SDN Forum Anayasası

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lBa1xkrV1fe7

Asistan
ben inanılmaz bir fark göremiyorum temel olarak çoğu sitenin yaptığı bir şey :)

ama nedense bir siyasi yorum yazıldığında silinme nedeni olarak "çok eleştiri görüyor bu diğer cevaplar hep bu mesaja geliyor" diye bir neden gösteren yöneticileriniz vve genel bir kafa yapısı varsa bu sitede alın o anayasayı öpün :)

Silence

Dekan
Onursal Üye
Tüm SDN halkına hayırlı uğurlu olsun .

hayırlı olsun.

artık yeni gelen arkadaşlar hem forum kuralları hem de sdn anayasayı okumaları gerekecek :)

yesil116

Doçent
Tam demokratik bir anayasa halkın katılımı ile olur :)

erenberk

Reis
Onursal Üye
Anayasayı şu anda halk mı oluşturuyor? :) Yönetim (yani TBMM üyeleri) oluşturuyor, ve burada da aynısı geçerli.

Rom.

Rektör
Onursal Üye
Her yerde böyledir bunlar arkadaşlar, uluslararası anlaşmalar yapılıyor mesela, anayasa ona göre değişiyor veya en basitinden avrupa birliği uyumsürecinde bir çok yasa değişiyor, yasalar değişmeyecek hyep aynı kalacak diye bir şey yok, toplum refahına göre yasalar çıkartılıyor, düzenleniyor v.s..

Bu durumu da öyle birşeymiş gibi kabul edin, bahsettiğiniz konu bizim anayasalarımızsa onlar da gelişmeler çerçevesinde iyileştirilecekler tabii, ancak bu yasanın değiştirilmesi gerektiğini şahsen düşünmüyorum, uluslararası bir anlaşma olarak görün bu konuyu da, her iki sitenin de istekleri doğrultusunda o kural konuldu bu kadar basit.

hsngrms

Profesör
ben bunu yeni farkettim.
hayırlı olsun gerçekten güzel gelişme, örnek olacak gelişme :)

bir sorum var, bu maddeler kalıcı mı yoksa geliştirilmeye açık mı ?

raxetul

Profesör
Uçuşan üyelere bakmıyordum bir bakayım dedim, baya güzel uçurmalar olmuş. Allah ayaklarımızı sağlam bastırsın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter