Satılık Toshiba 1 TB Harici Hard Disk Usb3-Usb2

Bu konuyu okuyanlar

alcatraz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, Teknosa mağazalarından 8 ay önce alınıdı, veri kurtarma garantisi devam ediyor , bana yetmeyeceğini anlayınca 2 tane de 2 şer tb lik aldım dolayısıyla bunun içindeki verilerim de sıfırlandı, boşta duruyor . Sıfırı 200 tl ye satılıyor.

Ürün şu modeldir:TOSHIBA PX1804E-1J0K STOR E EDITION 2 5 1TB BLACK - Teknosa
Sıfırından farksız ama ben yine de çalıştığını gözler önüne sermek için 1-2 resim atayım:
2589i4o.jpg

334sns2.jpg

Veri transfer hızı oldukça iyi,dakikalar içerisinde o kadar diziyi atmıştım içerisine..Çizik,darbe,soyulma hiçbir şey yok, herhangi bir çizik görüldüğünde iade alırım sorun değil.

Fiyatı 200 tl şu an, ben 60 Tl ye bırakayım, sıfır gibi kendi kutusunda faturasıyla göndereceğim.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Elden alacaklar için hangi ilde ikamet ettiğinizi de yazarsaniz iyi olur

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
HDD Tune PRO 5.60 ile health status ve bad sector fotoğraflarını atarsanız 60 TL'ye alırım.

alcatraz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
HDD Tune PRO 5.60 ile health status ve bad sector fotoğraflarını atarsanız 60 TL'ye alırım.

Hocam hiçbir sorunu bulunmuyor, zamanında yapmıştım HDD TUNE ile ama şu an inan onunla uğraşmak bile üşendiriyor ne zamandır kullanmıyorum.Eğer alıcıysanız sorun görmeniz halinde ben iade de alırım sizden forum görevlisisiniz

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Hocam hiçbir sorunu bulunmuyor, zamanında yapmıştım HDD TUNE ile ama şu an inan onunla uğraşmak bile üşendiriyor ne zamandır kullanmıyorum.Eğer alıcıysanız sorun görmeniz halinde ben iade de alırım sizden forum görevlisisiniz

Keşke sen forum görevlisi olsan da bende senden alsam ne kadar rahat olurdu :) Nerde oturuyorsun belki elden hallederiz işi

alcatraz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kthyadayım şu an,su an dedim çünkü esk e gideceğim salı

Omerov

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Forumda baska ilanlarınızı da gordum sürekli sanırım alim satım işleri yapıyorsunuz bu ürünlerin kişisel olarak zaten aynı anda hepsini satılığa cıkarmak garip olurdu :) neden sahibinden.com sitesinde yazmıyorsunuz ilanlarinizi hem daha cok kişiye ulasma sansınız olur hemde ürünlerinizi daha da hızlı satma imkanı bulursunuz hayırlı satışlar

alcatraz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Forumda baska ilanlarınızı da gordum sürekli sanırım alim satım işleri yapıyorsunuz bu ürünlerin kişisel olarak zaten aynı anda hepsini satılığa cıkarmak garip olurdu :) neden sahibinden.com sitesinde yazmıyorsunuz ilanlarinizi hem daha cok kişiye ulasma sansınız olur hemde ürünlerinizi daha da hızlı satma imkanı bulursunuz hayırlı satışlar

Sürekli alan-satan biri değili aslında, böyle bir başlık ve ihtiyacımın fazlasında olan ürün olduğunu görünce yazıyorum.Sahibinden de 2 ay nce arabam için ilan vereyim dedim, 2 ay oluyor daha tüm evrakları göndermeme rağmen üyeliği onaylamadılar ,sırada diyorlardı..bu süreçte arabamı satıp değiştirdim bile.Açıkçası çok da bilmiyorum havuzmuş komisyonmuş,illa satacam diye derdim de yok satılmazsa da durur yani durduğu gibi

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Lütfen özel mesaj yoluyla yazsın düşünenler,başlığı kirletmeye lüzum yok

alcatraz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dün bir arkadaşa bugüne kadar rezerve etmiştim o yüzden özel mesajlara rezerve edildi satılacak demiştim,o arkadaşın rezervesi kalktı, dolayısıyla satış aktiftir..Lütfen ciddi alıcılar özel mesajla iletişime geçsin...

alcatraz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Güncelleyelim , satış aktiftir..Özel mesaj atan 2 arkadaşa da yanıt gönderdim fiyat gayet iyi belirledim bunun altına da düşemem maalesef..

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
önce ürün sonra ödeme şeklinde kabul edersen alabilirim :)

alcatraz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
maalesef il dışına göndereceksem ödemeyi almadan veremem kargoya..

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Param olsaydı alırdım ;) aynı şehirdeyiz de

RedDevil

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Demek kütahya dasin memleket lim 😀

alcatraz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Satış aktiftir fiyatta daha fazla indirim talep etmeyiniz lütfen.

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Önce para sonra ürün sistemi ile ilgili sıkıntı doğabilir. Bunun daha güvenli yolu yok mudur ?

alcatraz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Önce para sonra ürün sistemi ile ilgili sıkıntı doğabilir. Bunun daha güvenli yolu yok mudur ?

il içi tabii ki benim için de daha iyi olur, ama herhangi bir sıkıntı yaşanacağını sanmam neticede hard disk bu çok dijital bir şey değil zaten herhangi bir sorunda iade de alabilirim sorun değil. Daha güvenli yol derken ,güvenli e-ticaret inanın kendi aracımı satmaya kalkarken belgelerimi göndermeme rağmen 1 aydır onay bekletiyor daha , bu sreçte aracımı sattım başka araba aldım bile :) havuzmuş bilmemnyemiş açıkçası çok da bilmiyorum uğraşasım yok.Burda en azından vakit geçiriyorum zaman buldukça yazıyoruz çiziyoruz bilen bilir ,satılırsa satılır satılmaz sa da yatar kaç aydır bekliyor boşta zaten.

Bu arada başlığı kirlettim , neyse, alıcı arkadaşlar özelden yazabilirler

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
böyle başlık kirlenmez merak etme iletişim bilgisi içim pm kullanırsınız burdan iletişim kurabilirsin.

li10sKing

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
alınan ürünün dijital olması ve 2. el olması .. bizi biraz uzaklaştırıyor.. yukarıda arkadaş demiş health status ve bad sector testi diye bunun sonuçları önemli...

goodolddays

Müdavim
Reaksiyon puanı
202
Satın alacak arkadaşların satıcının önceki konularını da incelemesini tavsiye ederim. Mağduriyet yaşanmasını istemem şahsen.

alcatraz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 60 lira içine ne adımı lekelerim , ne de başkasının hakkına girerim..Uygun görülmüyorsa başlık da kapanabilir.Vazgeçtim kalsın. Dursun evde.Yönetici arkadaşlardan ricam konuyu kapatabilirler.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
alınan ürünün dijital olması ve 2. el olması .. bizi biraz uzaklaştırıyor.. yukarıda arkadaş demiş health status ve bad sector testi diye bunun sonuçları önemli...

ben ikinciel hdd aldım sorun olması ihtimali var ama düşük maxtor 91021u2 recuva ile taratınca xp ve emo kardeş resim ve videoları çıkmıştı bu toshiba da sorun olcağını sanmam.

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
5 lira komisyonla satışa aracı olunur :) ürün ulaştırılır :D