SB Elazığspor 1-1 Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 1. Hafta

Bu konuyu okuyanlar

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Atılan gol sonrası fenerbahçe spor kulübü oyuncularına acıdım.Vahim bir durum.Top adamın kalbine geliyor nefes alamıyor topu 10 15 20 sn gezdiriyolar buna rağmen dışarı atan yok... Üzüldüm ya Neyse fenerbahçe inş. MOSKOVADA KOYAR topu kaleye Atar farkını gelir ligde yenilir muahha :D şaka bir yana avrupada başarılı olur umarım ama zor :D

komoon

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
bu şekilde soruya yine soru ile cevap veriyorum hocam :) o hızda atılan topa hiç top görmemiş gibi topa kafa il girmek ne kadar mantıklı? sırtını dönmesi yada eğilmesi gerekirdi bence ... pozisyonda topuz inanmamış gibi geldi bana ama dışarı atılmalıydı top

haklısın eğilebilirdi, sırtını dönebilirdi....
bunlar yapmak istemedi yada istedi ama yapamadı ne dersen farketmez.. olay olmuş artık....

top adama çarpmış......

ayrıca benim esas serzenişim "bazı üyelere" işine geldiğinde lisans iptal eden işine gelmediğinde susan üyelere...
mevzu takım kişi olay değil mavzu insanların ikiyüzlülüğü....

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
[h=6]%100 Futbol'da Rıdvan Dilmen, rakip futbolcu yerde yatarken gol atan Fenerbahçeli futbolculara tepki gösterdi: "Fenerbahçe'nin tarihinden bu golü sildim kendi adıma. Bu gol skandaldır."[/h]

daha ötesi yok yanı !!!

komoon

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
engin konusuna gelirsek ne burda nede sosyal hayatımda tek bir yorum bile yapmadım buna maç dahil oradaydım çünkü hakem ve ceza diye birşey var... şimdi attığımız gol geri alınacaksa ve haksızsak '' hep fener işi, spor ahlakı diye birşey kalmamış & yazıklar olsunnn '' diyeyim inşallah golü geri alırlar ...

maç olmuş bitmiş hocam hakem var orada karar vermiş....
geri alma filan olmaz..

ADRENALİN-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Atılan gol sonrası fenerbahçe spor kulübü oyuncularına acıdım.Vahim bir durum.Top adamın kalbine geliyor nefes alamıyor topu 10 15 20 sn gezdiriyolar buna rağmen dışarı atan yok... Üzüldüm ya Neyse fenerbahçe inş. MOSKOVADA KOYAR topu kaleye Atar farkını gelir ligde yenilir muahha :D şaka bir yana avrupada başarılı olur umarım ama zor :D

kalbine değil yüzüne geliyor :)

Koca Adam

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
maç olmuş bitmiş hocam hakem var orada karar vermiş....
geri alma filan olmaz..

onun için diyorum ki serzenişin bir anlamı yok ister etik için ister o üyeler için... burada bazı abilerim var ne tanırım nede bir sohbetim vardır (fenerbahçe taraftarları) onlarda bende hiç bir şekilde böyle bir gol olsun istemezdik istemeyiz de ama olan oldu benim tek ricam FENERBAHÇE VE özellikle diyorum ''TARAFTARINA'' yıkılmasın bu olay ve benzerleri beş parmağın hiç biri bir değil... böyle olaylar sadece fenerbahçeye değil Türk futboluna ve insanlığımıza darbedir inşallah düzelir diyebilirim sadece

komoon

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
onun için diyorum ki serzenişin bir anlamı yok ister etik için ister o üyeler için... burada bazı abilerim var ne tanırım nede bir sohbetim vardır (fenerbahçe taraftarları) onlarda bende hiç bir şekilde böyle bir gol olsun istemezdik istemeyiz de ama olan oldu benim tek ricam FENERBAHÇE VE özellikle diyorum ''TARAFTARINA'' yıkılmasın bu olay ve benzerleri beş parmağın hiç biri bir değil... böyle olaylar sadece fenerbahçeye değil Türk futboluna ve insanlığımıza darbedir inşallah düzelir diyebilirim sadece

tekrar söyleyim ben takım , taraftar adı vermedim...

"bazı abilerim var ne tanırım nede bir sohbetim vardır (fenerbahçe taraftarları)" bu abilerin çıkar bu sportmenlik dışı davranış için senin gibi iki yorum yapar. olayın yanlışlığını dile getirirse (tıpkı diğer olaylarda olduğu gibi) zaten olay bir yere yıkılmaz...
şöyle bak olaya ,
bir oda da 5 kişi var.. ve o oda da bir hata olmuş... 4 tanesi konusuyor...biri susuyorsa.. ister istemez gözler ona döner... gözlerin dönüp dönmemesi 5. kişiye bağlı...

neysem artık kaçar ... sabah erken kalkacaz... hayırlı bayramlar herkese...

Koca Adam

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
tekrar söyleyim ben takım , taraftar adı vermedim...

"bazı abilerim var ne tanırım nede bir sohbetim vardır (fenerbahçe taraftarları)" bu abilerin çıkar bu sportmenlik dışı davranış için senin gibi iki yorum yapar. olayın yanlışlığını dile getirirse (tıpkı diğer olaylarda olduğu gibi) zaten olay bir yere yıkılmaz...
şöyle bak olaya ,
bir oda da 5 kişi var.. ve o oda da bir hata olmuş... 4 tanesi konusuyor...biri susuyorsa.. ister istemez gözler ona döner... gözlerin dönüp dönmemesi 5. kişiye bağlı...

neysem artık kaçar ... sabah erken kalkacaz... hayırlı bayramlar herkese...

Hayırlı bayramlar .. hakkını helal et hocam asıl maçı kaybetmeyelim sonra :)

mustafa22

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Fb nın oldugu yerede adalet mı olur sızce ? adamın yuzune top gelmıs yerde kıvranıyor fb lıler hala topu dısarı atmıyor lafa gelınce bız buyuk takımız dıyorlar !!! kalıtesız bır lıg olustuyorlar fb
bana göre sende kalitesizsin şu yorumu yaparak bunu da kanıtlıyorsun....

Engin'in hareketinden etik , Ahlak muhabbeti , türk sporu geyiği yapanlar...

şut atılan topun 3-5 metreden oyuncunun surtına çarpması, oyuncunun yerde kalması.. bunu gören ne hakemin ne de oyuncunun topu dışarı atmayarak devam edilmesi...3-4 pas sonrası gol olması.....

Etik ? Ahlak? ne dersiniz bu konuya ?

ceza sahassında da bir topcunun suratına top çarptı o neden yatmadı yerlerde. madem top o kadar sert çarptı neden bişey yokmuş gibi oyuna devam etti. tabi adam yalandan yatınca profesyonellik oluyor da bizimkiler durmayınca bilmem ne oluyor.. keşke öleydi o futbolcu da söylediklerinizde haklılık payınız olaydı. şimdi bize ders vermeye çalışanlar uzayın kendi takımlarınıza bakın sizin futbolcularınız sizin takımlarınız çok temiz değiller.. yol alın bakalım nerde Fenerbahçem ile ilgili haber olsa bütün 6sliler konunun içinde.. ne kadar koymuşuz size acaba...

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Maçı gidip stadda izledim hakem çok hatalı çok :S ve ciddi orta saha eksiği var.

uA23uA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Mehmet topuz demişki valla yerde yattığını görmedim.Bu bayram gününde kötü konusmak istemiyorum ama kendimide zor tutuyorum.Neyse fazla konuşmak istemiyorum.Çünkü harbiden küfür edesim var.Dün o yüzden girmedim..

Şerefinle aldığın bir puan ananın ak sütü gibi helaldir Elazığım...

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Madem öyle, bundan sonra herkes birbirinin suratına şut çeksin.

Fantoma

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Tartışmalara tartışma eklemeyeceğim.
Ama bu kadro ile bile Fenerbahçe oldukça kötü.
Öncelikle Selçuk ve Orhan tam bir fiyasko.
Bazı olaylarda insan heyecanlanır da olayın bitiminden bir süre sonra olanları idrak eder ya, Aykutun da artık Fenerbahçe'yi çalıştırdığını idrak etmesi lazım.
Oldukça yetersiz çünkü.

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Fb gururu varsa su lıgten cekılır
Baskanı cıkar ben fb ıcın sıke yaptım der
fb cıkar mac oynar adam yerde yatar umurunda olmaz gol atmak ıcın ugrasırlar [[ Buyuk takım gostergesı ]]

vs vs daha ne dıyım

muratwes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abi bizim gol neydi öyle ya.Faubertin muthiş ortası ve herve tum çok güzel bitirdi.
Bana göre çok iyi transfer ettik.Faubert pascal herve tum bilica zeegaler(buna benzer adı var ).Elazıg 2.yarının başları yani golu buldugu gibi oynasa her maçı gerçekten zevkli maçlar izleriz

mcox

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Fb gururu varsa su lıgten cekılır
Baskanı cıkar ben fb ıcın sıke yaptım der
fb cıkar mac oynar adam yerde yatar umurunda olmaz gol atmak ıcın ugrasırlar [[ Buyuk takım gostergesı ]]

vs vs daha ne dıyım

Noldu takımınızdan ümidinizi kestiniz siz de mi fenerle uğraşmaya başladınız..Anti fenerlilerin siyah-beyaz olanı...

ulash

Doçent
Reaksiyon puanı
10
bana göre sende kalitesizsin şu yorumu yaparak bunu da kanıtlıyorsun....

ceza sahassında da bir topcunun suratına top çarptı o neden yatmadı yerlerde. madem top o kadar sert çarptı neden bişey yokmuş gibi oyuna devam etti. tabi adam yalandan yatınca profesyonellik oluyor da bizimkiler durmayınca bilmem ne oluyor.. keşke öleydi o futbolcu da söylediklerinizde haklılık payınız olaydı. şimdi bize ders vermeye çalışanlar uzayın kendi takımlarınıza bakın sizin futbolcularınız sizin takımlarınız çok temiz değiller.. yol alın bakalım nerde Fenerbahçem ile ilgili haber olsa bütün 6sliler konunun içinde.. ne kadar koymuşuz size acaba...
Normalde bu posta kadar söylenebilecek herşey söylenmiş gelip de daha hiçbirşey yazılıp çizilmesine gerek olmayan bir konu burası. Fener berabere kalmış yok etik oynamış oynamamış zerre kadar da umrumda olmaz. Açıkçası maçı izlerken de fener iyi oynarsa da onlar yensin isterdim. Ama tutup birisi de böyle kabadayıvari uzamalı koymalı bir yazı yazınca da girip cevabı oturtmak farz oluyor.
Güzel kardeşim, burası babanın forumu mu? Değil! Konu Fenerbahçe alt bölümü altına Fenerliler için açılmış bir konu mu? Değil! Konunun açıldığı yer "

• Forum
  • Eğlence
  • Spor
  • SB Elazığspor 1-1 Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 1. Hafta"
O zaman sen ne ayaksın da millete posta koyuyorsun? Koyma kısmına gelirsek de kendi evinde bize lig kupası verdin (kupa orada verilmesin diye birçok çirkeflik yapılmış olsa da yemedi). Geçen hafta süper kupayı sizi yenip aldık. Koyma nerede? Görebiliyor musun?
Uzama kısmına gelirsek konunun açılış yeri itibariyle gelir hangi takımlı olursam olayım yorumumu yazarım. Beğenmiyorsan da dava et!

Not: Yukarıda yazdıklarım alıntı yaptığım şahsa münhasırdır. Lütfen diğer arkadaşlarım alınmasın. Alınan olursa da özür dilerim.

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Ben Fenerbahçeli arkadaşlardan Fenerin gol attığı pozisyonu tam tersini düşünerek tekrar izleyip bir de öyle yorum yapmalarını istiyorum yani fenerli Futbolcu yerde can çekişirken Elazığlı futbolcular gol atıyor bir de böyle yorumlayın bakalım nasıl oluyor

muratwes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Fenerbahçeli arkadaşlardan Fenerin gol attığı pozisyonu tam tersini düşünerek tekrar izleyip bir de öyle yorum yapmalarını istiyorum yani fenerli Futbolcu yerde can çekişirken Elazığlı futbolcular gol atıyor bir de böyle yorumlayın bakalım nasıl oluyor

Tamamdır yeni bahaneleri hazır

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Altıüstü adama top çarpmış ve yere düşmüş. Hakem durdurma gereği hissetmemiş, Fenerbahçelilerde dışarı atma gereği hissetmemiş.
Ciddi bir darbe alarak yere yatmış olsaydı da ozaman maçı oyamaya devam etselerdi ayıp etmiiş olacaklardı ama öyle birdurum yok.
Gol nizami ve fair playe uygundur.

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
görüntüler burda var istersen bide burdan takip et

http://www.ligtv.com.tr/haber/tartisilan-pozisyon-2

markus merk yaptığa yoruma göre oyunun oynatılması doğru diyor şimdi buna ne yorum yapacaksınız bakalım

Bana sövdürme abi şimdi UEFA TFF kurallarına... ADAM OLMAK LAZIM ÖNCE... Ul*n sen insanlık yapmamışsın KURALLARA uysan ne olacak ? Türküz la biz TÜRK! Adam orda kıvranıyor senin ne haddine oyunu devam ettirmek... Kurallara uymadığını söyleyen bir kişi göremedim ben...

mustafa22

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Normalde bu posta kadar söylenebilecek herşey söylenmiş gelip de daha hiçbirşey yazılıp çizilmesine gerek olmayan bir konu burası. Fener berabere kalmış yok etik oynamış oynamamış zerre kadar da umrumda olmaz. Açıkçası maçı izlerken de fener iyi oynarsa da onlar yensin isterdim. Ama tutup birisi de böyle kabadayıvari uzamalı koymalı bir yazı yazınca da girip cevabı oturtmak farz oluyor.
Güzel kardeşim, burası babanın forumu mu? Değil! Konu Fenerbahçe alt bölümü altına Fenerliler için açılmış bir konu mu? Değil! Konunun açıldığı yer "

• Forum
  • Eğlence
  • Spor
  • SB Elazığspor 1-1 Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 1. Hafta"
O zaman sen ne ayaksın da millete posta koyuyorsun? Koyma kısmına gelirsek de kendi evinde bize lig kupası verdin (kupa orada verilmesin diye birçok çirkeflik yapılmış olsa da yemedi). Geçen hafta süper kupayı sizi yenip aldık. Koyma nerede? Görebiliyor musun?
Uzama kısmına gelirsek konunun açılış yeri itibariyle gelir hangi takımlı olursam olayım yorumumu yazarım. Beğenmiyorsan da dava et!

Not: Yukarıda yazdıklarım alıntı yaptığım şahsa münhasırdır. Lütfen diğer arkadaşlarım alınmasın. Alınan olursa da özür dilerim.
hıhı haklısın...

ADRENALİN-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bana sövdürme abi şimdi UEFA TFF kurallarına... ADAM OLMAK LAZIM ÖNCE... Ul*n sen insanlık yapmamışsın KURALLARA uysan ne olacak ? Türküz la biz TÜRK! Adam orda kıvranıyor senin ne haddine oyunu devam ettirmek... Kurallara uymadığını söyleyen bir kişi göremedim ben...

futboldan anlasan ne adamların bahane ile zaman kaybı yapmak için kıvranıp ondan sonra ayağa kalktığını, aynı şekilde bu maçta görüldüğü gibi adam kıvranmıyor zamana karşı kıvranıyor, ondan sonra ayağa kalkıp hiç bir şey olmamış gibi topunu oynuyor, bumudur türklük? bu tebriyesizlik değilde nedir?

türkiyede insanlık dersi bekleme, türkiyede üçkağıtçılıkda dünya sıralamasında 1 numara, bunu sen biliyormuydun?

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
O zaman devam edin üç kağatçılığa hadi biz yokuz.. her kes k,yapıyo bizde yapalım demeyiz biz asla