Satilik razer deathadder ve logitech g35

Bu konuyu okuyanlar

rrredlinee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 20.12.2012 tarihinde e-bayden aldığım Razer Deathadder V2 mouse umu satıyorum.

Mouse 3.5 aylıktır. Çok temiz kullandığımı rahatlıkla söyleyebilirim. Gerçekten 0 ayarında bir Mouse. Resimlerinde de göreceğiniz üzere Mouse a çok çok iyi baktım. Hatta ve hatta plastik aralarında bile toz yok. Ürünün kutusu ve aksesuarları eksiksizdir. Ürün yurttışı çıkışlı olduğu için garanti kapsamında değildir fakat razer ürünlerinde arıza çıktığını pek göremezsiniz.Yani çok sağlam materyallerden üretildiği için herhangi bir sorunla karşılaşacağınızı sanmıyorum. Bunu razer kullanıcıları daha iyi bilir.

Buarada razer mouselarda yaygın olarak bilinenin aksine tuşlarına çok işlevsel makrolar atayabiliyorsunuz. Tek yapılması gereken razer Synapse i yüklemeden önce bilgisayarın dil ayarlarında birkaç küçük değişiklik yapmak. Yüklemeden sonra tekrar eski ayarlara dönebilirsiniz.
Satma nedenime gelince; Açıkcası Mouse u çok araştırmadan aldığım için bana uygun olmadığını kullanmaya başlayınca fark ettim. Ben finger tip kullancısıyken Mouse palm grip tutuş şekline göre dizayn edilmiş bir Mouse. Kesinlikle fingertip arkadaşlar bu mousedan uzak dursun benden tavsiye J. Bu sebeple Steelseries sensei almayı düşünüyorum. Daha detaylı bilgi için alttaki linke bakarak size uygun olup olmadığını da kontrol edebilirsiniz.

http://www.razerzone.com/mouseguide/ergonomic

Fiyatına gelince pazarlıksız 90Tl
ye satmayı ya da hiç satmamaya kararlıyım. Türkiye piyasası 150-160 lira civarlarında ve bu temiz haliyle fiyatını fazlasıyla hak ediyor.
Ödeme yönetimine gelince; Ürünü sanalpazar üzerinden satmak en akla yatkın olanı. Bu durumda alıcıya 94,5 liraya mal olur çünkü sanalpazar %5 komisyon kesiyor. Kargoda alıcıya aittir.
Bunun dışında havale yapmak isteyen arkadaşlar önce havaleyi yaparlar ondan sonra ürünü kargoya veririm. Yani önce gönder sonra ödeyelim teklifleriyle lütfen gelmeyin. İzmir içi elden de verebilirim.

İletişim için mail adresime mail atabilir yada facebook profilinizi konu altında paylaşabilirsiniz böylece bende size facebook üzerinden ulaşırım.
Email: [email protected]

Mouseun çekilmiş 13 resmi alttaki linkte mevcut. İndirip inceleyebilirsiniz.

http://s3.dosya.tc/server3/pCrzCt/mouse.rar.html

Son olarak Logitech G35 oyun kulaklığımıda 180tlye üstte belirttiğim koşullarda satıyorum
. O da çok temiz olup kutusuz fakat full aksesuarlıdır. E-bay üzerinden alındığı için garanti kapsamı dışındadır. Kulaklıkta aynı tarihte 20.12.2012de alınmış ve 3bucuk aylıktır. Kesinlikle tertemiz ve kullanılmamış gibidir. Resimlerde de göreceğiniz üzere kablosunu bile tam açmadım.

11 adet resmi alttaki linktedir.

http://s3.dosya.tc/server3/nHev3t/headset.rar.html

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
g35 tr garantli olması lazım eğer logitech bakıyorsa 150 tl vereym :)

rrredlinee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pazarlık yok yazdım ama arkadaşın kafası almamış

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Pazarlık yok yazdım ama arkadaşın kafası almamış
senin ticaret anlayışını ayakta alkışlıyorum. :thumbdown:
raad ol sen.
senin o kulaklığın + mousun parasını bir günde elalem bana banka havalesi olarak yolluyor.
kafanı seveyim senin ^^ öptüm :closedeyes:
asıl hata bendede senin gibileri insan yerine koyup konunun altına teklif veriyorum :sleeping:

rrredlinee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim ticaret anlayışımla ilgili soru soran oldumu sana? Raad yazışından hangi yaş aralığında olduğunu az buçuk kestirebiliyorum. Hadi çoçugum işine bak sen. Kalabalık yapma ;)

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Benim ticaret anlayışımla ilgili soru soran oldumu sana? Raad yazışından hangi yaş aralığında olduğunu az buçuk kestirebiliyorum. Hadi çoçugum işine bak sen. Kalabalık yapma ;)
yemin ediyom karşıma çıksan bu lafları edemezsin .
neyse çocuğum sütünü iç
pc başında maximum 15 dk 30 dk arası dur.
yoksa annen kızabilir ;)

rrredlinee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yemin ediyom karşıma çıksan bu lafları edemezsin .
neyse çocuğum sütünü iç
pc başında maximum 15 dk 30 dk arası dur.
yoksa annen kızabilir ;)

Sana daha bişey demiyorum. Fazlasıyla çocukla çocuk oldum zaten. Hadi aeo