SDN Cevaplıyor #126

Bu konuyu okuyanlar

Emretpl3434

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun aleyküm abi hp omen 6 gb ekran kartı 16 gb ram ddr 4 // 7700HQ (2,8 GHz taban frekansı, Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 3,8GHz'e kadar.

bu laptop ile rahat oyun oynarmııyım forumlarda çok ısınııyor diyorlar.Sizin bir bildiğiniz varmıdır yorumlar mısınız

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Konu kilit.
  • Sunucumuz arama için oldukça hızlıdır ve bu işlem sadece birkaç saniyenizi alır. Forumda aynı ya da benzer içeriğe sahip konu varsa yenisi açılamaz.

melih.ozz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamün aleyküm GM 5 Plus pil ömrü açısından nasıl ?

eseroglu964

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ShiftDelete.Net olarak Salı günleri sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 126. bölümü bugün saat 18:00'da başlayacak. Forum sitemiz üzerinden de sorularınızı okuyup sizlere yanıt vereceğiz. Bu hafta yayınımızı YouTube ShiftDeleteNet kanalımız üzerimizden yapacağız.

heyoo

BurakÇetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Snapdragon 835 ve Exynos 8895 arasında çok fark varmı hangisini tavsiye edersiniz note 8 için ?

Stelci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ShiftDelete.Net olarak Salı günleri sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 126. bölümü bugün saat 18:00'da başlayacak. Forum sitemiz üzerinden de sorularınızı okuyup sizlere yanıt vereceğiz. Bu hafta yayınımızı YouTube ShiftDeleteNet kanalımız üzerimizden yapacağız.

Merhabalar :) gerçekten çok güzel bi iş yapiyosunuz ve bence iyi insanlarsınız. Ben laptop alacağım ama ne almam gerektiğini bilmiyorum. Max 2000 lira verebilirim be ince belleği fazla olan ve ses görüntü kalitesi iyi olan bir laptop istiyorum. UB da olabilir :) asus s 510 olabildi ama fiyatı fazla :/

Samet Çınar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya şimdi ben biraz inceledim oyun performanslarını g650'nin gta 5 ultra grafik 70-75 fps arası değişiyor 1060'lı versiyonu biraz pahalı maalesef :)

Bu arada sizi takip ediyorum benim gözümde en sevdiğim youtube kanalları arasındasınız. <3

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Selamlar Mate 10 Lite mi Galaxy A7 2017 mi alayım?Resmi garantili 2000 tllik başka bir telefon da önerseniz olur.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Buraya yazınca canlı yayında gözükmüyor. Onun özel konusu var ama biz cevaplayalım. Kimse bilmemekle birlikte 25 Şubat'tan sonra 1 hafta içinse gelir muhtemelen.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Mac için sürümleri varmı ? ararştırdınmı ? Mac'te her şey çalışma diye biliyorum.

SUBZEROO

Asistan
Reaksiyon puanı
48

1000-1500 arası oyun oynatsin fakat öyle grafik ayarı sonda değil orta ayarda falan kamerasi hoparlörü iyi olan telefon öneriniz?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Birde c7 mı? P2 mı ve ikisininde oyun,kamera performansı nasıl?

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Öncelikle İyı yayınlar.
1) LG V30 un kulaklığı mı daha iyi yoksa mate 10 pro nun mu aynı soruyu ses deneyimleri içinde cevaplarsanız sevinirim.
2) Lg nin G7 için tasarımı baştan tasarlayalım demesinden sonra gecikecek olan lansman tarihi sizce en geç ne zaman olur
3) G7 için eldeki tüm bilgiler neler samsung ve apple gibi bir yüz tanıma trknolojisine sahip olacak mı veya size göre fiyat bilgisi nedir(malesef bilmiyoruz diye bir cevap yok kimse bilmiyor tahmin istiyorum :))
4) İlerleyen zamanda soru cevapları sadece forum üzerinden almak gibi bir planınız var mı gerçekten bazı yayınlarda forum üyelerinin sorularına az zaman kalıyor.
5) Canlı yayın içinde altta twitter üzerindeki soruları görebiliyoruz aynısı forumdaki mesajlar içinde yapılabilir mi
6) Yayınlanan tanıtım videolarının üzerine S9 gerçekten bomba geliyor onun hakkında biraz konuşurmusunuz.

Tekrardan iyi yayınlar.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hayır hayır hayır @KeremEnginar çıkarsa yandık sakın kalp yapmasın.

Kerem ayrıldı SDN'den