum.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Şuanda Bilgisayarda
Opera GX + Maxton Nitro + Mozilla Firefox En sonda Yandex browser yüklenip denemiş biri olarak Tavsiye ederim ki Yandex açık ara performanslı ve çok daha özellikli.

Brave`yi sildim ama oda Yandex kadar vardı. Bakalım ne kadar götürecek beni yandex.
Mozilla biraz geç yanıt veriyor Browser ve site açılımlarında

Opera GX arayüzü güzel hoşta ama sorunları var. Mesela Ben Arama paneline Direk Yandex search atamak istedim Yandex sitesini ekledim ama bir türlü seçemedim onu.
Sonra Programın Açılma performansı etkilemedi beni. Sanki yarım yarım yüklüyor programı.

Maxton Nitro çok hızlı tarayıcı Ultra hızlı yanıtlar veriyor ama ayarlama Özelliksiz basit bir tarayıcı gibi sap gibi kalmış ortada. nasıl desem Hızlı ama İnternet Explorer gibi düşünün. Ne eklenti var ne bişey.

Yandex`e gelince Adam harbiden hızlı ve o kadar çok özelliği varki yarım saattır o mu iyi? bumu iyi? kurcalıyorum.

Reaksiyon puanı
150
Çok RAM yiyor ve interneti sömürüyor diye biliyorum.
Peki önerebileceğiniz bir tarayıcı varmı arayüzü sade olan çok takıntılarım varda..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende çok uzun zaman oldu Chrome kullanmayalı. Yandex dene bi keresinde.
Yandex denemiştim açıcağım siteyi sürekli yeni sekmede açıyordu baya rahatsız olmuştum..

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Peki önerebileceğiniz bir tarayıcı varmı arayüzü sade olan çok takıntılarım varda..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yandex denemiştim açıcağım siteyi sürekli yeni sekmede açıyordu baya rahatsız olmuştum..
Ben W10 kullanıyorum, kendisine ait Microsoft Edge' yi kullanıyorum. Çok memnunum. Bir deneyin, Zaur arkadaşımızın da dediği gibi Yandex' te fena değil, kısa bir dönem kullanmıştım.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Edge 8.1`e kuruluyor mu? Eklentiler eklenebiliyor mu? Ad guard filan?
8.1 i bilemem ama eklenti desteği var istersen chrome mağazasından bile eklenti yükleniyor genel olarak memnunluk verir ama alışkanlıklardan dolayı aratır diğe tarayıcıları.

Reaksiyon puanı
16,118
yıl olmuş 2020 8.1(9) kullanılır mı? 10 varken...
Ek Açıklama 2020-05-25 003301.png

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Edge 8.1`e kuruluyor mu? Eklentiler eklenebiliyor mu? Ad guard filan?
Chromium tabanlı yeni Microsoft Edge'i Windows 8.1'de de kullanabilirsin.

İNDİR web sayfası:Yeni Microsoft Edge Tarayıcısını İndirin | Microsoft

Tarayıcıda Chrome Web Mağazası uzantılarını da kullanabildiğin için sorun olmuyor.

AdGuard Reklam Engelleyici, hem Chrome Web Mağazası'ndan hem de Edge Eklentileri BETA'dan indirilip yüklenebilir.

Reaksiyon puanı
10,560
Opera candır. Izleyici ve reklam engellemesi ,vpnsi ve sol tarafta dikey kısayol sekmesi sayesinde whatsapp,facebook vs tek tıkla yeni sekmede açılıyorda. Chrome gibi ram tuketmesi,explorer gibi yavaş açılmasına daha rastlamadım ?

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Edge daha iyi bence. Bütün tarayıcıları kullandım denedim ama Edge daha rahat. Bu arada şu windows 10 muhabbetini burda yapmayın bari insanlar özgür istediği işletim sistemini kullanır en doğal hak yani. Windows 10 çıkalı kaç sene oldu hala beta işletim sistemi her sürümünde farklı bir sorun çıkıyor.

突厥汗國

Profesör
Reaksiyon puanı
1,236
Linux Ortamlarında Opera..
Windows Ortamlarında Firefox..