Şarjı tornavida önerisi? (Bosch vs Black&Decker)

Bu konuyu okuyanlar

radyoaktif

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Arkadaşlar iyi günler. Ağırlıklı olarak bilgisayar kasası da çeşitli elektronik ürünlerin söküm işlerinde kullanmak üzere şarjlı bir vidalama cihazı arıyordum ve portatif olarak aşağıdaki iki modeli gözüme kestirdim. Lakin hangisini alacağım konusunda çok kararsız kaldım. Zira Black&Decker'in sırf dik kullanma özelliğinden dolayı elimin girmediği bazı kasalarda söküm işini hızlandırabileceği düşüncesindeydim ama diğer tarafta da Bosch kalitesi tartışılmaz diye size sormak istedim. 300TL'ye kadar bir limitim var yani başka da önerebilirsiniz.

Sizce bu iki model arasından hangisini almalıyım? İkisinden herhangi birini kullanan bir arkadaş yorum yaparsa minnettar kalırım.

ff.jpg

Ayrıca bu 189TL'lik Bosch IXO V ile 334TL'lik IXO V aynı model değil mi? Sırf yanında Köşe ve Eksantrik adaptörden dolayı mı 145TL daha pahalı?

ee.jpg

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
bosch en iyisidir. özellikle kalite ve dayanıklılık için profesyonal olanları tercih sebebimdir.

GeBeRe_JaCkSoN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
1 senelik boş sarj aleti var yaklaşık 1.000 TL civarına almıştık hiçbir sıkıntısı yok bataryaları bile orjinal şuan modelini hatırlamıyorum sonra yazarım.

---- Mesajlar birleştirildi ----

BOSCH GSR 10,8-2-LI Profesyonel Li-Ion dediğim ürün bu bi bak isterim ;)

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Fiyat farkı çok ve Black&Decker da kaliteli bir marka o farkı vermeye değmez.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bosch zaten ederinden fazla bir miktara satıyor almaya değmez bence