Satılık Forum Sitesi Arıyorum ?

Bu konuyu okuyanlar

trzes123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamun Aleyküm ;

forum sitesi alıcam ama hiçbir bilgim yok kodlamalarla ilgili falan tık yok. ama olmıcak şekilde bir hevesim var

birde aklımda olan birşeyde hazır bir forum satan varmı herşey yerinde sadece domainhost transfer edildikten sonra aynı şekil sorunsuz devam ettirebileceğim

aradığım forum sitesi aynı shifdelete.net düzeyde bir forum arıyorum bu düzeyde derken forum konuları aynı bu içerikte olucak

bana bu konuda yardımcı olabilcek birisi varmı

şimdiden tşkürler

işlh anlatabilmişimdir

Selametle !

ugurhanuslu

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
hazır forumlar sana pahalıya patlayabilir. tavsiyem domainini hostunu kendin al, vbulletin falan yüklemesi çok kolay. internette resimli anlatımları var. takıldığın yerde SDN ekibi olarak sana herzaman yardımcı oluruz. içeriğide sana kalmış olur ;)

---------- saat 11:13 eklendi ---------- önceki mesaj saat 11:12 eklenmişti ----------

forum sitesi kurman için pek kod falan bilmene gerek yok, herşey hazır zaten

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
forum içeriğini hazırlamak kadar kolay birşey yoktur :) forum kurmakta ondan kolay. artık kodlama bilgisine falan gerek yok. belli paketler var o paketleri ordan yükle burdan yükle diye anlatıyorlar yüklediğinde bakıyorsun aa o özellik forumda :) host domain alırsan bir yerden (ki satılık forumlar itibar görmeyen forumlardır genelde) ve yaratıcı bir isim bulursan sana forum işinde yardımcı olabilirim

ugurhanuslu

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
forum içeriğini hazırlamak kadar kolay birşey yoktur :) forum kurmakta ondan kolay. artık kodlama bilgisine falan gerek yok. belli paketler var o paketleri ordan yükle burdan yükle diye anlatıyorlar yüklediğinde bakıyorsun aa o özellik forumda :) host domain alırsan bir yerden (ki satılık forumlar itibar görmeyen forumlardır genelde) ve yaratıcı bir isim bulursan sana forum işinde yardımcı olabilirim
ben ne dedim sanki :D

---------- saat 11:31 eklendi ---------- önceki mesaj saat 11:23 eklenmişti ----------

trzes123 hiç hazırla falan uğraşma, dediğim gibi sana hertürlü yardımcı oluruz. zaten çok kolay...

forzakartal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Shiftdelete düzeyinde bir forum bulman çok zor bulsan bile alman için çok yüklü bütçe gerekir. Eğer ben sıfırdan yükseltirim dersen sana kurulumda vs yardımcı olurum ....

trzes123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Shiftdelete düzeyinde bir forum bulman çok zor bulsan bile alman için çok yüklü bütçe gerekir. Eğer ben sıfırdan yükseltirim dersen sana kurulumda vs yardımcı olurum ....

hocam dikkat ederseniz yazdığım mesaj bu

''aradığım forum sitesi aynı shifdelete.net düzeyde bir forum arıyorum bu düzeyde derken forum konuları aynı bu içerikte olucak''

altı çizili olan yerde shifdelete.net düzeyde bir forum aryorum bü düzeyde derkende içerik yani konu bakımından daha yeni olduğum ve php,html,asp
bilgim olmadığı içinde forum içeriği konuları ben düzenliyemem diye böyle bir
söz geçti

saygılar

emnimax

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hocam ne kadar butce ayırdın sorması ayıp

hussmen

Asistan
Reaksiyon puanı
5

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
100 - 150 TL Bütçen Varsa iş Başa Düşüyor Arkadaş Kendin Domain Alıp Kendin Kuracaksın

Hit Yapmak ise Ayrı Bir Dert Çok zor işin En Başta

emnimax

Asistan
Reaksiyon puanı
1
gel bari ben sana yardım edeyim kurmanda oparayla iyi bi forum kurar uğraşırsan büyütebilirsin tabi uğraşırsan .

trzes123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
100 - 150 TL Bütçen Varsa iş Başa Düşüyor Arkadaş Kendin Domain Alıp Kendin Kuracaksın

Hit Yapmak ise Ayrı Bir Dert Çok zor işin En Başta

hocam işte normaldede bunu demek istemiştim ama belki hazır düşerde hiç uğraşmadan olur diye. aslında googlede arama yaptım [email protected] böyle bir şahıs çıktı karşıma 100 tl anlaştım pazar günü 50 tl gönderdim 50 tl de öteki pazar olarak anlaştım pazartesi saat 12 forum hazır olacak dedi pazartesi yani dün herif piyasada yok kayıp bügün desen aynı şekil ne telefonunu açıyor nede başka birşey muhtemelen yine dolandırılıyorum bu 3 oldu ve yine elimde hiç bir kanıt yok şikayette edemiyorum :S

hocam forum sitesi kurmamda yardımcı olurmusunuz.
cevabınızı bekliyorum

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
hazır forumlar sana pahalıya patlayabilir. tavsiyem domainini hostunu kendin al, vbulletin falan yüklemesi çok kolay. internette resimli anlatımları var. takıldığın yerde SDN ekibi olarak sana herzaman yardımcı oluruz. içeriğide sana kalmış olur ;)

---------- saat 11:13 eklendi ---------- önceki mesaj saat 11:12 eklenmişti ----------

forum sitesi kurman için pek kod falan bilmene gerek yok, herşey hazır zaten

Vbulletin forumun yıllık kullanım ücreti host ve domain parasını geçiyor ne haber :) kaçak kullanırsan er yada geç bombalarlar

trzes123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Vbulletin forumun yıllık kullanım ücreti host ve domain parasını geçiyor ne haber :) kaçak kullanırsan er yada geç bombalarlar

ya hocam ona göre bende para hazırlarım ne olur bügün olmaz 4 gün sonra olur.

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
ya hocam ona göre bende para hazırlarım ne olur bügün olmaz 4 gün sonra olur.

Sana tavsiyem önce kendine bi domain al ve asp , php ve MySQL veri tabanı destekli bir host kirala buraya kadar olan bölüm yıllık olarak ödemen gereken tutarı gösterir ortalama 50 ile 100 TL tutar

son olarak ücretsiz formlar var buradan bakabilirsin test edip kurarsın kurulum bilgileri içlerinde var http://www.aspindir.com/Kategoriler/ASP/forumlar---mesaj-panolari

aykut5855

Doçent
Reaksiyon puanı
8
sadeec host ve domaine para harcayarak forum sitesi kurabilirsin...Bunun için sadece bilgisayar kullanmayı bilmen yeter...Az sonra anlatımım olan linki buraya yüklücem...Anlatımımda ücretsiz hosta hiç bir ücret ödemeden forum sitesi kurmayı anlatmıştım...
(cümleler devrik oluyor baya kusura bakmayın aklımda sadece frenet üçlüsü eğrilik torsiyon gibi şeyler var.Yarın sınav varda.... :D)

Bu Konuyu Oku Paran Cebinde Kalsın Kendini Geliştir

QaFeİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Forum Kurarasın Kurmasınada Onun İçini Doldurmak Gerekir İlgi Çekicek İçeriklerin Olması Lazım Zaten Etrafta Bolca Forum Var :) Yani İşin Çok Zor Çevren Olmalıki Hızlı Büyüyesin

Bloggeryum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Aleykümselam,
Eğer bu konuda bir bilgin yoksa ve sadece bir anlık hevesinden dolayı istiyorsan bu işe hiç bulaşma.İlk önce netten vs. kaynaklardan biraz bilgi sahibi ol.Eğer kararlı değilsen zaten bir süre sonra sıkılırsın ve 100-150 lira gibi bir parayı boşuna tüketmiş olusun ama eğer kararlıysan kısa bir süre içerisinde üstad olursun :)

coderim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun Aleyküm ;

forum sitesi alıcam ama hiçbir bilgim yok kodlamalarla ilgili falan tık yok. ama olmıcak şekilde bir hevesim var

birde aklımda olan birşeyde hazır bir forum satan varmı herşey yerinde sadece domainhost transfer edildikten sonra aynı şekil sorunsuz devam ettirebileceğim

aradığım forum sitesi aynı shifdelete.net düzeyde bir forum arıyorum bu düzeyde derken forum konuları aynı bu içerikte olucak

bana bu konuda yardımcı olabilcek birisi varmı

şimdiden tşkürler

işlh anlatabilmişimdir

Selametle !

Merhabalar, benimde satmak istediğim bir forum sitem var. Kod Uzmanıyız içerisinde 1.400 tane konu bulunmaktadır. 1574 tanede mesaj bulunmaktadır. Sitede adhood ve reklam store reklamları bulunmaktadır. Bu forum hiç bir araa motorunda yasaklanmamıştır. İndex sayısı 8.000 in üstünde alexa ülke sıralaması 60 binlerde. Forumu açalı iki buçuk ay oldu. Forumu satmamın sebebi sıkıldığım için satıyorum. Siteye almak isterseniz reklam kazançlarımın istatistiklerini gösterebilirim. Bu forum elbetteki sdn kadar büyük değil ama isterseniz forumu büyütebilirsiniz. Ziyaretçiler googleden gelmektedir. Forumun fiyatı 1000 tl dir. Daha aşağıya olmaz.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Merhabalar, benimde satmak istediğim bir forum sitem var. Kod Uzmanıyız içerisinde 1.400 tane konu bulunmaktadır. 1574 tanede mesaj bulunmaktadır. Sitede adhood ve reklam store reklamları bulunmaktadır. Bu forum hiç bir araa motorunda yasaklanmamıştır. İndex sayısı 8.000 in üstünde alexa ülke sıralaması 60 binlerde. Forumu açalı iki buçuk ay oldu. Forumu satmamın sebebi sıkıldığım için satıyorum. Siteye almak isterseniz reklam kazançlarımın istatistiklerini gösterebilirim. Bu forum elbetteki sdn kadar büyük değil ama isterseniz forumu büyütebilirsiniz. Ziyaretçiler googleden gelmektedir. Forumun fiyatı 1000 tl dir. Daha aşağıya olmaz.

çok güzel yazmışsınız da konu 6 yıllık...

yasin0252

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bu konularda biraz tecrübeli birisi olarak bi kaç öneri de ben sıralayayım..

Birincisi tamamiyle hazır bi teknoloji forumu almak fazla akıllıca bi davranış olmaz. Çünkü sen istediğin projeyi önce kafanda şekillendirmelisin başkasının kendisi için kurup hazırladığı bi forum sitesi sana uygun olmayabilir.. Ayrıca aşırı maliyetli olur. Ve de o aldığın forum sitesini kendine göre dizayn etmen baştan yapmaktan daha zor. Host sorunları olacak.

İkincisi sen istediğin projeyi forum sitenle uygun şekilde yapmalısın ki o projede başarılı olabvilesin.. Önemli olan forum sitesi açmak değil o açılır önemli olan sağlam ve özgün konularla forumu zenginleştirip hit almak ben tecrübeli birisi olarak diyorum ki en zoru bu çünkü bu zamanda forum olayı yavaş yavaş bitiyor ya da insanlar sosyal medya sitelerini tercih ediyorlar.. İnsanlar sadece herhangi bir sorunu olduğunda ve ya bi ürün alacaksa o zaman uğruyorlar.. Hele ki bi teknoloji forumuna insanları çekmek zor iş gerçekten.. Ayrıca bu forum işi tek kişilik bi iş değil.. Tek kişiyle bi yere kadar gider bu iş için istekli bi ekip olmalı aksi halde bi hevesle başlarsın 3 gün sonra hevesin kaçar çünkü kolay bişey değil.. Hergün mutlaka içerik gireceksin..

Üçüncüsü vbulletin forum scriptini önermişler ama ben önermiyorum. Ağır ve hantal olduğu için herkes uzaklaşıyor o sistemden en iyisi daha kullanışlı XenForo forum scriptini tavsiye ederim.. Ayrıca en başta seçeceğin host firması düzgün olmalı çünkü bi müddet sonra erişim sorunlarıyla boğuşmaya başlarsın dandik firmalardan uzak dur..

coderim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok güzel yazmışsınız da konu 6 yıllık...
Evet konunun 6 yıllık olması önemli. Neden önemli çünkü by konu googleye indexlenmiş en üst sıralarda çıkıyor. Bu yüzden gelen ziyaretçiler bu konuyu okudukalrında mesajalrın yen olduğunu görecek ve benim satılık olan siteme gelecekler. Tabi siz anlamadınız forum siteler ile sosyal ağları birbirine karıştırıyorsunuz. Sadece sizmi böylesiniz yoksa sdn nin diğer moderatörleri demi böyle. Saygılar...:thumbup:

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Evet konunun 6 yıllık olması önemli. Neden önemli çünkü by konu googleye indexlenmiş en üst sıralarda çıkıyor. Bu yüzden gelen ziyaretçiler bu konuyu okudukalrında mesajalrın yen olduğunu görecek ve benim satılık olan siteme gelecekler. Tabi siz anlamadınız forum siteler ile sosyal ağları birbirine karıştırıyorsunuz. Sadece sizmi böylesiniz yoksa sdn nin diğer moderatörleri demi böyle. Saygılar...:thumbup:
siz saygısızsınız kusura bakmayın siz de mi böylesiniz ne demek ??? konuya bakan inanın son mesajı okumaz ben siz mağdur olmayın diye öyle yazdım yoksa alın-satın banane.

coderim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
siz saygısızsınız kusura bakmayın siz de mi böylesiniz ne demek ??? konuya bakan inanın son mesajı okumaz ben siz mağdur olmayın diye öyle yazdım yoksa alın-satın banane.
saygısız falan değilim. Siz forumları sosyal ağlarla karıştırıyorsunuz. Konu altı yıllık diyorsunuz. Sizin mesajı okuyan bana gerizekalı gözüyle bakacak. Asıl saygısızlığı siz yaptınız bence. Konunun 6 yıllık olduğunu biliyorum. Sizin bunu tekrar etmenize hiç gerek yoktu. Siz konulara gün içinde aldığı mesajlara göre değerlendirme yapıyorsunuz. Halbuki konunun eski olması daha avantajlıdır. Ben cevabı konuyu açan kişi gelsin siteyi alsın diye yazmadım. Googleden ziyaretçi gelince Kod Uzmanıyız forum sitesinin satılık olduğunu görsün diye yazdım. Saygısız lafınıda geri alın. Rütbe aldınız diye havalara girmeyin. Önce forumların amacını öğrenin sonra rütbe alın sayın rektör