Satılık Forum Sitesi Arıyorum ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

trzes123

Üyecik
Selamun Aleyküm ;

forum sitesi alıcam ama hiçbir bilgim yok kodlamalarla ilgili falan tık yok. ama olmıcak şekilde bir hevesim var

birde aklımda olan birşeyde hazır bir forum satan varmı herşey yerinde sadece domainhost transfer edildikten sonra aynı şekil sorunsuz devam ettirebileceğim

aradığım forum sitesi aynı shifdelete.net düzeyde bir forum arıyorum bu düzeyde derken forum konuları aynı bu içerikte olucak

bana bu konuda yardımcı olabilcek birisi varmı

şimdiden tşkürler

işlh anlatabilmişimdir

Selametle !

ugurhanuslu

Profesör
hazır forumlar sana pahalıya patlayabilir. tavsiyem domainini hostunu kendin al, vbulletin falan yüklemesi çok kolay. internette resimli anlatımları var. takıldığın yerde SDN ekibi olarak sana herzaman yardımcı oluruz. içeriğide sana kalmış olur ;)

---------- saat 11:13 eklendi ---------- önceki mesaj saat 11:12 eklenmişti ----------

forum sitesi kurman için pek kod falan bilmene gerek yok, herşey hazır zaten

oslun

Dekan
forum içeriğini hazırlamak kadar kolay birşey yoktur :) forum kurmakta ondan kolay. artık kodlama bilgisine falan gerek yok. belli paketler var o paketleri ordan yükle burdan yükle diye anlatıyorlar yüklediğinde bakıyorsun aa o özellik forumda :) host domain alırsan bir yerden (ki satılık forumlar itibar görmeyen forumlardır genelde) ve yaratıcı bir isim bulursan sana forum işinde yardımcı olabilirim

ugurhanuslu

Profesör
forum içeriğini hazırlamak kadar kolay birşey yoktur :) forum kurmakta ondan kolay. artık kodlama bilgisine falan gerek yok. belli paketler var o paketleri ordan yükle burdan yükle diye anlatıyorlar yüklediğinde bakıyorsun aa o özellik forumda :) host domain alırsan bir yerden (ki satılık forumlar itibar görmeyen forumlardır genelde) ve yaratıcı bir isim bulursan sana forum işinde yardımcı olabilirim
ben ne dedim sanki :D

---------- saat 11:31 eklendi ---------- önceki mesaj saat 11:23 eklenmişti ----------

trzes123 hiç hazırla falan uğraşma, dediğim gibi sana hertürlü yardımcı oluruz. zaten çok kolay...

forzakartal

Üyecik
Shiftdelete düzeyinde bir forum bulman çok zor bulsan bile alman için çok yüklü bütçe gerekir. Eğer ben sıfırdan yükseltirim dersen sana kurulumda vs yardımcı olurum ....

trzes123

Üyecik
Shiftdelete düzeyinde bir forum bulman çok zor bulsan bile alman için çok yüklü bütçe gerekir. Eğer ben sıfırdan yükseltirim dersen sana kurulumda vs yardımcı olurum ....
hocam dikkat ederseniz yazdığım mesaj bu

''aradığım forum sitesi aynı shifdelete.net düzeyde bir forum arıyorum bu düzeyde derken forum konuları aynı bu içerikte olucak''

altı çizili olan yerde shifdelete.net düzeyde bir forum aryorum bü düzeyde derkende içerik yani konu bakımından daha yeni olduğum ve php,html,asp
bilgim olmadığı içinde forum içeriği konuları ben düzenliyemem diye böyle bir
söz geçti

saygılar

hussmen

Asistan

NikeSteeL

Dekan
100 - 150 TL Bütçen Varsa iş Başa Düşüyor Arkadaş Kendin Domain Alıp Kendin Kuracaksın

Hit Yapmak ise Ayrı Bir Dert Çok zor işin En Başta

emnimax

SDN Okuru
gel bari ben sana yardım edeyim kurmanda oparayla iyi bi forum kurar uğraşırsan büyütebilirsin tabi uğraşırsan .

trzes123

Üyecik
100 - 150 TL Bütçen Varsa iş Başa Düşüyor Arkadaş Kendin Domain Alıp Kendin Kuracaksın

Hit Yapmak ise Ayrı Bir Dert Çok zor işin En Başta

hocam işte normaldede bunu demek istemiştim ama belki hazır düşerde hiç uğraşmadan olur diye. aslında googlede arama yaptım [email protected] böyle bir şahıs çıktı karşıma 100 tl anlaştım pazar günü 50 tl gönderdim 50 tl de öteki pazar olarak anlaştım pazartesi saat 12 forum hazır olacak dedi pazartesi yani dün herif piyasada yok kayıp bügün desen aynı şekil ne telefonunu açıyor nede başka birşey muhtemelen yine dolandırılıyorum bu 3 oldu ve yine elimde hiç bir kanıt yok şikayette edemiyorum :S

hocam forum sitesi kurmamda yardımcı olurmusunuz.
cevabınızı bekliyorum

honline

Profesör
hazır forumlar sana pahalıya patlayabilir. tavsiyem domainini hostunu kendin al, vbulletin falan yüklemesi çok kolay. internette resimli anlatımları var. takıldığın yerde SDN ekibi olarak sana herzaman yardımcı oluruz. içeriğide sana kalmış olur ;)

---------- saat 11:13 eklendi ---------- önceki mesaj saat 11:12 eklenmişti ----------

forum sitesi kurman için pek kod falan bilmene gerek yok, herşey hazır zaten
Vbulletin forumun yıllık kullanım ücreti host ve domain parasını geçiyor ne haber :) kaçak kullanırsan er yada geç bombalarlar

honline

Profesör
ya hocam ona göre bende para hazırlarım ne olur bügün olmaz 4 gün sonra olur.
Sana tavsiyem önce kendine bi domain al ve asp , php ve MySQL veri tabanı destekli bir host kirala buraya kadar olan bölüm yıllık olarak ödemen gereken tutarı gösterir ortalama 50 ile 100 TL tutar

son olarak ücretsiz formlar var buradan bakabilirsin test edip kurarsın kurulum bilgileri içlerinde var http://www.aspindir.com/Kategoriler/ASP/forumlar---mesaj-panolari

aykut5855

Doçent
sadeec host ve domaine para harcayarak forum sitesi kurabilirsin...Bunun için sadece bilgisayar kullanmayı bilmen yeter...Az sonra anlatımım olan linki buraya yüklücem...Anlatımımda ücretsiz hosta hiç bir ücret ödemeden forum sitesi kurmayı anlatmıştım...
(cümleler devrik oluyor baya kusura bakmayın aklımda sadece frenet üçlüsü eğrilik torsiyon gibi şeyler var.Yarın sınav varda.... :D)

Bu Konuyu Oku Paran Cebinde Kalsın Kendini Geliştir

QaFeİN

Profesör
Forum Kurarasın Kurmasınada Onun İçini Doldurmak Gerekir İlgi Çekicek İçeriklerin Olması Lazım Zaten Etrafta Bolca Forum Var :) Yani İşin Çok Zor Çevren Olmalıki Hızlı Büyüyesin

stat counter