SDN Fenerbahçe Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Mustafablci

Profesör
Yönetici
Mod. Adayı
@|SeYYaH| Kazandık be reis Acayip mutluyum hakem diyenler var 2 penaltıda buz gibi penaltıydı biz 2 kırmızı gördük ikiside doğru karardı keza onlarınkide.. Zafer bizim gerisi teferruat!

neet

Moderatör
Yönetici
Moderatör
@|SeYYaH| Kazandık be reis Acayip mutluyum hakem diyenler var 2 penaltıda buz gibi penaltıydı biz 2 kırmızı gördük ikiside doğru karardı keza onlarınkide.. Zafer bizim gerisi teferruat!
hakem diyen postları direkt geçiyorum ben :D
en çok oğuzhan'a sevindim.
(netonun kk sırasında arkasındaki görüntüyü açın bakın anlarsınız. ) :)

Zafer bizim gerisi teferruat!
Bende öyle düşündüm. :)
Kırmızı kartlar, penaltılar vs. Yarın akşama kadar hepsi unutulur gider. Hatice değil, netice kalıcıdır her zaman. :) E tabi bir de Şenol GÜNEŞ'in "Bu da mı gol değil" diye mahzun mahzun bakan gözleri. :D Ya adamın Fenerbahçe fobisinden kafayı tırlatmaya az kaldı galiba. :D

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Çok maça gittim, hayatımda ilk defa bir derbiye gittim. Gerçekten çok güzeldi. Kararlar hepimizin canını yaktı iki takım içinde hatalı kararlar vardı. Satın alınmış olsa, sadece bizi kollardı.. Ne bizi ne karşı rakibi kolladı bana göre. Çok yanlış karar olmasada yanlış kararlar yüzünden maç çığırından azda olsa çıktı.

sonuç : FENERBAHÇE kazandı

Fenerbahçe bu maçı bileğinin hakkıyla kazandı, eyvallah... Bunu ayrıca bir yere koyuyorum. Lakin, bir gerçeğin altını da vurgulamadan geçemem. Beşiktaş 100. yılında ittire kaktıra şampiyon yapılmıştı. Bundan önceki son iki şampiyonluğunda da hakemlerin epey yardımını gördüydüler. Ancak -hani yeni moda tabirle, artık her neyse ve kimlerse- "ÜST AKIL" dedikleri şey "Tamamdır bro" moduna geçmiş gözüküyor! Yıllardır Fenerbahçeyi doğrayan malum hakemlerin hep kolladıkları Beşiktaşa karşı şöyle yavaştan yan çıkmaları bunun en bariz göstergesi. O yüzden Şenol GÜNEŞ'in bu yıl Beşiktaştaki son yılı diyebiliriz. :)

neet

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Fenerbahçe bu maçı bileğinin hakkıyla kazandı, eyvallah... Bunu ayrıca bir yere koyuyorum. Lakin, bir gerçeğin altını da vurgulamadan geçemem. Beşiktaş 100. yılında ittire kaktıra şampiyon yapılmıştı. Bundan önceki son iki şampiyonluğunda da hakemlerin epey yardımını gördüydüler. Ancak -hani yeni moda tabirle, artık her neyse ve kimlerse- "ÜST AKIL" dedikleri şey "Tamamdır bro" moduna geçmiş gözüküyor! Yıllardır Fenerbahçeyi doğrayan malum hakemlerin hep kolladıkları Beşiktaşa karşı şöyle yavaştan yan çıkmaları bunun en bariz göstergesi. O yüzden Şenol GÜNEŞ'in bu yıl Beşiktaştaki son yılı diyebiliriz. :)
Türk futbolundaki son yılı olması temennisi ile canı gönülden isterim. :D

Önümüzdeki hafta bi durun da, sonra basın gaza hocam.
Furkancım ara çok açıldı... FB'nin servis dışı olması demek medyanın da, yayıncı kuruluşun da büyük miktarda zarar etmesine yol açar. Bu sebepledir ki FB olmasa bile "Üst akıl" gaza değil de frene basacaktır muhtemelen. Böyle olmasını hiç istemem ama muhtemelen bunu sahada kart olarak, düdük olarak görebiliriz. :)

Son mesaja baktım, 16 Ekim!
Bugün ne, 6 Aralık...
O gün 8-9 puan farkımız vardı, bugün 4 puana düşürmüşüz liderle aramızdaki farkı.
Yani bunca maç kazanmış, heyecanlar yaşamışız; Amma velakin...
Fenerbahçe kulübü konusu kış uykusuna yatmış, üzerine ölü toprağı serpilmiş gibi.
En azından şöyle bir selam veriverin ara bir yav!
SELÂM, Dediydim. :D

stat counter