Şarj bittiği için açılmayan Nexus 4 telefon için çözüm..

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

bi kere başıma gelmiştide telefona birşey oldu diye korkmuştum :D
telefonda sorun oluştu diye recovery moda girmiştim şarza takılıyken sonrada açınca düzelmişti :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim resmen adamın dibisin diyorum başka da bir şey demiyorum:) acaip mutlu oldum. kandil günü cortladı telefon ama 24 saat sonra kavuştum çok şükür

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Nexus 4 kullanıcısıyım bataryam ölmüştü yeni batarya taktım fakat tamamen batarya bittikten sonra şarj etmek istedim batarya tamamen bitince telefon şarj olmadı ilk önce bataryada hata olabileceğini düşündüm fakat daha sonra Lg Nexus 4 cihazında kırmızı ışık yanmaya başladı formda bahsedilen ses kısma ve güç düğmesine basılı tutup şarj cihazını bağladığımda telefon açıldı ve şarj olmaya başladı sistem bende işe yaradı

çok acilll :/
arkadaşlar telefonum lg nexus 5 ve sadece bir yıllık.Bugün biranda kapandı.Şarjı %80 fiilandı.Açma tuşu kesinlikle işe yaramıyor.Sadece şarja takınca telefona bir şeyler oluyor o da normal değil! Google yazısı çıkıp telefon titriyor yalnızca.Yani açılacak gibi olup kapanıyor.Servise de göndermek istemiyorum şuan.Durumu çözebilecek olan varsa yardım edebilir mi lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Abi benim.telefonum şarjı bitti şarja taktım kapandı şimdi çalışmıyor dediğiniz gibi ses azaltma düğmesine bastım power güç düğmesine bastım yine olmuyor telefonun markası samsung galaxy ace 2

çok acilll :/
arkadaşlar telefonum lg nexus 5 ve sadece bir yıllık.Bugün biranda kapandı.Şarjı %80 fiilandı.Açma tuşu kesinlikle işe yaramıyor.Sadece şarja takınca telefona bir şeyler oluyor o da normal değil! Google yazısı çıkıp telefon titriyor yalnızca.Yani açılacak gibi olup kapanıyor.Servise de göndermek istemiyorum şuan.Durumu çözebilecek olan varsa yardım edebilir mi lütfen
Güç tuşu problemi var sanırım sende. Tamirciye göstermeni tavsiye edebilirim veya garantiliyse servise

Frosa

Dwayne Rock Johnson
Adamsın kardeşim... Denedim oldu sağolasın.. Telefon LG G FLEX 2 32 GB

stat counter