SDD almayı düşünüyorum. Yardım edebilir misiniz

Bu konuyu okuyanlar

thesweetpink13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sandisk alma dostum ben 240gb ssd plus aldım değerlerin hiçbirini yansıtmıyor.Ayrıca bir süre sonra bozuldu.Değiştirdiler.Ben çektim sen çekme.Biraz daha ver iyisini al yada hiç alma:)

lebib

Asistan
Reaksiyon puanı
56
Sandisk alma dostum ben 240gb ssd plus aldım değerlerin hiçbirini yansıtmıyor.Ayrıca bir süre sonra bozuldu.Değiştirdiler.Ben çektim sen çekme.Biraz daha ver iyisini al yada hiç alma:)
Mesela var mı biraz daha verip al dediğiniz bir örnek gösterir misiniz bana da bi yol göstersin hem

thesweetpink13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kesilikle düşük bütçeli ssdler den uzak dur.He benim bilgisayarım hızlı olsun.Veri kopyalama hızı önemli değil diyorsan alman gereken kart kesinlikle sandisk ssd plus modelleridir.Fakat yazma hızı yüksek olması gibi bir beklentin varsa kesinlikle f/p ürünlerinden alma.

treelock

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Sandisk alma. Sağlam ve dayanıklıdır ama hız olarak vasattır ayrıca, AM3+ chipsetler ile uyumsuzdur. Kısaca AMD işlemci kullanıyorsan Samsung Evo veya Pro'dan başkası yalan.

5-6 farklı marka ve model kullanan biri olarak yazdım boş yere sende tecrübe etme başka markaları.

SleuthWolf

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Olm tam sandisk ssd 240gb aldım, adamın yorumunu okudum ya.

BatuhanKoçak

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Arkadaşlar niye öyle diyorsunuz korkuyorum valla daha sabah Ssd plus 240gb sandisk aldım..yazma hızı değerinin altında veriyorsa o zaman neden öyle satıyorlar.

SleuthWolf

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Bakalım valla ben de aldım şuan elimde, pcyi salı montajlıcam, hard disk gelcek

Reaksiyon puanı
16,118
o değerlere cpu,ram ve anakart hatta kullanılan sata kablosunun kalitesi de etkiliyor yani dandik kablo yüzünden yavaş olabilir ki muhtemelen yeni aldığı kablo hediyeli olunca fark edemiyor...
--- Gönderi Güncellendi ---
o değerlere cpu,ram ve anakart hatta kullanılan sata kablosunun kalitesi de etkiliyor yani dandik kablo yüzünden yavaş olabilir ki muhtemelen yeni aldığı kablo hediyeli olunca fark edemiyor...