(Satılık) Xbox One S 500 gb + Assassins Creed Origins 200 €

Bu konuyu okuyanlar

yenigurbetci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kutusunda, hiç açılmamış Xbox One S 500 GB 4K Ultra HD ve yanında son Assassins Creed oyunu olan Assassins Creed Origins toplamda 200 €.

Yeni üye olmam ve güvenilirlik konusunda soru işaretleri taşıyabileceğim sebebiyle çok ufak kendimden bahsedeyim.

Kullanıcı adımdan da anlaşılacağı üzere yakın zamanda yurtdışına yerleştim, ancak işim gereği sıkça Türkiye'ye gidip gelmekteyim. iki hafta sonra da bir kez daha geliyor olacağım, o yüzden elimdeki açılmamış bu xbox bundle'ını bu şekilde değerlendirmek istedim.

güvenilirlikle alakalı olarak elbette bu seferlik yalnızca elden teslimat yapabilirim o yüzden istanbul tek opsiyon maalesef. € olarak değer belirtmemin sebebi ise kurun son dönemlerde çok hareketli olması, anlaşmaya vardığımız gün tl'yi de netleştiririz ki muhtemelen 920-940 tl bandında olacaktır.

gerek xbox konusunda, gerek başka bir ürün konusunda sorusu yahut talebi olan üyeler bana +491758151737'dan whatsapp üzerinden ulaşabilirler. Türk hattım da halen aktif fakat Türkiye sınırlarında olmadığım günler pek bakmıyorum, talep halimde onu da paylaşabilirim.

umarım formata aykırı bir unsur barındırmıyordur ilan, varsa da düzeltmem konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• xbox one s 500 gb plus assassins creed origins.jpg
    xbox one s 500 gb plus assassins creed origins.jpg
    669.5 KB · Görüntüleme: 911