SDN Blog Kardelii

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
harika olmuş bu başlık yaw, link exchange bile yapılır bu kadar aktif blogcu varmı burda :) bende derlim toparlim yazim buraya, link değişimi yapmak isteyenler mesajlarına değişim yapılır diye ekleseymiş iyi olurmuş

blog konusunda çok yeniyim benide eklermisiniz sizlerden öğreneceğim çok şey var şimdiden teşekürler

Merhaba . Ücretli ilan sitelerine mahkum değilsiniz . Ben yeni bir blog kurdum ve İstanbulda yayınlanan menkul ve gayrimenkul ihalelelerinden ekonomik açıdan cazip olanları ücretsiz yayınlıyorum. Takip ederseniz uygun bir şeyler bulabilirsiniz

Ben daha önce icradan bir araba aldım .Sıkı bir açık arttırma ortamı olmasına rağmen piyasa fiyatının 4 000 TL altına aldım . Biraz zahmetli oluyor ve sıkı bir araştırma gerekiyor ama iyi bir seçim yaparsanız karlı çıkabilirsiniz. İhaleye yanınızda bir usta ile giderseniz arabayı ustaya incelettirip fikir edinebilirsiniz.5664 Otokontrol’e plakayı SMS atıp aracın hasar geçmişini öğrenebilirsiniz. İhale öncesi kafanızda bir üst fiyat limiti belirleyin ve gaza gelip bunun üstüne çıkmayın. Çünkü bazen galericiler ile kapışmak zorunda kalıyorsunuz.

Aynı zamanda icradan uygun fiyata konut, işyeri, arsa veya tarla alabilirsiniz

Blogum: ***

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...