Savaş çıktı yetişin

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

colite

Profesör
Derdin ne ki kardeşim.
Orada öyle bir konu açıyorsun.
Orada da beni ezmeye çalışıyorsun.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Orada ben durumu düzeltmeye çalışıyorum.

Son düzenleme:

utkuversus

The Power Of Dreams
Yönetici
Moderatör
Her insan istediği yerde takılır, yazar bu kimseyi ilgilendirmez. Beğenmiyorsan çıkar gidersin. Aynı konu SDN'de Technopat için açıldı aynı şeyleri dedim. O forumun kuralı farklıdır, bu forumun kuralı farklıdır. Bana hoş, sana kötü gelebilir. Teknopatın üslubunu beğenmediysen böyle şeyler ile uğraşmaya değmez. Beğenmiyorsan bak sağ üstte profiline tıklıyorsun ve ardından çıkış yap seçeneğine tıklıyorsun. Bu kadar basit. Bu tip tartışma yaratmak amaçlı bir konunun ise onaylanması da çok ayrı bir saçmalık bence.

Son düzenleme:
Bende mi savaş çıkarsam? :D

sanırım 3 yıllık filan ban yemiştim hatırlamıyorum. Şimdi açılır helhalde ama iyi olmuş ban atmışlar diyorum içimden. Geri dönüpte yazasım gelmiyor. Bazen herşeyi oluruna bırakmak gerekli.

SDN'nin en kral forum olması
Savaş çıkardım.:)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada adımı farklı yaptım oradaki de benim :)
Technopat'ı sevmem, uğraşmanız gerekmezdi böyle bir şey için :D
Technopat'ın sevdiğim tek yanı iyi bir bilgi kaynağı olması fakat kurallar çok ağır ve katı geliyor bana.
Her insan istediği yerde takılır, yazar bu kimseyi ilgilendirmez. Beğenmiyorsan çıkar gidersin. Aynı konu SDN'de Technopat için açıldı aynı şeyleri dedim. O forumun kuralı farklıdır, bu forumun kuralı farklıdır. Bana hoş, sana kötü gelebilir. Teknopatın üslubunu beğenmediysen böyle şeyler ile uğraşmaya değmez. Beğenmiyorsan bak sağ üstte profiline tıklıyorsun ve ardından çıkış yap seçeneğine tıklıyorsun. Bu kadar basit. Bu tip tartışma yaratmak amaçlı bir konunun ise onaylanması da çok ayrı bir saçmalık bence.
Abicim hak veriyorum da insanın yazası geliyor. Bilgisizken soru bile sormuşsan direk eziyorlar seni, sanki benim dediğim doğru dedik.

syfsn

Profesör
Yönetici
Mod. Adayı
Sdn forumun seviyesini düşürüyorsun. Bizim senin gibi bir yerde yediği haltla başka yerde övünenlerle ihtiyacımız yok...

Technopat'ı sevmem, uğraşmanız gerekmezdi böyle bir şey için :D
Technopat'ın sevdiğim tek yanı iyi bir bilgi kaynağı olması fakat kurallar çok ağır ve katı geliyor bana.

Abicim hak veriyorum da insanın yazası geliyor. Bilgisizken soru bile sormuşsan direk eziyorlar seni, sanki benim dediğim doğru dedik.
Uğraşmam değilde kardeş zaten uğraşmıyordum. Ama orada birkaç arkadaşla yönetimi yanlış çıkarınca ooohhhoooo Millet daldı konuya darbe yaparmışcasına :D

Ne günlerdi beee :D Sonuna kadar haklıydık Teknik bir konu üzerinde tartışıyorduk sanıyorum aklımda değil şimdi. Varya Konu uçtu Konudakıler hafifce cezaladırıldı.

Cezam bitene kadar başka bir foruma taşındım, orada arkadaşların bazıları karşıma çıktı. Ceza bitince gine konu açıp yardırdık. O güzel Banı nasıl yedim hiç aklımdan çıkmaz ama huehuehuehe

Orada bir kural var sanki---- Şeyimiz şeker Yersende bu , Yemesende bu

stat counter