Sdn forum'da yönetici olmak?

Bu konuyu okuyanlar

SELO BEY

Müdavim
Reaksiyon puanı
503
Arkadaşlar Merhabalar:):)
Benim merak ettiğim bir soru var.Acaba forumda yönetici olmak için ne yapılıyor.Ben olmak istemiyorum ama sadece merak ettim.

Yanıtlarınızı bekliyorum:;)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Merhaba aslında pek birşey yapmaya gerek yok 100 mesajı gecmiş herkes başvuru yapabiliyor.Diğer üyelere yardım etmek isteyen (bu kısım hakkında yardım etmek için illa yönetici olmayada gerek yok forumda sağolsunlar üyelerimize yardımetmek isteyen üyelerimiz fazlası ile mevcut) en azından istediği bölümde bilgi sahibi ,forum kavramını bilen ,saygılı arkadaşlara her zaman yerimiz var
SDN Yeni Moderatörlerini Arıyor

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Arkadaşlar Merhabalar:):)
Benim merak ettiğim bir soru var.Acaba forumda yönetici olmak için ne yapılıyor.Ben olmak istemiyorum ama sadece merak ettim.

Yanıtlarınızı bekliyorum:;)
Ve ek olarak hergün minimum birkaç saat aktif olman, faydalı, yararlı konular açman, sorumlu olacağın kategoriyle ilginlenip açılan konularda problem var ise düzeltmen, tarafsız yorumlaman gerekiyor.

SELO BEY

Müdavim
Reaksiyon puanı
503
Merhaba aslında pek birşey yapmaya gerek yok 100 mesajı gecmiş herkes başvuru yapabiliyor.Diğer üyelere yardım etmek isteyen (bu kısım hakkında yardım etmek için illa yönetici olmayada gerek yok forumda sağolsunlar üyelerimize yardımetmek isteyen üyelerimiz fazlası ile mevcut) en azından istediği bölümde bilgi sahibi ,forum kavramını bilen ,saygılı arkadaşlara her zaman yerimiz var
SDN Yeni Moderatörlerini Arıyor
Ayrıca yönetici olmanın zorlukları,faydalı ve zararlı nelerdir?

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Zaman ayırabilsem bende olurum