SDN Eleştiri

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yunskrgl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkaşdaşlar bu konuyu açmamın nedeni SDN'ye kızgın olmam. Nedeni ise bir inceleme videosu paylaşmışlar (video linki aşşağıdadır) bende altına yorumumu yaptım "keşke incelemenin başında wifinin çekmediğini gösterseydiniz" yazdım ancak bu yorumum bir türlü onaylanmadı neden insanların sizi eleştirmesine izin vermiyosunuz neticede burası bir eleştiri ve bilgi paylaşımı sitesi.:hammer:
[video]http://shiftdelete.net/kablosuz-aginiz-cekmezse-ne-yapacaksiniz-54013[/video]

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Ziyaretçi mesajları onaylandığı için geç yayınlanabiliyor ya da gözden kaçabiliyor. Haberlerin altında, başına :: konulan bağlantılar olur. Onlara tıklayarak haberin forumda açılan konusuna mesaj atarsan anında yayınlanıyor.

yunskrgl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
siteye neden anında yansıtmıyorlar başka üyelikden girip "Vaaoouuvv çok mantıklı. İnanılmaz bir şey ilk defa görüyorum." yazdım yanınlandı ancak diğer yorumum yanınlanmadı bunun açıklaması ne olabilir.

cengaver51

Dekan
Reaksiyon puanı
169
siteye neden anında yansıtmıyorlar başka üyelikden girip "Vaaoouuvv çok mantıklı. İnanılmaz bir şey ilk defa görüyorum." yazdım yanınlandı ancak diğer yorumum yanınlanmadı bunun açıklaması ne olabilir.

üye oldugun ıcın ototmatık hemen gorunur ama uyelık olmadan yazarsan onaylanması ııcn beklıyor cok normal

yunskrgl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=64502]cengaver51[/MENTION]
İkisindede üye olarak yazdım saten farklı hesaplardan !

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
@cengaver51
İkisindede üye olarak yazdım saten farklı hesaplardan !

Multi üyelik kullanmak yasak. Sahip olduğun üyelikleri ve kalmasını istediğin üyeliği özel mesajla en kısa zamanda bana bildir. Bildirim gelmediği taktirde tüm hesapların kapatılacaktır haberin olsun.

Yorumlarınızı da forum üzerinden ilgili başlık altında yaparsanız onaya takılmadan yayınlanır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...