Sdn Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Samsun A8 2016 Ekran Baya İyi Fakat Çok Çabuk ısınıyor vede kasmaya başlıyor Hiçbir Şekilde Tavsiye Etmem Alıcaksanız Huvaei alın kamerası mis gibi

Mecid

Üyecik
Bence dünyanın en dayanıklı telefonu Samsung Gt-s 7582 4 yıl kullandım şimdide 2 ci telefon olarak kullanıyorum

Geçmişte Huawei bir modelini kullanmış oldukça memnun kalmıştım 8 sene önce almıştım 3 sene kullandım. Daha sonra Samsung note 3 aldım 2 sene iyiydi sonra çöp oldu Samsung uygulamaları cihazı yedi bitirdi. Bir daha Samsung almadım almamda. Kardeşime LG G3 aldık garanti bitti cihaz arıza yaptı kronik anakart sorunuymuş LG defteri böylece kapandı. Arkadaşta kullanılmış mi note 1 vardı onu aldık kullanılmış 1 sene o kullanmıştı 3 senedir biz kullanıyoruz halen taş gibi cihaz. Bende kardeşime mi note 1 alırken kendime sıfır mi note 3 pro aldım 3 sene evvel cihaz taş gibi. Iphone hiç kullanmadım ama şunu yapamıyorum bunu yapamıyorum. Şifremi unuttum bir daha açılmadı tarzı çok gördüm bana göre değil. Bir telefona insan MP3 atıp dinleyemez mi iphonesa dinleyemez bunu görünce iphonedan uzak durdum. LG Samsung Apple iyi cihazlar üretiyor ama maalesef bir daha denemem. Sonuçta az para değil. Değişirsem telefonu yine xiaomi alırım. Stabil sağlam yedek parça ucuz cihazlar. Evet diğer markalarda 5-10 bin verirsen uçan cihazlar yada öyle olduğu iddia edilen cihazlar var. Xiaomi ile yapmak istediğim her şeyi yaptığım sürece böyle devam edeceğim.

ben Xiomi mi 6 yada ximomi mi8 düşünüyordum fakat birde bunların mix olanları varmıl o ne anlama geliyor bilen varmı acaba birde XİOMİ lerde kpasite ve kamera en iyi olan hangi model dir teşekkürler

ben Xiomi mi 6 yada ximomi mi8 düşünüyordum fakat birde bunların mix olanları varmıl o ne anlama geliyor bilen varmı acaba birde XİOMİ lerde kpasite ve kamera en iyi olan hangi model dir teşekkürler
mi 8 serisi şuan en iyisi

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bende Xiaomi mi6x (A2) modeli var 1600 tl ye aldım 2 aydır kullanıyorum çok güzel bir cihaz kamerası fiyatına göre çok iyi

Son düzenleme:
mi 8 serisi şuan en iyisi

Bende Xiaomi mi6x (A2) modeli var 1600 tl ye aldım 2 aydır kullanıyorum çok güzel bir cihaz kamerası fiyatına göre çok iyi

çok teşekkür ederim bende bunu merak ediyordum sağolun hayırlı olsun sizede banada ozman :)

birde kamresı kötü berbat hayal kırıklıgı diyenler var kararsız kaldım o yüzden hafıza nasıl yeterlimi 64 iyimi

Son düzenleme:

çok teşekkür ederim bende bunu merak ediyordum sağolun hayırlı olsun sizede banada ozman :)

çok teşekkür ederim bende bunu merak ediyordum birde kamresı kötü berbat hayal kırıklıgı diyenler var kararsız kaldım o yüzden

çok teşekkür ederim bende bunu merak ediyordum birde kamresı kötü berbat hayal kırıklıgı diyenler var kararsız kaldım o yüzden

çok teşekkür ederim bende bunu merak ediyordum birde kamresı kötü berbat hayal kırıklıgı diyenler var

çok teşekkür ederim bende bunu merak ediyordum birde kamresı kötü berbat hayal kırıklıgı diyenler var
Rica ederim :)

birde kamresı kötü berbat hayal kırıklıgı diyenler var kararsız kaldım o yüzden hafıza nasıl yeterlimi 64 iyimi

Xiaomi Redmi 5 plus 64GB 4gb Ram 4000 Mah Snapdragon 625 Cep telefonu 1625 tl iyimi sizce

Son düzenleme:
2 yıldır m4 aqua kullanıyorum hafızası beni kanser ediyor şuan 8 gbnin 7.98 i dolu bundan dolayı biraz kasabiliyor ama biraz boşaltınca makine hızlı.Hafıza dert değilse tavsiye ederim.Alırsam da huawei sony xz1 yada lg v30+ alırdım

2 yıldır m4 aqua kullanıyorum hafızası beni kanser ediyor şuan 8 gbnin 7.98 i dolu bundan dolayı biraz kasabiliyor ama biraz boşaltınca makine hızlı.Hafıza dert değilse tavsiye ederim.Alırsam da huawei sony xz1 yada lg v30+ alırdım

Son düzenleme:
Ben suan samsung j7 2015 kullaniyorum ve telefonum 4. Senesine girdi. Kasilmalar donmalar basladi durmadan guncelleme gelmesi iyice bunaltti yeni telefon alma dusuncesindeyim fakat cok kararsizim samsung note 9 huwai pro p20 iphone xs xr xs max bunlarin arasinda kaldim cunku benim oncelik verdigim konu performans isletim ozelligi cok program acip kullanirken kasilmamasi programlari tumden kapatip arka planda calisiyor olmamasi ve pili tuketmemesi internette takilma yasanmamasi ve kasmamasi program arasi gecislerin dosyalarin acilisi hizli olmasi birde telefonun parmak izi mi face id ile mi daha hizli ve kolay anlam veremedigimden degerli ve tecrubeli goruslerini beklerim.

Şu an Reeder P10 kullanıyorum ve işimi görüyor.
Döneminin F/P 1300 TL'lik telefonu performansı azıcık sönük kalsa da idare ediyor sonuçta :D
Tercih ettiğim telefonsa Androidin en pahalısı.
Pahalısı en iyisidir sonuçta demi :D :p

Xiaomi Redmi 5 plus 64GB 4gb Ram 4000 Mah Snapdragon 625 Cep telefonu 1625 tl iyimi sizce
Hocam nerde 1625 tl hepsiburadada var ithlatçı garantili sizin dediğiniz yer neresi distribütör garantlimi ?