Şarj adaptörü ötüyor

Bu konuyu okuyanlar

heli1813

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şarj adaptörü fişte olup telefona bağlamadıdımda ötüyor. Normalde hep fişde bırakırım bugün farkettim dıtttt. Diye bi ses geliyor ötüyor. Telefona taktımda yada fişden çekince susuyor. Bunun bir zararı varmı dikkate almalımıyım ?

Yalcin3645

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer ısınma yapıyorsa zararı olur içinde akim dönüştürücü ve dirençler var bunlardan birisi veya birkaçı yanar yada kısa devre yaparsa telefona zarar verir tamiri mümkün olmayabilir yada çok pahalıya malolur

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Ucuz kalitesiz adaptörler öyle sesler çıkarabiliyor, ben usb fanda kullanıyorum şimdiye kadar hiç bir şey olmadı.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Hepsi çıkarıyor içindeki transformatör yüzünden enerji akımı geçerken dınılar

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bazıları çok çıkarır oynama yapan veya kalitesiz olan

Son düzenleme:

misty rosetta

Profesör
Reaksiyon puanı
1,369
Şarj adaptörü fişte olup telefona bağlamadıdımda ötüyor. Normalde hep fişde bırakırım bugün farkettim dıtttt. Diye bi ses geliyor ötüyor. Telefona taktımda yada fişden çekince susuyor. Bunun bir zararı varmı dikkate almalımıyım ?
Huawei mobil modemimden adaptörü de böyle ses çıkarırdı şimdi öldü uçları kırıldı.

heli1813

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Normalde duymak pek mümkün diğil ancak kulağınızı dibine yaklaştırdığınızda sesi duyabiliyorsunuz o da sabit bir ses ne yapmam gerek bilmiyorum