SDN Fenerbahçe Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Enver hocam araya sağlam bir ayrılık girdi maalesef. Can sağolsun, merak ettik de uğrayalım dedik :)

Beni ismimle bildiğine göre ya Ömersin, ya Mustafa! :)
Eğer sizseniz uğrayın ara sıra lütfen, yalnız komayın bizi buralarda...
Gönül bağımız olan insanlardan ayrı kalmak zor be! :)

Koca Adam

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Beni ismimle bildiğine göre ya Ömersin, ya Mustafa! :)
Eğer sizseniz uğrayın ara sıra lütfen, yalnız komayın bizi buralarda...
Gönül bağımız olan insanlardan ayrı kalmak zor be! :)
keşke onlar da gelse :) bir zamanlar 25PARS1907 idi mahlasımız :)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Yok mu bir transfer haberi, duyumu ?

İmzalar atılmadan herşey yalan. Gazetelere bakarsanız Allah'ın günü en az on kişiyi transfer ediyorlar da hemen hepsi de fos çıkıyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Nasıl katılıyoruz bu kulübe :)

Bir yönetici bu mesajınızı gördüğünde katılmış olacaksınız.

@by efsane @Mrtaltg :)

Fenerbahçe, Yiğithan Güveli'yi sezon sonuna kadar eski Hocası Dick Advocaat'ın takımı Sparta Rotterdam'a kiraladı.

"Kulübümüz, yapılan görüşmeler sonucu Yiğithan Güveli'nin sezon sonuna kadar kiralık olarak transferi konusunda Hollanda ekibi Sparta Rotterdam ile prensip anlaşmasına varmıştır.

Oyuncunun oturma izni ve diğer prosedürlerle ilgili işlemleri devam etmektedir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş"..

@mzafa transfer haberi diyordun ya, al sana transfer haberi! :) Lakin bu habere bakarsan transferde gelen yok, giden var. :)

Son düzenleyen moderatör:

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
@Mrtaltg eskiden FB'li yönetici arkadaşlar vardı, işaretleyince bakarlardı, artık bizden hiçbir yönetici yok gibi sanki, artık bizi ne duyan, ne ilgilenen kimsemiz kalmadı galiba. :)

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
İmzalar atılmadan herşey yalan. Gazetelere bakarsanız Allah'ın günü en az on kişiyi transfer ediyorlar da hemen hepsi de fos çıkıyor.

Bir yönetici bu mesajınızı gördüğünde katılmış olacaksınız.

@by efsane @Mrtaltg :)

Fenerbahçe, Yiğithan Güveli'yi sezon sonuna kadar eski Hocası Dick Advocaat'ın takımı Sparta Rotterdam'a kiraladı.

"Kulübümüz, yapılan görüşmeler sonucu Yiğithan Güveli'nin sezon sonuna kadar kiralık olarak transferi konusunda Hollanda ekibi Sparta Rotterdam ile prensip anlaşmasına varmıştır.

Oyuncunun oturma izni ve diğer prosedürlerle ilgili işlemleri devam etmektedir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş"..

@mzafa transfer haberi diyordun ya, al sana transfer haberi! :) Lakin bu habere bakarsan transferde gelen yok, giden var. :)

Bu sefer yine güldürmedi :)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Bu sefer yine güldürmedi :)

transferden mi bahsediyorsunuz?
Evet ya, gazeteler o kadar oyuncu transfer ettiler, hani nerede?
Sanırım birkaç sene boyunca borçlar UEFA kriterleri seviyesine gelinceye kadar öyle bir Alex ayarında futbolcu alabilmemiz çok zor, hatta imkansız. Gelen yahut gelecek olanlar da basın ne kadar pohpohlarsa pohpohlasın, ancak 2. sınıf oyuncu almaktan ibaret olacak.

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
transferden mi bahsediyorsunuz?
Evet ya, gazeteler o kadar oyuncu transfer ettiler, hani nerede?
Sanırım birkaç sene boyunca borçlar UEFA kriterleri seviyesine gelinceye kadar öyle bir Alex ayarında futbolcu alabilmemiz çok zor, hatta imkansız. Gelen yahut gelecek olanlar da basın ne kadar pohpohlarsa pohpohlasın, ancak 2. sınıf oyuncu almaktan ibaret olacak.

Kesinlikle katılıyorum. Yıldız futbolcu sıfatında transfer artık çok zor. Her sene 1 yıldız politikasını görmemiz yakın zamanda kolay olmayacak.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Yıldız futbolcu sıfatında transfer artık çok zor. Her sene 1 yıldız politikasını görmemiz yakın zamanda kolay olmayacak.

Ama bu kural tabii ki bizim gibi kurallara uymaya çalışan kulüpler için geçerli. Mesela başına şu maruf Adanalıyı getiren kulübün böyle bir derdi yok. Çünkü borçları bizim nerdeyse iki katı olmasına rağmen devlet bürokrasisindeki hakimiyetini kullanarak bir yolunu buluyor ve işini hallediyor.

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Ama bu kural tabii ki bizim gibi kurallara uymaya çalışan kulüpler için geçerli. Mesela başına şu maruf Adanalıyı getiren kulübün böyle bir derdi yok. Çünkü borçları bizim nerdeyse iki katı olmasına rağmen devlet bürokrasisindeki hakimiyetini kullanarak bir yolunu buluyor ve işini hallediyor.

Sorma dostum vergi kaçırmakta bir numaralar.

rumblefish

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Koskoca takım ne hallerde yazık. Ama bu kulup geri gelecek hem de gümbür gümbür

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Fenerbahçe'nin karşılaşmadaki üstünlük golü, VAR'a takıldı. (Bu arada tüm goller Fenerbahçe'den)

@bilicimustafa12 Kasımpaşa - Fenerbahçe maç konusunu göremedim. :)

G@KHAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zaten bizim hep pozisyonlar vara takılır ve golümüz gol olsa bile izlenir rakip takımın izlenmez hemen gol verilir ayıp yahu

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Bu yıl bize öyle bir kâbus, öyle bir hayal kırıklığı yaşattılar ki emin olun korkudan bu günkü maç sonucunu bile hala öğrenmiş değilim. O kadar yani! Şükür ki amatör branşlarımız harika... Onlarla teselli bulabiliyoruz bir nebze de olsa.

mutahhar

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Bu yıl bize öyle bir kâbus, öyle bir hayal kırıklığı yaşattılar ki emin olun korkudan bu günkü maç sonucunu bile hala öğrenmiş değilim. O kadar yani! Şükür ki amatör branşlarımız harika... Onlarla teselli bulabiliyoruz bir nebze de olsa.

hayırlı ramazanlar enver hocam. afiyettesinizdir inşallah. futbola para girdikten sonra spor olmaktan çıktı hocam (diğer "spor" branşları gibi). milli maçlar dışındakileri izlemek pek içimden gelmiyor. boşa geçen bir zaman gibi geliyor. duygusal bir bağ kurmak ne kadar doğrudur, bilemem.

ellerinizden öperim,
önder

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
hayırlı ramazanlar enver hocam. afiyettesinizdir inşallah. futbola para girdikten sonra spor olmaktan çıktı hocam (diğer "spor" branşları gibi). milli maçlar dışındakileri izlemek pek içimden gelmiyor. boşa geçen bir zaman gibi geliyor. duygusal bir bağ kurmak ne kadar doğrudur, bilemem.

Size ve cümle âlem-i İslâma hayırlı Ramazanlar olsun sevgili Önder. Dediğiniz gibi, emin ol futbol artık benim de ilgi alanımdan iyice çıkmaya başladı. Eski heyecan ve muhabbetimi nerdeyse tamamen kaybettim diyebilirim. Rabbim bizi kulluğunda istihdam eylesin inşaallah. :)

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
İlgili resim

Hele bi dur
71527

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Son mesajımı yazdığımdan bu yana tam iki ay iki gün geçmiş. Halbuki bi zamanlar muhabbetimiz burada döner, forumun en işlek konusu haline getirirdik burayı... İş bilmez amatör yöneticiler kulübümüzü sıradan bir takım haline getirdikten sonra kulüp sevgimiz baki kalsa da heyecanımızı yitirdik maalesef. Takımı çekip çevirecek, zor anlarda maçın kaderini değiştirecek Alex ayarında bir futbolcuya hasret kaldık. Eski zamanlarda hiç eksik olmazdı böyle oyuncularımız, hatta takımda her zaman iki üç tane olurdu. Şimdiyse oyuncular da, antrenör de, yöneticiler de sıradan bir asker gibi, komutan yok içlerinde. Başkanından kapıcısına kadar... Neden bizde Abdurrahım ALBAYRAK gibi bir yönetici yok, takıma ruh verecek, gönül verecek, bütün imkanlarıyla koşup koşuşturacak? Çünkü önceki de şimdiki de başkanlarımız benden başka horoz olamaz düşüncesinde. Kimsenin sıyrılıp tribünlerin sevgilisi olmasını istemiyorlar. E haliyle şöhret peşinde koşan, tv. röportajlarına çıkıp hem şahsi hem şirketlerinin adını duyurmak isteyen yeteneksiz, çapsız adam varsa bizde görev yapıyor. Ali KOÇ'tan çok ümitliydim, lakin Aziz YILDIRIM'dan bile çok gerilerde kaldı. Aziz YILDIRIM hiç olmazsa çok büyük hatalar, yanlışlar yapmış bile olsa da en azından kulübüne yürekten gönül vermiş, harbi seven biriydi. En iyi olduğumuz basketbolda bile bizi biracılardan geriye bıraktılar. Emin olun onca oyuncu geldi gitti, şu an takımda kim var, kim gitti, kim geldi haberim yok. Haberim yok çünkü gelenin de, gidenin de içinde bir tane Alex ayarında oyuncu yok. Sıradanlaşmış bir takımın sıradan adamlarının adlarını bile aklımda tutma zahmetine katlanmak istemiyorum. Bu durum devam ettikçe sanırım Milli Takımdan başka merakımı mucip bir durum da kalmayacak.

körsinek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Enver hocam iyisinizdir. İNŞALLAH (ben ömer :) ) Yönetici arkadaşlar yardımcı olursa pm den destek lazım diğer kullanıcı ile giriş yapamiyorum, (körpe)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Enver hocam iyisinizdir. İNŞALLAH (ben ömer :) ) Yönetici arkadaşlar yardımcı olursa pm den destek lazım diğer kullanıcı ile giriş yapamiyorum, (körpe)

Vay benim Ömer'im, nerelerdesin yahu?! Seni tekraren burda görmek çok sevindirdi beni. Evlenip çele çocuğa karışınca unuttuydun bizleri diyordum. :)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Bu güne kadar galibiyeti olmayan Kayseri ilk galibiyetini bizden aldı, iyi mi?
Uzun zamandan bu yana ilk kez lider olma şansı yakalamışken hayaller gene uçuverdi.
GS ve BJK kazanmışken bizim kaybetmemiz iyi olmadı vesselam.