SDN Forumu Finix'e Satıldı!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Katılım
4 Haz 2008
Mesajlar
12,081
Puanları
113
Merhaba gençler, forumumuzun gerçekten ağası olarak forumu satın aldım. Eğer merak ederseniz Hakkı Altan'a biri Maltepe Zümrütevler mahallesinde diğeri Kartal Yalı mahallesinde iki tane yalı, bir lamborghini jip, SDN yönetici ekibine Linux yüklü bir kasayla aylık akbil ve SDN forum ahalisine bir çay (Evet Zümrütevler'de Hakkı Altan kendi evine yakın bir kahvede herkese beleş çay ısmarlayacak. Bana gelmeyin) karşılığında bu satın alma işlemini Kağıthane 2. Noter'de halletmiş bulunmaktayız. Satın alma sonunda ben SDN Forum'un FTP ve veritabanı şifresini alırken Hakkı Altan da Zümrütevler'e ve Yalı mahallesine nasıl gideceğine dair bir yön tarifi aldı. Şimdilik teknik aksaklıklar yüzünden forumda yöneticilik alamadımi, lakin yarına kadar Hakkı Altan'ın bütün yetkileri bir törenle bana devredilecek. By efsane'de öyle ne yapıyorsa devam edecek, herhangi bir ödül falan yok. Finix'in yanında admin işte daha ne verelim?

Hakkı Altan ne yapacak?

Anladığımıza göre paraya erdiğini söyleyerek kendisini dine adayacak, Zümrütevler'de bir bilgisayar tamircisi açacak ve sabah akşam bilgisayar formatlayacak. Eğer canı sıkılırsa foruma "Söyle rahatla" konusuna "Söyledim rahatladım gidiyorum hop hop altın top bundan başka oyun yok" yazacak.

Forumda ne değişecek?

Forumun arkaplanına uçan pembe tek boynuzlu atlar koyacak ve forumda her sayfaya "Cubilicubilicimbo" şeklinde bir ses koyacak. Akşamları da forumun arkaplanı kararacak ve "İnleyen nameler" çalacak. Bunun dışında forumumuzun insanlığa katkısı olan Tulga Linux projesi desteklenecek, "ramboberk" bir şekilde bulunup forumun genel moderatörlüğüne verilecek ve bilgisayarına bir kez bile Gentoo kurmayanlar forumdan banlanacak. Bunun dışında foruma kaydolurken acı süt yapıp içtiğinize dair bir video göndermeniz gerekecek.


Finix ne yapacak?

Canı sıkıldıkça birisine ban atacak, @ConfickerBelası'nın herhangi bir ekran görüntüsü koymasına izin vermeyecek (Linux'un iyiliği için bu dostum), @Murat Burç'un avatarına Apple logosu koymasına zorlayacak ve forumun tepesindeki "Allah korusun" yazısının altına "Kıroyum amma para bende" yazdıracak.
 
Son düzenleme:

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Katılım
16 Ocak 2017
Mesajlar
26,453
Puanları
113
:D Hakkı Altan kaça satmış?
Hayırlı Olsun.
 

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Katılım
30 Eki 2016
Mesajlar
9,637
Puanları
113
@Forumun Ağası Finix kaç milyona satın aldın? :D

Yeni patron çok yaşa. :D
 

Ben Kenobi

Dekan
Katılım
6 Kas 2011
Mesajlar
7,295
Puanları
113
Tulga Linux çalışmaların başladı mı :D
Bu sefer duvar kağıdından başlamayın hatalardan ders çıkarın. :D:D

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bakın ne buldum.
https://distrowatch.com/weekly.php?issue=20110328#waiting
 
Son düzenleme:

Ben Kenobi

Dekan
Katılım
6 Kas 2011
Mesajlar
7,295
Puanları
113
Pardon beyler konuları karıştırmışım, Trump severler derneğine yazacaktım, siz de hemen beğenmişsiniz. :D :D
 
Katılım
4 Haz 2008
Mesajlar
12,081
Puanları
113
Son düzenleme:
Üst
stat counter