Sarj aleti ısınıyor

Bu konuyu okuyanlar

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
telefon daha yeni telefona taktığım her sarj aleti çok ısınıyor adabtörünü değiştirdim aynı problem ile karşılaştım kabloyu değiştirsem bir fark olurmu yada ne yapmalıyım.(sarj aleti cihazın orjinal sarj aleti değil)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
telefon daha yeni telefona taktığım her sarj aleti çok ısınıyor adabtörünü değiştirdim aynı problem ile karşılaştım kabloyu değiştirsem bir fark olurmu yada ne yapmalıyım.(sarj aleti cihazın orjinal sarj aleti değil)
Orjinal şarj aleti ile doldurmanı öneririm de çok kısa vakitte mi çok ısınıyor? Daha sonradan soğuyor mu?

ShahinF27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu şarjda iken kullanma, uçak moduna geçir, o zaman adaptörü yokla

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Bence dikkat edin. Adaptör patlamaları ciddi sonuçlara neden olabiliyor. Biraz daha gözlemleminizi öneririm. Bu arada şarj adaptörünün markası nedir?

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
764
Orjinal kullanmaya özen gösterinde orjinalde ısınır havalar ısındı zaten doğal ısınmazsa bi anormallik var tabi aşırıya kaçmazssa.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Bence dikkat edin. Adaptör patlamaları ciddi sonuçlara neden olabiliyor. Biraz daha gözlemleminizi öneririm. Bu arada şarj adaptörünün markası nedir?
Aynen öyle. 1 hafta olmadı adaptörüm patladı erken farketmeden yangın cikiyodu. Sessiz patlıyor birde pıt diye sinsi şey.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
telefonda sorun var garantisi varsa servise ver yoksa yeni al ondan hayır gelmez artık şarjları yakar artık.

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
üstünde rez yazıyor telefonun orjinal sarj aleti değil.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Orjinal şarj aleti ile doldurmanı öneririm de çok kısa vakitte mi çok ısınıyor? Daha sonradan soğuyor mu?
yaklaşık yarım saat bir sürede ısınıyor ve çıkardıktan 20dk sonra eski haline geliyor.

Son düzenleme:

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Taktığın prizi değiştir.

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
yaklaşık yarım saat bir sürede ısınıyor ve çıkardıktan 20dk sonra eski haline

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
REZ mi? Hiç duymamıştım. Bence güvenilir değil. Yenisini alın gitsin.

umutkoyuncu2814

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kardeşim benim telefonum kendi sars aleti ile çok yavaş sars oluyordu bende gidip sars kaplosunu deyistirdin kendi adamtorume taktı kabloyu sars ettim bayaissindi bayya bı sıkıntı olurmu neyapmaliui
Telefona bişey olurmu

Berat Çıracı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim benim telefonum kendi sars aleti ile çok yavaş sars oluyordu bende gidip sars kaplosunu deyistirdin kendi adamtorume taktı kabloyu sars ettim bayaissindi bayya bı sıkıntı olurmu neyapmaliui
Telefona bişey olurmu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle iyi günler dilerim sorunu gördüm ve sana yardımcı olmak için siteye kayıt oldum ?. Her neyse. Şarz adaptörünün ve kablonun ileteceği belli akım değeri vardır. Bunlar birbiriyle uyumlu değilse şarj aleti ısınır. Önlem alınmazsa yanar ve patlar. Haliyle elektronik cihaz zarar görür. Orijinal Şarz adaptörü ve kablosu kullanmanı öneririm. Yavaş şarj olma sorununuda orijinal Quick charchge adaptörleri ile çözebilirsiniz. Sağlık paradan önemlidir bunu unutma.

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
orijinal kullan orijinal olmayan şarj nedeni ile bozulursa garanti dışı kalır.
patlarsa da üretici sorumlu olmaz.

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
orijinal kullan orijinal olmayan şarj nedeni ile bozulursa garanti dışı kalır.
patlarsa da üretici sorumlu olmaz.
Reis ben bu konuyu açtığımda çiftlik bankın parlayan dönemiydi sencede biraz geç olmadımı .d

Son mesajlar